Skocz do zawartości

Serwis BIzIn - opinie

bizin serwis faktury opinie

wróć do serwisu Księgowość 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 06 maj 2017 - 20:39

Cześć, natknęłam się ostatnio na stronę BizIn - czyli systemu do wystawiania faktur. Macie jakieś opinie na jego temat, używacie? Wiem, że jeżeli moje biuro też go ma, to klient może eksportować dane bezpośrednio online bez żadnego przepisywania czy innych pierdół. Wypowiedzcie się proszę, bo czuje się zainteresowana smile.png

#2 Guest_Zuza

Guest_Zuza
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 21:52

Sama mam ten system i dzięki niemu sporo oszczędzam na księgowości. Z tego co mnie interesuje to są faktury online, w wielu językach i walutach, co dla mnie było mega ważne. Ma też narzędzia przydatne we własnej firmie: zarządzanie magazynem, ewidencjonowanie kosztów, usługi płatności no i kontroli kosztów. Jak chcesz mieć sprawny system, dość łatwy w obsłudze to na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że to dobry program. Mi w sumie Bizin poleciło moje biuro rachunkowe.

#3 KatarzynaGiełbat

KatarzynaGiełbat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 maj 2017 - 23:07

Jak dla mnie spoko sprawa, bo zaoszczędza w chuk czasu. A tego jak wiadomo zawsze jest jak na lekarstwo. Ja też mam go z polecenia biura - dla nich to też raczej wygoda, a ja im nie muszę tak dużo płacić. Mam teraz porządek w fakturach, jakby była jakaś kontrol to w archiwum jest wszystko :) Dla mnie okej, nie potrzebuje żadnych innych wymyślnych cudów.

#4 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 23:14

Jeżeli wolno mi wtrącić swoje 3 grosze to dopowiem tylko, że ja też jestem zadowolona z tego programu. A firmę mam od ponad 20 lat i trudno mi się było w moim wieku przekonać do takich nowości. To jednak po wytłumaczeniu co i jak się robi jestem w stanie sama się posługiwać tym programem. Dla mnie to duża oszczędność czasu, a i koszty księgowości mam teraz mniejsze.

#5 Guest_Arecki

Guest_Arecki
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 10:35

Ja też jestem zadowolony z tego systemu, wiecie jednak oszczednosc czasu i pieniedzy to jest cos, co sie liczy w firmie smile.png a moje pracownice które tez go obsługują stwierdziły,  ze jest prosty, wiec dla mnie plus bo nie musze kontrolowac czy sie w czym nie pomyliły:) prowadze tez magazyn na tym systemie, co prawda nie duzy ale BizIn daje rade nawet z troche wiekszymi - ogolnie na plus, nie widze potrzeby zeby uzywac czegos innego

#6 Guest_Zuzu13

Guest_Zuzu13
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 08:59

Ja go postanowiłem wypróbować, bo w związku z nowymi zasadami potrzebuje czegoś, co wygeneruje mi Jednolity Plik Kontrolny. Po miesiącu użytkowania na plus muszę dać łatwość obsług, no i to, że jak na razie mnie nie zawiódł. Chyba znalazłem system, który spełnia moje oczekiwania.

#7 koleos

koleos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 maj 2017 - 20:32

Ja jestem bardzo zadowolony z mojego programu Faktura VAT (Pakiet Przedsiębiorcy) - są tam wszystkie rodzaje faktur w kilku językach. Jednolity Plik Kontrolny też można wygenerować i wysłać do US. A największym plusem jest łatwość obsługi.

#8 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 28 maj 2017 - 22:31

Ja mam firmę zajmującą się handlem internetowym głównie na Niemcy, ale też na Polskę i resztę krajów Europy i prawdziwą petardą była dla mnie petarda w tym systemie Bizin. Faktury w różnych językach i walutach to coś dla mnie, wręcz zbawienie i spora oszczędność czasu. Jeszcze zarządzanie magazynem też mi bardzo pomaga. Oczywiście opcji jest dużo, ale to są dla mnie najważniejsze.

#9 figlewiczczeslaw

figlewiczczeslaw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 14 styczeń 2018 - 04:53

BIzIn nie kojarzę. Ja od lat używam programu faktura vat i sprawdza się doskonale.

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 17:13

A jak to jest z bezpieczeństwem danych, ktoś on-line wie, co, kiedy, za ile i od kogo, zastanawialiście się nad tym?

#11 bulandush

bulandush

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 11:05

A może warto podpytać w tej sprawie znajomych? Według mnie to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)

Rzeczywistość jest do wytrzymania, gdyż niecała dana jest w doświadczeniu.

#12 Guest_ola

Guest_ola
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:51

Wg mnie najlepszy system obsługi sprzedaży oferuje na dzisiaj RESET2 - R2faktury.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych