Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak przygotować się do wyjazdu samochodem na wakacje?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49105 postów

Napisano 30 maj 2017 - 06:55

Przed wyjazdem warto zastanowić się, które rzeczy musimy ze sobą zabrać, a które nie. Nadmiar bagażu często jest przyczyną niepotrzebnych problemów.

Powrót do artykułu: Jak przygotować się do wyjazdu samochodem na wakacje?

#2 Guest_Nikodem

Guest_Nikodem
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 06:55

Należy zadbać przede wszystkim o olej i opony, nie mówiąc już o klimatyzacji, jeśli takową posiadamy. Ja zwykle wybieram się do serwisu zet czeladź, gdzie mnie nigdy nie rozczarowali.

#3 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 08:25

Na pewno trzeba zrobić przegląd auta, sam byłem ze swoim fordem na przeglądzie w ASO, umówiłem się przez ich stronkę ford.pl na przegląd i auto wiem że jest w pełni sprawne i gotowe do wyjazdu

#4 Guest_dudek

Guest_dudek
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 09:02

Ze znajomymi jedziemy na wakcje w 7 osób, jeden z nich ma minivana citroena grand c4 picasso i mozemy wszyscy jechać. tak na 2 auta to by sie nie oplacalo. A tak mniej za paliwo wyjdzie. Z miejscem tez tam nie ma problemu bo przestrzen na nogi jest spora, bagaznik pojemy. Kumpel mowil ze komputer wykrywa jak ktos jest senny a my mamy jechac w nocy wiec jak ktos bedzie zmeczony to bedziemy podmianke robic, do Hiszpanii troche km jest.

#5 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 21:46

ja bym zabrał jeszcze ze sobą alkomat dla pewności, zwłaszcza jak ktoś lubi wieczorem posiedzieć przy piwku czy winku a ma w planach objechać różne kraje, gdzie są różne limity - ja w zeszłym roku na taki wyjazd ze znajomymi zabrałem Alkohita X5 i okazał się jedną z najpotrzebniejszych rzeczy

#6 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 22:21

W niektórych krajach alkomat jest obowiązkowym wyposażeniem samochodu, więc trafna uwaga.

#7 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 25 maj 2018 - 00:16

A gdzie się dokładnie wybieracie, czy jeszcze szukacie pomysłu? Może warto pomyśleć nad naszym polskim morzem? Jeżeli chcecie mieć świetny urlop rodzinny to polecam odwiedzić Dziwnów oraz wynająć wtedy domek w http://www.morskachatka.pl Jest to miejscowość w której byliśmy już kilkukrotnie i zawsze dobrze wspominam spędzony ram urlop. W tym roku wybieramy się już ze znajomymi :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy