Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odwodniona skóra twarzy

wróć do serwisu Księgowość 59 odpowiedzi w tym temacie

#41 fabrynka

fabrynka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 28 luty 2019 - 23:37

Teraz, jeszcze przed słońcem, dobrze połączyć osocze bogatopłytkowe z użyciem Dermapena tj. urządzenia dodatkowo wbijającego specjalnymi igłami osocze do skóry całej twarzy, a także na skórę szyi i dekoltu. Zabieg bardzo daje fajny efekt jednocześnie zagęszczający skóre i pilingujący. U mnie dało to świetny efekt właśnie przy szarej, odwodnionej skórze. Zabieg robiłam w Klinice Sfera u dra Migały, http://klinikasfera.pl/ Tylko to można przed wiosną robić, więc ostatni moment :) 

#42 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 14:06

A o olejki? Na przykład jojoba?

#43 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 06:19

Polecam regularne wykonywanie maseczek. Najlepsze będą glinki i algi. Gotowy preparat bądź sproszkowana wersja połączona z wodą lub hydrolatem świetnie usunie zanieczyszczenia, nadmiar sebum czy też zaskórniki. Maseczka stosowana raz lub dwa razy w tygodniu to świetne rozwiązanie.

Dla utrzymania świeżości skóry warto raz na jakiś czas wybrać się natomiast na manualne oczyszczanie skóry:

https://portalswiebo...g-cena-zabiegu/

Rownież daje dobre efekty. 

#44 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 06:26

Też myślę, że jak skóra jest odwodniona to najlepiej sprawdzą się jakieś zabiegi nawilżające. Kremy to już chyba za mało

#45 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 19 wrzesień 2019 - 12:48

Zacząć należy od podstaw, czyli odpowiedniej pielęgnacji twarzy oraz nawodnienia organizmu. Jeśli nie pomoże - udać się do dermatologa

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#46 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 25 wrzesień 2019 - 13:28

Popieram Alicje.. Niestety nie zawsze nasze wysilki sie oplacaja i czasem trzeba zasiegnac pomocy od Dermatologa.  Ja chodzilam do Dermed do Katowic z polecenia i uwazam ze tamtejsi specjalisci sa swietni

#47 karola315

karola315

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 październik 2019 - 14:46

Sama zmagałam się długi czas z przesuszoną skórą   :unsure:  nie pomagały dermokosmetyki nawilżające, maseczki i toniki. Pielęgnacja domowa jest oczywiście bardzo ważna, ale bez profesjonalnych zabiegów i produktów raczej ciężko o poprawę. Mi pomogła dopiero seria zabiegów mikronakłuwania Nanofrax z ampułkami nawilżającymi, którą zaleciła mi kosmetolog. W tej chwili powtarzam zabieg raz na 3-4 msc i odpukać póki co problem nie wrócił   :D jeśli boicie się igiełek nanofrax ma też wersję z nanoigłami, które są mniej inwazyjne i można nimi opracowywać też usta. Miałam jeden zabieg i efekt na ustach był super, były bardzo fajnie nawilżone   :rolleyes:

#48 kas87wid

kas87wid

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 31 październik 2019 - 17:45

Na pewno odpowiednia pielęgnacja twarzy i dobra dieta są ważne, warto też rozważyć zabiegi medycyny estetycznej, mnie bardzo pomogła na kondycję skóry mezoterapia z kwasem hialuronowym, zabieg ten zrobiłam u dra Migały w Klinice Sfera, http://klinikasfera.pl - bardzo polecam :) 

#49 olis11

olis11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 10:16

Przede wszystkim picie dużej ilości wody i innych płynów. Należy pamietać, że nawodnienie organizmu w zimie nie jest mniej ważne, niż w okresie letnich upałów!
Naturalnym procesem jest parowanie wody przez skórę, a suche powietrze tylko go nasila, dlatego też powinno się wymienić dotychczasowe kremy na te tłustsze np. z betuliną czy alantoiną.

#50 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 711 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 11:20

Może umów się do kosmetyczki, która oceni stan cery i dopasuje odpowiednie kosmetyki.

#51 Sitet443

Sitet443

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 13 grudzień 2019 - 09:15

Długo nad tym pracowałem i mi ostatecznie pomogła ta strona https://www.neutroge...egnacja-twarzy/ . Poza sprawdzonymi poradami znajdziecie tam też niezwykle atrakcyjną ofertę tylko i wyłącznie sprawdzonych kosmetyków. Poleciłem to koleżance i również była pod wrażeniem. Wydaje mi się, że może być to trafnym rozwiązaniem. 

#52 grusz87

grusz87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 27 grudzień 2019 - 17:13

Bardzo dobrze odżywia i regeneruje skórę twarzy zabieg z osoczem bogatopłytkowym :) Poczytaj sobie o nim, działa cuda :) Tu znajdziesz rzetelne informacje http://www.klinikasfera.pl/osocze/.

#53 sylwiamalinowska

sylwiamalinowska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 15 styczeń 2020 - 20:29

Może umów się do kosmetyczki, która oceni stan cery i dopasuje odpowiednie kosmetyki.

Zawsze warto umówić się ze specjalistą. Może podsunąć pomysł, na który samemu trudno jest wpaść samodzielnie.

#54 Epook22

Epook22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 22 styczeń 2020 - 17:53

Podobno takie urządzenie https://mimari.com.p.../c/Oxybrazja/43 jest bardzo efektowne pod tym względem. Jest to niezaprzeczalnie bezkonkurencyjna oferta, bo mają tam niskie, hurtowe ceny takich urządzeń. Dlatego jeżeli jakiś salon zamierza coś dokupić do swojej oferty - to te rozwiązanie świetnie się sprawdzi. 

#55 Kasiaso

Kasiaso

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 19:46

Bardzo dobrze odżywia i regeneruje skórę twarzy zabieg z osoczem bogatopłytkowym :) Poczytaj sobie o nim, działa cuda :) Tu znajdziesz rzetelne informacje http://www.klinikasfera.pl/osocze/.

Popieram! Albo "wampirzy lifting" z osoczem albo może mezoterapia z kwasem hialuronowym? A najlepiej umów się  do lekarza medycyny estetycznej, w Klinice Sfera przyjmuje bardzo dobry specjalista, dr Migała, a on doradzi Ci, jaki zabieg warto wykonać :) 

#56 Guest_Una

Guest_Una
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 21:00

Coś bardzo mocno nawilżającego się tu sprawdzi, skóra musi być nawilżona, inaczej wygląda koszmarnie. U mnie działa Hydro Laser od AVA.

#57 Liszka81

Liszka81

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 27 luty 2020 - 22:45

Też uważam, że wampirzy lifting może zrobić świetną robotę. Osocze wspaniale regeneruje skórę i poprawia jej kondycję, efekty są bardzo dobre, polecam się przekonać na własnej skórze :) Jeśli chodzi o miejsce na taki zabieg, to wg mnie najlepsza jest Klinika Sfera i dr Migała. 

#58 marmur87

marmur87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 08 marzec 2020 - 21:37

Sucha skóra na twarzy, może warto zainteresować się i sprawdzić czy nie są to może pierwsze objawy łuszczycy? Sam przechodziłem przez coś podobnego a dokładnie łuszczyce stóp https://febumed.pl/p...objawy-leczenie , ale szybko zareagowałem także nie musiałem się za bardzo martwić. Zastanów się, może warto wziąć to też pod uwagę?

#59 allfredo

allfredo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 12:55

Najlepsze na suchą skórę są produkty dla dzieci, niby dla dzieci ale świetnie się sprawdzają również u dorosłych. 

#60 widna33

widna33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 16:58

Odpowiednia domowa pielęgnacja to jedno - warto zadbać o dobrą kondycję skóry nawet w warunkach domowych. Ale jestem zdania, że pielęgnacja profesjonalna jest również potrzebna. Polecam konsultację z lekarzem medycyny estetycznej, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb skóry. Mnie świetnie odżywił skórę zabieg tzw. wampirzy lifting, robiłam go w Klinice Sfera i dra Migały :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych