Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak się uczyć angielskiego biznesowego - 7 skutecznych sposobów

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102230 postów

Napisano 17 maj 2017 - 13:26

Przedstawiamy 7 skutecznych sposobów na naukę angielskiego biznesowego.

Powrót do artykułu: Jak się uczyć angielskiego biznesowego - 7 skutecznych sposobów

#2 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 13:26

Do nauki online polecam też etutor.pl - bardzo kompleksowy kurs języka angielskiego do tego ćwiczenia na słówka na duolingo i diki.pl. - a potem seriale, filmy i książki

#3 mariamaria

mariamaria

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 17 maj 2017 - 16:02

Ja zaś poronuję naukę filologii angielskiej na WSE - http://www.wse.krako...styka-stosowana

#4 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów

Napisano 30 maj 2017 - 10:13

Kilka propozycji ode mnie:

czytanie serwisów biznesowych

oglądanie wiadomości po angielsku

warto jest rówineż zapisa się do szkoły, która ma w ofercie konkretnie kursy angielskiego biznesowego. Polecam Speak up

https://speak-up.pl/

Nie ma tam jedynie niepotrzebnego uczenia sie słowek ale jest przede wszystkim nauka konwersacji 

#5 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 877 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 sierpień 2017 - 13:29

Uważam, że dobrą szkołę języka angielskiego znajdziecie na http://www.lang.com.pl/. Zobaczcie sami, profesjonalne kursy, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Być może również i was ich oferta zainteresuje. 

#6 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 01:02

mutex/ocfipreoqyfb/mutex

Najskuteczniejszy byłby chyba wyjazd do Anglii i tam uczęszczać na jakiś kurs, ale taki wyjazd może nas sporo kosztować, ale też właściwie o czas chodzi. Zawsze w tygodniu znajdziemy trochę czasu na naukę, bo raczej o wyjeździe, gdy się pracuje można jedynie pomarzyć. Akurat u siebie w okolicy szukałam dobrej szkoły językowej i natrafiłam na opinie odnośnie NES kurs angielskiego w Lublinie. Według mnie jest to świetne rozwiązanie, by w końcu podreperować swój angielski.

#7 sara91

sara91

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 22 październik 2017 - 13:48

Do regularnej nauki najlepsze są kursy - online albo stacjonarne. Warto poszukać takiego, gdzie mocny nacisk kładziony będzie na mówienie (bo właśnie z mówieniem jest z reguły największy problem). Dlatego polecam rozmowy z native speakerami, albo stacjonarnie, albo przez internet, na przykład za pomocą platformy Tutlo na angloville.pl. Kursy za granicą albo wyjazdowe obozy językowe są szczególnie dobre do intensywnej poprawy umiejętności mówienia w danym języku, są jednak niestety dość drogie.

#8 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 08:57

Kursy wyjazdowe są zdecydowanie najskuteczniejszą formą nauki języka angielskiego. Osobiście polecam Angloville, które różni się od typowych kursów, bowiem tutaj native speakerzy przyjeżdżają do Polski, a po angielsku rozmawia się cały czas. Na jednego polaka przypada 1 bądź 2 native speakerów(zależnie od wybranej opcji). Po tygodniu spędzonym w "angielskiej wiosce" mogę śmiało powiedzieć, że zdecydowanie łatwiej mi porozumiewać się w języku angielskim. Polecam wszystkim, szczególnie zainteresowanym językiem angielskim - biznesowym. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych