Skocz do zawartości

Zdjęcie

tworzenie witryny internetowej...

wróć do serwisu Księgowość 31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Danonka

Danonka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 maj 2017 - 12:02

Czy sami tworzyliście witrynę internetowa dla swojej firmy czy komuś to zlecaliście,jak to wygląda?

#2 lion

lion

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 25 maj 2017 - 13:36

Moją robił znajomy znajomego, więc profesjonalista z polecenia. Samemu lepiej się za to nie brać bez znajomości co i jak. Nie tylko trzeba troche umieć programować, no chyba że strona z szablonu ale to xle wygląda. Ale oprócz tego jeszcze dobrze wiedzieć co gdzie rozmieścić żeby było czytelnie i tak dalej.to sie chyba nazywa optymalizacja

#3 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 30 maj 2017 - 14:08

też nie można zapomnieć o tym, żeby wybrać odpowiednią domenę, bo tworzenie nazw wcale nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać a potem ogromne znaczenie ma jednak to na jaką domenę się zdecydujemy 

#4 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 11:18

zgadzam się z przedmówcą.zwłaszcza że powinna ona nawiązywać do nazwy firmy. ale warto tez od razu pomyśleć o tym jak ważne jest zastrzeżenie nazwy i związana z tym ochrona domeny. A co do samego tworzenia to wolałme to zlecić specjalistą, nie jestem w tym biegły a zależało mi na profesjonalnym wykonaniu

#5 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1007 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 08:57

Ja raczej nie podjęłabym się samodzielnego tworzenia strony internetowej, bo zwyczajnie się na tym nie znam

#6 frankky

frankky

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 12:20

samemu to nie ma co się brac. zlecic najlepiej doświadczonej firmie która zbuduje stronę zgodną z najnowszymi standardami oraz dostosuje pod wyszukiwarki 

#7 morikawa2

morikawa2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 16:24

Warto zlecić to specjalistom.

Założyć rodzinę. Myślę, że łatwiej by mi przyszło założyć imperium.

#8 PanInwestor

PanInwestor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 09:22

Lepiej zlecić specjalistom a samemu można prowadzić ewentualnie jakiegoś bloga firmowego.

#9 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 320 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 09:26

Dzisiaj tworzenie ładnie prezentujących się stron firmowych wcale nie jest takie trudne, jednak aspekty związane z SEO rzeczywiście lepiej zlecić komuś, kto się na tym zna i ma sporo doświadczenia.

#10 Guest_Domeny.pl

Guest_Domeny.pl
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2017 - 09:52

Stworzenie strony internetowej oczywiście najlepiej zlecić specjaliście bądź agencji, ale jeśli masz ograniczony budżet możesz posłużyć się kreatorem stron www. Są one intuicyjne i z pewnością sam sobie poradzisz.

#11 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 09:05

ja jestem zwolenniczką zlecania takich rzeczy specjalistom.. my mamy prowadzi firmę, a inni nich sie zajmą marketingiem itd już nawet naming zleciłam i bardzo z tego powodu jestem zadowolona

#12 grey tree

grey tree

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 16:44

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej wymaga nie tylko umiejętności tworzenia stron, ale także wiedzy z zakresu marketingu i pozycjonowania. Strona internetowa ma za zadanie wzbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów, stąd tak ważna jest znajomość sztuki reklamy. Wspomniane pozycjonowanie jest konieczne, żeby strona znajdowała się wysoko w wynikach wyszukiwania, więc najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalnych agencji, które stworzą stronę cieszącą oko i będącą zachętą do skorzystania z usług lub zakupu oferowanego produktu. 

Agencja interaktywna grey tree sp. z o.o.

ul. Ogrodowa 32a/6, 00-896 Warszawa

http://greytree.pl

#13 Guest_aszka

Guest_aszka
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 14:46

Ja zleciłam firmie CoolBrand i nie żałuję, bo stronę mam juz ponad rok, pieknie śmiga, jest bardzo ladna, klienci ja lubia a dodatkowo oni mi ta strone pozycjonuja, wiec dzieki temu mam duzo klientow

#14 Popkowa90

Popkowa90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 18:39

Ja jestem zdania, że lepiej jest zlecić wykonanie takiej strony profesjonalnej firmie, która zarezerwuje nam domenę, hosting itd. Taka profesjonalna strona wyświetla się dużo lepiej, jest responsywna (wyświetla się na urządzeniach mobilnych) a wszelkie sprawy techniczne załatwia dla nas firma. Warto jednak przed wyborem firmy zorientować się, ile takie usługi kosztują. Można w tym celu skorzystać z wygodnego narzędzia Kalkulatordlafirm.pl, które na podstawie wpisanych parametrów wyliczy dla nas średnią stawkę. Może to stanowić podstawę do negocjacji ceny z firmami. 

#15 inagpe

inagpe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 13:46

Tak jak wyżej. Jeśli Twój biznes dopiero raczkuje, może i zwykła strona, przy użyciu darmowego kreatora wystarczy. Ale jeśli chcesz się rozwijać, docierać do nowych klientów i 'wyszukiwać się' to prędzej czy później będziesz musiał zrobić to profesjonalnie. Jak jeszcze dodamy responsywnosc i wtyczki do społecznościówek, to tym bardziej musisz skorzystać z pomocy. Ja miałam podobną sytuację i znajomy polecił mi jedna fajną firmę, Interfeo. Wygoogluj sobie i sprawdź

#16 awelko

awelko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 11:27

problemem może być wymyślanie nazw domeny ale chyba najłatwiej zeby bezpośrednio byłą związana z firmę 

#17 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 08:15

generalnie ja się na tym najzwyczajniej w świecie nie znam, więc wolałem żeby zajęli się tym fachowcy na początku, a potem trochę się podszkoliłem w temacie i już wszystko ogarniam sam, jak wybrać hosting serwera zupełnie nie miałem pojęcia ale trochę poczytałem i padło na https://www.sprintdatacenter.pl/ i chwalę sobie jak najbardziej, podobno darmowe hostingi to nienajlepsze rozwiązanie, ale wybrałem taki tani i działa jak należy więc faktycznie chyba lepiej jednak przeznaczyć na to jakieś środki

#18 wojciechczech

wojciechczech

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 08:26

Wiesz co ja wprawdzie zlecałem stworzenie mojej strony agencji, ale landingi robiłem już sobie sam przy pomocy tego kreatora: https://domeny.pl/kreator-www.html Możesz sobie sprawdzić demo. Jest mega łatwy i intuicyjny, a fajne stronki można zrobić. Oczywiście wiadomo nie aż tak zaawansowane jak robią je programiści, ale jak na to ile opcji jest dostępnych to strona wygląda całkiem spoko ;) Jak jesteś zainteresowany to daj znać to podeślę Ci adres mojej strony na priv stworzonej tym właśnie kreatorem :)

PS. Tzn nie głównej strony, a takiego dodatkowego landingu, żeby była jasność :D

#19 exitdoorpl

exitdoorpl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 27 lipiec 2017 - 17:38

Wszystko zależy od cech osobniczych ;) Mam na myśli umiejętności indywidualne. Znam sporo osób które samodzielnie wykonywały strony w 1 godzinę dzięki kursom na YouTube

#20 aleksandrace

aleksandrace

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 11:28

Tworzenie firmowej strony internetowej może być trudne. Jeżeli nie znamy się na tym, to lepiej zainwestować swój czas w treść czyli to, co strona ma przekazać i jak zachęcić do skorzystania z usług firmy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych