Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak sprzedać mieszkanie?

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 05 maj 2017 - 17:41

Cześć, chciałem zapytać czy może sprzedawaliście mieszkania i gdzie wystawialiście ogłoszenia w internecie. Chodzi mi przede wszystkim o te darmowe :) 

#2 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 06 maj 2017 - 22:11

Możesz wystawić ogłoszenie w https://clixs.pl/jeden z większych serwisów ogłoszeniowych w kraju i masz oczywiście tutaj możliwość darmowego wystawienia każdego ogłoszenia. Na pewno nie zaszkodzą a mogą tylko pomóc w sprzedaniu ;)

#3 Guest_Ewelinka09

Guest_Ewelinka09
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 13:27

Hej, 

powiem Ci, że przy sprzedaży mojego mieszkania też się łudziłam, że uda mi się to zrobić bez pomocy pośrednika, jednak zapytań było na tyle dużo, że po prostu czasowo nie wyrabiałam się z oprowadzaniem potencjalnych klientów. Byłam wręcz skazana na pomoc jakiegoś pośrednika nieruchomości. Ostatecznie zdecydowałam się na pomoc pana Marcina Wilczyńskiego z biura Twój Pośrednik (działa na terenie Poznania i okolic). Było to dla mnie dużo wygodniejsze.

#4 Guest_Awidek23

Guest_Awidek23
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 14:42

No ogólnie przede wszystkim najważniejsze jest aby zwiększyć zasięg dostępu ogłoszenia. Tutaj Clixs.pl jest jak najbardziej dobrym miejscem w internecie aby je trochę bardziej rozpromować. Nic nie tracisz bo ogłoszenie jest za darmo, a można tylko znaleźć kilku potencjalnych klientów. 

#5 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 16 maj 2017 - 07:25

Właśnie widzę że wielu pośredników przy sprzedaży korzystają właśnie z serwisów ogłoszeniowych, także lepiej zrobić to samemu i mieć ten procent w kieszeni, także clixs.pl pewnie na stałe będzie na mojej liście do wystawiania, dzięki wszystkim ;)

#6 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 23 maj 2017 - 10:51

My korzystaliśmy z pośrednika http://www.pilmax.pila.pl/ i uważam, że to najlepsza opcja, bo dzięki temu sprzedaż nie ślimaczyła się, tylko poszła całkiem szybko. Pomagali nam w formalnościach i podzielili się namiarami na firmy od przeprowadzki czy do firmy robiącej kuchnię na wymiar.

#7 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 620 postów

Napisano 12 czerwiec 2017 - 20:27

Ja wystawiłem swoje ogłoszenie na 100 różnych portalach dzięki stronie http://odwlasciciela.pl/która zrobiła wszystko za mnie 

#8 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 637 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 21:29

A tutaj http://prywatnaoferta.pl już zaglądaliście? Jest tam ciekawa propozycja dla tych, którzy chcą szybko sprzedać mieszkanie. Dzięki formularzowi na stronie można dodać ofertę na ok. 100 portalach. Jest to niedrogie, ale bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

#9 Guest_Judyta

Guest_Judyta
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 19:07

Hej, 

powiem Ci, że przy sprzedaży mojego mieszkania też się łudziłam, że uda mi się to zrobić bez pomocy pośrednika, jednak zapytań było na tyle dużo, że po prostu czasowo nie wyrabiałam się z oprowadzaniem potencjalnych klientów. Byłam wręcz skazana na pomoc jakiegoś pośrednika nieruchomości. Ostatecznie zdecydowałam się na pomoc pana Marcina Wilczyńskiego z biura Twój Pośrednik (działa na terenie Poznania i okolic). Było to dla mnie dużo wygodniejsze.

Również korzystałam z usług pana Marcina przy sprzedaży mieszkania w Poznaniu. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, kupcy znaleźli się w 2 msc, a pan Wilczynski bardzo profesjonalnie przeprowadził całą transakcję.

#10 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 12:40

Również korzystałam z usług pana Marcina przy sprzedaży mieszkania w Poznaniu. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, kupcy znaleźli się w 2 msc, a pan Wilczynski bardzo profesjonalnie przeprowadził całą transakcję.

Również słyszałam dobre opinie na temat agencji Twój Pośrednik, niebawem zabieram się za sprzedaż mojego mieszkania, więc na pewno skorzystam z ich usług.

#11 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 570 postów

Napisano 31 październik 2017 - 23:36

Początkowo długo bawiłem się w wystawianie ogłoszeń na internecie, jednak to trochę zajmuje czasu, po czym znalazłem https://odwlasciciela.pl/  ta firma zajmuje się wystawianiem masowo ogłoszeń na wielu portalach jednocześnie 

#12 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 14:03

Zgadzam się z poprzednikami - w Poznaniu tylko pan Marcin Wilczyński! Ma dużo ciekawych, aktualnych ofert po dobrych cenach. Ja za jego pośrednictwem kupiłem 2 mieszkania.

#13 dorotasmiecikowska

dorotasmiecikowska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 marzec 2018 - 10:40

Same wystawienie mieszkania na portalach internetowych jest jednym z kroków, które powinniśmy zrobić. Jednak tak na prawdę mieszkania czy też domy kupuje, nie tylko ze względu na lokalizacje, ale również ze względu na to jak się prezentuje względem potencjalnego kupca. Dlatego warto tutaj pomyśleć o home staging. Stanowi to świetne rozwiązaniem dla osób, które w sposób profesjonalny chcą podejść do sprzedaży. Myślę, że warto tutaj o tym pomyśleć również.

#14 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 878 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 07:37

Serwisów ogłoszeniowych jest mnóstwo, najlepiej skorzystać z kilku, dodatkowo pewnie trzeba tez dobrze przygotować samo ogłoszenie

#15 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 19:56

Mi bardzo zależało na czasie, dlatego sprzedawałam mieszkanie przez biuro nieruchomości ABC dom z Krakowa. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez problemów.

#16 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 23 czerwiec 2018 - 20:32

Są firmy, które tworzą tzw wirtualna wycieczka warszawa. To taki spacer wirtualny po mieszkaniu. Moim zdaniem super usługa, bo przy sprzedaży mieszkania taka forma ogłoszenia na pewno bardziej zachęci potencjalnych kupujących.

#17 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 09:21

Najszybciej sprzedaż przez biuro nieruchomości. Wiadomo, że trzeba zapłacić im prowizję, ale lepsze to niż samodzielna sprzedaż przez długi czas. 

Ja sprzedawałam przez biuro Twój Pośrednik i przebiegło szybko i sprawnie.

#18 bazyliszek3

bazyliszek3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 15:52

Mam dokładnie te same spostrzeżenia co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć z jego wypowiedzi.

Położyłam się, nie chciałam czytać, ale pewno źle zrobiłam, bo nie mogłam zasnąć i znów się zaczęło to, co zawsze o tej porze

#19 kendi

kendi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 14:54

Wiesz ludzie częscięj wolą kupować  nowe mieszkania takie mam wrażenie. Deweloperzy już się mocno starają by podtrzymać tą tendencję, tym bardziej, że jakość nowego mieszaknia znacznie przewyższa tych co mają kilkadziesiąt czy nawet kilkanaście lat więc sam rozumiesz. Tym bardziej, że ludzie chcą mieszkać na osiedlu typu Zielone Tarasy https://zielone-tarasy.com.pl/podwyższonym standardzie lekko na uboczu ale z dobrym dojazdem. Gdzi cisza spokój, ale jednoczeście wszędzie w miarę blisko.

#20 Trol

Trol

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 19:10

Świetne miejsce http://prywatnaoferta.pl/ Wystawiasz ogłoszenie i już po kilku godzinach masz wile ciekawych ofert. Szybko i łatwo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy