Skocz do zawartości

biuro pod wynajem

wróć do serwisu Sektor Publiczny 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Amelka

Guest_Amelka
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 10:17

Witam interesuje mnie wynajem powierzchni biurowej, ma ktoś jakieś ciekawe lokacje, a może sam posiada coś w zanadrzu?? Najlepiej w Warszawie.

#2 Guest_greg

Guest_greg
  • Goście

Napisano 11 maj 2017 - 13:28

Na  ratuszowa11.itr.org.pl  widziałem dobre oferty, też się tam przenoszę w przyszłym miesiącu, zapytaj czy maja coś wolnego, warto, bo konkurencyjne ceny. Jak do tej pory nigdzie nie znalazłem lepszego miejsca i warunki też spoko.

#3 Kotema

Kotema

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 12:17

Ja mogę polecić ciekawe biura w Katowicach. Wynajem długoterminowy za całkiem przystępną cenę. Informacje pod adresem http://www.mtm-hub.pl

#4 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 06 październik 2017 - 10:51

Jeśli siedziba firmy ma znajdować się w Warszawie, szczególnym zainteresowaniem cieszą się biura do wynajęcia Warszawa-Śródmieście – jest to doskonała lokalizacja, której warto się przyjrzeć. Znajdziemy tu nowoczesne i w pełni wyposażone lokale, które zapewnią nam najwyższą jakość świadczonych usług, a także sprzyjają dobrej atmosferze i komfortowi pracy. Posiadając firmę w samym centrum Warszawy zapewniamy również doskonały dojazd i komfort naszym klientom. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretną ofertę, ustalmy nasze priorytety. Biura do wynajęcia Warszawa-Śródmieście to idealne miejsce dla tych, którzy mają w firmie bezpośredni kontakt z klientem. Zajrzyj także na stronę http://www.health-in...wa-srodmiescie/

#5 Guest_Anokus

Guest_Anokus
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 14:39

Świetne nowe biura są do wynajęcia w biurowcu klasy a w Warszawie nad Wisłą thetides-office.com/pl/. Świetne miejsce do pracy.

#6 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 595 postów

Napisano 29 październik 2017 - 16:27

Ciekawe jakie ceny są w Warszawie... ;)

Always look on the bright side of life!

#7 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 08 listopad 2017 - 12:07

Jak dobrze poszukasz, ceny są całkiem w porządku. :) Np. w www.ratuszowa11.itr.org.pl zobacz jak jesteś zainteresowana/zainteresowany. Mają dobre lokum, łatwo dojechać, cena w porządku warunki również. Mają trzy budynki, ogólnie wynajmują pomieszczenia gospodarcze. Jak ktoś zainteresowany to polecam :)

#8 Guest_werk

Guest_werk
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 16:20

ja osobiście polecam skorzystać z pomocy agencji, która się specjalizuje w doborze odpowiedniego biura. Warto skontaktować się z www.gwiazda.info

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 14:01

jeśli chodzi o biura do wynajęcia, szczególnie na Wilanowie to polecam firmę gwiazda.info :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych