Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak sprzedać mieszkanie?

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 23 wrzesień 2018 - 12:03

Ja to już straciłem nadzieję że sprzedam dom po rodzicach i ostatecznie zdecydowałem się na ofertę skupu ze strony https://www.wykup-nieruchomosci.pl/. Cena wiadomo że nie jest jakaś kosmiczna ale też z drugiej strony biorąc pod uwagę że nieruchomość nowa nie jest i do mocnego remontu to też narzekać nie mogę.

#22 Guest_ewelinap

Guest_ewelinap
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 10:54

Najszybciej i za najlepszą cenę sprzedają się mieszkania przez biura nieruchomości.

Sama w Poznaniu zleciłam to do agencji Twój Pośrednik i udało się sprzedać mieszkanie w ciągu 2 tygodni. Bezpośrednio jest trudno sprzedać za dobrą cenę.

#23 Guest_drema

Guest_drema
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 09:24

Bo faktycznie przez agencję sprzedaż jest najszybsza i najskuteczniejsza, ja miałam działkę budowlaną do sprzedania i też się męczyłam ze sprzedażą kilka miesięcy a w  Lebiedź Nieruchomości znaleźli mi kupca w 2 tygodnie, zdecydowanego bo to najważniejsze, wiadomo formalności jeszcze trwają ale wiem że mam to z głowy

#24 Guest_Betka

Guest_Betka
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 10:26

Najlepiej zgłosić się do dobrego agenta nieruchomości, który sprzeda mieszkanie szybko i z dużym zyskiem. W Poznaniu znajomi polecili mi pana Wilczyńskiego i sprzedaż przebiegła szybko i bezproblemowo.

#25 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 18:20

Najszybciej i za najlepszą cenę sprzedają się mieszkania przez biura nieruchomości.

Sama w Poznaniu zleciłam to do agencji Twój Pośrednik i udało się sprzedać mieszkanie w ciągu 2 tygodni. Bezpośrednio jest trudno sprzedać za dobrą cenę.

Dobra cena to dla ich wyższa prowizja, czy nie?

#26 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 18 marzec 2019 - 17:35

Sposobów jest naprawdę wiele, ale na Twoim miejscu postawiałabym na nowoczesną opcję jaką jest wirtualny spacer po nieruchomości. Ja akurat na stronie: https://wirtualne-spacery.pl/ znalazłam informacje o firmie, która się tym zajmuje w Krakowie. Ich oferta jest dosyć rozbudowana, więc na pewno uda Ci się bezproblemowo z nimi dogadać. Taka forma zaprezentowania mieszkania jest dużo atrakcyjniejsza i łatwiej będzie znaleźć kupca ;)

#27 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 15:31

Jeśli chcesz to sprawnie załatwić to bardzo pomocnym rozwiązaniem może być dla Ciebie https://prywatnaoferta.pl/ ponieważ z ich pomocą szybko Twoje ogłoszenie znajdzie się na dziesiątkach, a nawet setkach najpopularniejszych stron ogłoszeniowych w zakresie nieruchomości. Dodatkowo będziesz mógł wszystkim zarządzać z jednego miejsca i co ważne również łatwiej umawiać się z potencjalnymi kupcami. W podstronie "Dodaj ogłoszenie" będziesz mógł dowiedzieć się wszystkiego w zakresie dostępnych pakietów. 

#28 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 881 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 09:57

Na początku najlepiej wystawić prywatnie ogłoszenie. Kupujący wolą kupować mieszkanie bezpośrednio od sprzedających.

#29 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 12:44

Jedną z możliwości w przypadku chęci sprzedaży mieszkania jest skorzystanie z oferty biura nieruchomości. Możemy również spróbować sprzedać mieszkanie samodzielnie - najlepiej, zadbać wtedy o to, aby ogłoszenie o sprzedaży znalazło się w takich miejscach, jak https://www.dobryadres.pl/uchodzący obecnie za największy portal na terenie pomorza i pomorza zachodniego.

#30 Alicjaxxx

Alicjaxxx

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 20:06

Jeśli mieszkanie jest atrakcyjne raczej ze sprzedażą problemu nie ma. Trudniej znacznie jest wtedy gdy z daną nieruchomością mamy różnego rodzaju problemy prawne. Wtedy możecie się zgłosić do https://grb-nierucho...mami-prawnymi/Ta firma specjalizuje się w skupie mieszkań na przykład z lokatorem, komornikiem czy zajętym przez komornika. Więc widzicie i wtedy da się takie mieszkanie sprzedać.

#31 Guest_Antek

Guest_Antek
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 20:05

Jeśli sprzedaż bezpośrednia nie idzie, to warto spróbować przez pośrednika. U mnie nie bardzo nawet była jakaś inna opcja. Wyprowadziłem się z Wrocławia zanim sprzedałem mieszkanie, więc zgłosiłem się do SDP, żeby poprowadzili cały proces. Miałem spokojną głowę, nie martwiłem się o dojazdy, prezentację mieszkania i aktualizowanie ogłoszenia. Prowizja była rozsądna i mieszkanie sprzedało się dużo szybciej niż kiedy próbowałem zrobić to sam.

#32 Guest_Lelek

Guest_Lelek
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 21:49

Szybko i za dobrą cenę ;-) A to można zrobić, mając wsparcie specjalistów od sprzedaży mieszkań – firmę Krupa Nieruchomości.

#33 Guest_Ksin3

Guest_Ksin3
  • Goście

Napisano 26 maj 2020 - 20:28

Tylko w pomocą pośrednika – najszybciej i najwygodniej. Dlatego ja trafiłem do Góralczyka, biura nieruchomości, które poleciła mi znajoma sprzedająca mieszkanie w Łomży.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych