Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odwodniona skóra twarzy

wróć do serwisu Księgowość 21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Servus

Servus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 maj 2017 - 14:07

Mój problem, który mam po każdej zimie, to odwodniona skóra twarzy. Wiem, że wpływ mają na nią kaloryfery i ogólny brak wilgoci, ale staram się nawilżać od wewnątrz i zewnątrz. Mimo to musi minąć dobry miesiąc, żeby skóra jakoś doszła do siebie. Macie jakiś sposób, żeby zapobiec temu na przyszłość?

#2 rufus

rufus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 26 maj 2017 - 21:32

Ja mam zupełnie inny problem ze skórą i skorzystałem z ulotki, która znalazłem tutaj http://emolium.pl/ba...enie_skory.aspx .  Efekt jest naprawdę zadowalający. Z tego, co pamiętam, to mieli porady dotyczące różnych problemów skórnych, więc możesz zajrzeć i sobie sprawdzić.

#3 barb30

barb30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 29 maj 2017 - 20:06

Sprawdź sobie zabieg z osoczem bogatopłytkowym, tzw. wampirzy lifting - działa cuda :) Super regeneruje skórę i przywraca jej blask i młody wygląd :) Ja robiłam ten zabieg u dra Migały w Klinice Sfera, naprawdę "robi robotę" :) 

#4 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 09:25

Od czegoś są kosmetyki nawilżające, sama używam specjalnych kremów i toników.

#5 marek980

marek980

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 12 czerwiec 2017 - 09:46

W niektórych przypadkach kosmetyki nie zadziałają. Coś uzyskamy, ale jest to krótkotrwały efekt nie dający w pełni zadowalających rezultatów. Wiem, bo żona ma, a raczej miała z tym problem. Piszę miała, ponieważ od niedawna uporała się z tym dzięki takiemu zabiegowi http://www.goodtimed...nie-wygladzenie   Trochę mi o nim opowiadała i dlatego coś o tym wiem. Jeżeli jest tak skuteczny to może warto go zastosować? 

oprogramowanie dla transportu: soot.pl

#6 panidomu2000

panidomu2000

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 24 czerwiec 2017 - 14:37

Ja Szukałam informacji dotyczących trądzika różowatego i wiele wartościowych znalazłam tutaj https://www.iwostin.pl/jak-rozpoznac-tradzik-rozowaty . Z tego co wiem, artykuł zawiera informacje dotyczące cery z różnymi problemami. warto zobaczyć, czy mają informacje dotyczące problemu, z którym ty się borykasz.

#7 anigrama

anigrama

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 11:11

Na pewno osocze bogatopłytkowe, które jest wykorzystywane w zabiegu tzw. wampirzego liftingu świetnie wpływa na kondycję skóry i ją dogłębnie odżywia :)  Tak że to jest dobra wskazówka, aby coś takiego sobie zafundować :) A pan dr Migała ma bardzo dobre opinie z tego co widzę - trafić do dobrego specjalisty to już "większa połowa" sukcesu! 

#8 exitdoorpl

exitdoorpl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 27 lipiec 2017 - 17:46

Warto polecić przede wszystkim dobre maseczki i olejki naturalne - algi, olejek rycynowy, olej kokosowy, aloes...

#9 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 259 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 14:05

Polecam zakupić jakiś krem nawilżający marki Emolium, np: https://www.aptekami...uchej-75ml.html

Jest to specjalistyczny krem, można go stosować na twarz lub inne partie ciała. Krem jest super, sprawdziłam na sobie. Ta marka ma super kremy:)

#10 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 15:35

Na pewno osocze bogatopłytkowe, które jest wykorzystywane w zabiegu tzw. wampirzego liftingu świetnie wpływa na kondycję skóry i ją dogłębnie odżywia :)  Tak że to jest dobra wskazówka, aby coś takiego sobie zafundować :) A pan dr Migała ma bardzo dobre opinie z tego co widzę - trafić do dobrego specjalisty to już "większa połowa" sukcesu! 

Właśnie się zastanawiam nad tym zabiegiem, koleżanka była i jest zachwycona, zresztą widać efekty. Skóra jest dużo zdrowsza i bardziej promienna. Z tego co mówiła, zabieg nic nie boli, bo dostaje się znieczulenie i ogólnie nie jest to nic strasznego :) Ty robiłaś właśnie u dra Migały? Bo szukam specjalisty w Wawie, a koleżanka robiła w Krakowie, więc nie mam tu na miejscu żadnego zaufanego gabinetu. 

#11 aleksandrace

aleksandrace

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 11:04

Odwodniona skóra twarzy (i ogólnie) to przede wszystkim kwestia odpowiedniej diety, nawadniania i otoczenia! Najlepiej znaleźć powód i go wyeliminować, bo każdy zabieg trwa jakiś czas, a potem problem może wrócić.

#12 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 221 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 11:15

Na odwodnioną i suchą skóre twarzy bardzo dobry jest także krem z propolisem https://lyson.com.pl...9766025039.htmlSam go używam a trzeba dodać, że mam suchą i wrażliwą skórę, skłonną do podrażnienień. Ten krem fajnie koi skórę, nawilża i regeneruje. A dodatkowo jest naturalny.

#13 99centurio

99centurio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 10:02

Na suchą skórę najlepszy jest olejek arganowy

#14 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 12:41

Stosujesz go na skórę? Nie jest za tłusty?

#15 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 221 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 14:42

Ja zamawiam ten krem na dzień http://zdrowiej.net....m- … staliczny/ i jestem zachwycona efektami

#16 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 12:19

ja bym w pierwszej kolejności poszła do kosmetyczki na profesjonalny zabieg nawadniający i kupiłabym odpowiednie do tego kosmetyki.

#17 Guest_anny233

Guest_anny233
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 10:16

Zima zbliża się wielkimi krokami, dlatego pomyśl już teraz, co możesz zrobić. Zacznij zapobiegać, a nie działać, gdy już coś się pojawi. Na początek polecam konsultację u specjalisty, który znajdzie źródło problemu. Sama wybieram się w przyszłym tygodniu do krakowskiego gabinetu SCM estetic.

#18 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 18:17

możesz spróbować olejków do twarzy, one naprawdę dobrze natłuszczają i nawilżają skórę.

#19 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 15:03

Polecam Cosmobelle Clinic, salon ten posiada unikalną ofertę nowoczesnych zabiegów kosmetycznych. To wyjątkowe miejsce w Tychach które preferuje innowacyjne urządzenia kosmetologiczne oraz najlepsze preparaty umożliwiające wykonywanie skutecznych i efektownych zabiegów, serdecznie polecam.

#20 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 24 listopad 2017 - 12:57

A po czym poznać odwodnioną skórę?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych