Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obniżenie wysokości odszkodowań sposobem na obniżenie składek OC?

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48825 postów

Napisano 15 maj 2017 - 08:01

Czy sposobem na obniżenie rosnących kosztów ubezpieczenia OC jest obniżenie wartości odszkodowań, które wypłacane są z polis? Jednym z pomysłów jest standaryzacja świadczeń za śmierć oraz kalectwo i znaczące ograniczenie grona osób, które otrzymają z OC zadośćuczynienie za zgon ofiary wypadku drogowego.

Powrót do artykułu: Obniżenie wysokości odszkodowań sposobem na obniżenie składek OC?

#2 Guest_Dżoana

Guest_Dżoana
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 08:01

Czy ogarnia ktos LINK 4 albo YU na czym to polega?

#3 Guest_hiszpan

Guest_hiszpan
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 08:09

Czy ogarnia ktos LINK 4 albo YU na czym to polega?

polega to na tym że daesz się śledzić za obietnicę tańszego oc - tak jest w yu. a link4 to chyba jakaś nowa opcja bo nie słyszałem, pewnie zobaczyli jak się yanosikowi kręci biznes i pozazdrościli

#4 Guest_Dżoana

Guest_Dżoana
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 08:29

dajesz się sledzić , a na czym to śleddzenie polega ?

#5 Guest_hiszpan

Guest_hiszpan
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 09:25

dajesz się sledzić , a na czym to śleddzenie polega ?

no oni ci mówią - wydaj zgodę na monitorowanie twojkego stylu jazdy żebyśmy mogli ci dopasować oc zależne od stylu jazdy - więc się ozywiscie na to zgadzasz bo liczysz na tańsze oc i w ten sposó yanosik dokładnie wie co jak i gdzie kjeździsz

#6 Guest_boxster

Guest_boxster
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 09:31

ja sie mega ucieszylem jak przeczytalem co chce zrobic yanosik z oc ale potem jezdzilem z apka dość dlugo i zadnej oferty nie dostalem ;(

#7 Guest_Gacek

Guest_Gacek
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 09:34

ja sie mega ucieszylem jak przeczytalem co chce zrobic yanosik z oc ale potem jezdzilem z apka dość dlugo i zadnej oferty nie dostalem ;(

też miałem podobnie, mega sie zajaralem po czym sie tylko okazalo, ze obiecuja zlote gory - a nic z tego nie ma , ocena jazdy 8,6 a OC tak jak bylo to ni ma

#8 Guest_Dżoana

Guest_Dżoana
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 09:36

no oni ci mówią - wydaj zgodę na monitorowanie twojkego stylu jazdy żebyśmy mogli ci dopasować oc zależne od stylu jazdy - więc się ozywiscie na to zgadzasz bo liczysz na tańsze oc i w ten sposó yanosik dokładnie wie co jak i gdzie kjeździsz

a po co im taka wiedza? mysle ze zbieraja dane po to zeby wiedziec czy ktos jezdzi bezpeicznie, czy nie?

#9 Guest_c2h5oh

Guest_c2h5oh
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 10:29

też miałem podobnie, mega sie zajaralem po czym sie tylko okazalo, ze obiecuja zlote gory - a nic z tego nie ma , ocena jazdy 8,6 a OC tak jak bylo to ni ma

bo nie umiecie jeździć chopaki xD w yanosiku trzeba być dobrym kierowcą i wtedy tanie oc gwarantowane a jak się Sebixy swoimi audi w lpg rozbiajają po wiochach to się później dziwią że nie dostają oferty xDD

#10 Guest_hiszpan

Guest_hiszpan
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 10:43

a po co im taka wiedza? mysle ze zbieraja dane po to zeby wiedziec czy ktos jezdzi bezpeicznie, czy nie?

no nie wiem ale taki yanosik może mega ciekawe informacje zbierać jak im kierowca wyda taką zgodę

#11 Guest_Klucha

Guest_Klucha
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 10:45

bo nie umiecie jeździć chopaki xD w yanosiku trzeba być dobrym kierowcą i wtedy tanie oc gwarantowane a jak się Sebixy swoimi audi w lpg rozbiajają po wiochach to się później dziwią że nie dostają oferty xDD

JA mam ocene 5,2 a nie uwazam sie za Sebixa , wrecz przeciwnie, malo tego uwazam ze Janosik ma niejasne kryteria oceny i nie wiem czy ktokolwiek wie jak to sie liczy, bo siedze na tych wszystkich forach i widze ze ludzie sa zdezorientowi bo sami nie wiedza, totalna tragedia !

#12 Guest_c2h5oh

Guest_c2h5oh
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 13:59

JA mam ocene 5,2 a nie uwazam sie za Sebixa , wrecz przeciwnie, malo tego uwazam ze Janosik ma niejasne kryteria oceny i nie wiem czy ktokolwiek wie jak to sie liczy, bo siedze na tych wszystkich forach i widze ze ludzie sa zdezorientowi bo sami nie wiedza, totalna tragedia !

no jak masz ocenę 5,2 to się nie dziw, że nie masz oc xD skala jest 10-stopniowa a nie 6

#13 Guest_Klucha

Guest_Klucha
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 14:04

no jak masz ocenę 5,2 to się nie dziw, że nie masz oc xD skala jest 10-stopniowa a nie 6

no wlasnie xD dlatego dziwi mnie ta  ocena , bo jak najbardziej jezdze przepisowo, i nic  tego nie mam xD i jeszcze 5,2 skad to sie wzielo  ?;c

#14 Guest_c2h5oh

Guest_c2h5oh
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 14:40

no wlasnie xD dlatego dziwi mnie ta  ocena , bo jak najbardziej jezdze przepisowo, i nic  tego nie mam xD i jeszcze 5,2 skad to sie wzielo  ?;c

może jeździsz dużo w nocy albo coś w tym stylu no z jakiegos powodu ten yanosik Cię nie ocenia dobrze skoro masz 5,2 w 10-stopniowej skali xD

#15 Guest_Klucha

Guest_Klucha
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 14:49

może jeździsz dużo w nocy albo coś w tym stylu no z jakiegos powodu ten yanosik Cię nie ocenia dobrze skoro masz 5,2 w 10-stopniowej skali xD

no jezdze duzo w nocy, a co to ma do tego niby ?

#16 Guest_c

Guest_c
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 14:57

no jezdze duzo w nocy, a co to ma do tego niby ?

wiesz w nocy jest wieksze ryzyko wypadku pewnie dlatego yanosikm nie chce cię ubezpieczyć

#17 Guest_Klucha

Guest_Klucha
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 15:02

wiesz w nocy jest wieksze ryzyko wypadku pewnie dlatego yanosikm nie chce cię ubezpieczyć

chyba wlasnie mniejsze ziom ,skoro jest mneijszy ruch haha xD

#18 Guest_biggestboss

Guest_biggestboss
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 17:32

qwa już teraz mega ciężko wyszarpać od ubezpieczalni jakieś odszkodowanie w razie przypadku... a mają one być jeszcze mniejsze? niedorzeczne !! przestancie się tym yanosikiem podniecać pewnie i tak to nic nie zmieni i zaraz słuch po nich zaginie

#19 Guest_Koza

Guest_Koza
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 07:44

a kto sie niby Yanosikiem podnieca ? firma jak firma, nastepni złodzieje na Polskim rynku, wiadomo ze pewnie musza nachapac najwiecej dla siebie i tyle..  a teraz jeszcze weszli z AC to juz w ogole sie nachapia

#20 Guest_mirabelka

Guest_mirabelka
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 08:44

a kto sie niby Yanosikiem podnieca ? firma jak firma, nastepni złodzieje na Polskim rynku, wiadomo ze pewnie musza nachapac najwiecej dla siebie i tyle..  a teraz jeszcze weszli z AC to juz w ogole sie nachapia

yanosik super opcja na wykopie mireczki wrzucają skriny swoich apek jakie mają oc korzystne i to w dodatku na raty zamiast się tak bulwersowac to poczytajcie wink.png

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych