Skocz do zawartości

Zdjęcie

Profesjonalna reklama w internecie

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelwilk

pawelwilk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 maj 2017 - 15:52

Witam serdecznie,

Jestem certyfikowanym specjalistą Google AdWords, reprezentuje interesy klientów, prowadzę kampanie reklamowe, doradzam oraz pośredniczę między nimi a Google. Specjalizuje się w reklamowaniu firm, ich usług oraz e-commerce.

Moje kampanie reklamowe precyzyjnie docierają do wybranych grup odbiorców - minimalizując tym samym koszty jak i maksymalizując swoją skuteczność. 

Moja oferta skierowana jest do właścicieli sklepów internetowych, firm usługowych, producentów i dystrybutorów i to bez względu na branżę i budżet reklamowy. Napisz do mnie – razem możemy zdziałać więcej!

Podejmę współpracę i poprowadzę Państwa kampanie reklamowe:

- W wyszukiwarce Google,
- Graficzną, w serwisach  internetowych, 
- W aplikacjach mobilnych i kierowaną  na smartfony,
- E-commerce i Google Shopping,
- Reklamą wideo na YouTube.

Zadanie jakie przed sobą stawiam to osiąganie celów biznesowych klientów.

Zapraszam Państwa do kontaktu już teraz - ProjektDzisiaj.pl

Reklama w internecie dla firm, produktów i usług. Moja oferta skierowana jest do właścicieli sklepów internetowych, firm usługowych, producentów i dystrybutorów. Serdecznie zapraszam! ProjektDzisiaj.pl

#2 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 21:23

reklama video na viralseed.pl Dlaczego?

• wysoka efektywność
  • zaangażowanie użytkowników
  • wybrana grupa docelowa

#3 Lipcowy

Lipcowy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 22 lipiec 2017 - 20:27

moim zdaniem najlepszą reklamą dla firmy jest pozycjonowanie i budowanie marki w internecie.

#4 olsa99

olsa99

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 08:39

Nie nie sprawdza sie lepiej niz pozycjonowanie stron. Ja juz przerabialam wiele tematow i tylko to ma najbardziej wymierne wyniki. Oczywiscie dobrze zrobione pozycjonowanie... Dlatego moge wam polecic do takich usług firme http://sfeo.agency

#5 artemida85

artemida85

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano wczoraj, 18:55

Oprócz pozycjonowanie jest jeszcze parę rzeczy, które warto uwzględnić w internetowym marketingu. Nie zapominajcie o rosnącej roli social mediów. Moim zdaniem, to właśnie tutaj jest przyszłość. Profesjonalne agencje seo zauważają ten aspekt np. znana http://fabrykamarket...a-na-facebooku/ oferuje usługi reklamowania firmy na facebooku właśnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych