Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile kosztuje kompleksowy przegląd klimatyzacji w aucie?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49016 postów

Napisano 22 maj 2017 - 10:07

Klimatyzacja w aucie wymaga okresowej kontroli i serwisowania. Jaki jest koszt używania klimatyzacji? Ile kosztuje jej odgrzybienie i napełnienie czynnikiem chłodzącym?

Powrót do artykułu: Ile kosztuje kompleksowy przegląd klimatyzacji w aucie?

#2 Guest_susław

Guest_susław
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 10:07

Nie wiem ile u innych, ale teraz w ASO Forda trwa "akcja klimatyzacja" i robią kompleksowy przegląd klimatyzacji za 99 złotych, promocja jeszcze trwa a więc warto skorzystać.

#3 ramona

ramona

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 23 maj 2017 - 09:58

To niezła cena, musze swojego forda zabrać bo coś dziwnie mi klima działa i przydalo by się ją sprawdzić, chodzi o tę akcję? http://www.ford.pl/S...ja_Klimatyzacja

#4 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 15:31

Akurat szukałem jakiegoś dobrego serwisu na przegląd klimy w swojej Fiescie i tak patrząc na te ceny to faktycznie ASO nie jest takie złe i drogie jak je wszyscy malują.

#5 Guest_Piter

Guest_Piter
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 11:16

W Citroenie kompleksowy pakiet przeglądu klimatyzacji to cena 149 zł

#6 Guest_konos

Guest_konos
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 08:27

Trzymajcie tutaj - frostthermoking.pl/klimatyzacja-samochodowa/ To w Szczecinie. Najlepiej mieć kogoś z polecenia i warto, żeby wcześniej zrobili wam konkretną wycenę. Nie na zasadzie - może to, a może to, tylko konkretnie, żeby nie wyszło, że macie zapłacić majątek.

#7 Guest_500+

Guest_500+
  • Goście

Napisano 01 marzec 2018 - 17:31

Panowie nikt o tym nie mówi ale teraz bedzie szok dla uzytkownikow samochodow podwyzka gazu nawet o 500-800 procent Kolejna ustawa bijaca w podatnika i nabijanie czyjejs kieszeni

#8 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 16 maj 2018 - 14:20

Szukacie sprawdzonej oferty firm w Polsce od naprawy czy nabijanie klimatyzacji Szczecin ? Jeśli tak to zajrzyjcie na ofertę tej firmy ze Szczecina świetna opcja na profesjonalne nabicie klimatyzacji i ta promocja minus 20% przed WAKACJAMI robi robotę !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych