Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mieszkania bezczynszowe. Czy naprawdę bez opłat?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102106 postów

Napisano 19 maj 2017 - 10:29

Widząc ogłoszenie o mieszkaniu bezczynszowym szybko pragniemy zapoznać się bliżej z ofertą. Przecież każdy wolał by pieniądze z co miesięcznego czynszu dołożyć na przykład do domowego budżetu. Ale czy mieszkanie bez opłat nie jest tylko mitem?

Powrót do artykułu: Mieszkania bezczynszowe. Czy naprawdę bez opłat?

#2 Guest_Raffaello

Guest_Raffaello
  • Goście

Napisano 19 maj 2017 - 10:29

Każdy z nas marzy o swoich czterech kontach. Chcemy mieć własne mieszkanie, ponieważ wynajmowanie mieszkania zwyczajnie się nie opłaca. Nowe mieszkania wprawdzie sporo kosztują, ale warto zainwestować w nieruchomość. Co mamy do wyboru? Jakie rozwiązania na nas czekają? Segmenty czy mieszkania bezczynszowe? www.krawdom.pl/

#3 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 31 maj 2017 - 14:16

Za czynsz - czyli administracje. Z drugiej strony jednak w tej chwili lepiej zapłacić te kilka złotych czynszu na fajnych osiedlach i nie martwić się niczym. Przykład masz tutaj - http://www.radnych2.pl/osiedle radnych 2 budowane 15 km od centrum Warszawy, strzeżone z nowoczesnymi rozwiązaniami nieopodal lasu Kabackiego. Moim zdaniem lokalizacja dla młodych rodzin wręcz idealna.

#4 Sebastian24

Sebastian24

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 12 czerwiec 2017 - 09:42

Oczywiście, że z opłatami, to nieuniknione, ale sumarycznie wychodzi znacznie taniej niż za takie z czynszem, znam to z autopsji. Najważniejsze by współpracować z zaufanym developerem, który zapewni jak najwyższą jakość i komfort lokum. Mój wybór padł na http://www.krawdom.pl/to prawdziwi profesjonaliści w swoim fachu, polecam każdemu zapoznać się z ich ofertą, bo warto.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych