Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkolenia pracowników jako inwestycja

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515620 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 09:48

Inwestycje w rozwój zasobów ludzkich są postrzegane jako najkorzystniejsza lokata kapitału oraz czynnik zwiększający konkurencyjność przedsiębiorstwa na rynku. Jednocześnie programy szkoleniowe są bardzo często uważane za źródło marnotrawstwa, ze względu na ich niską efektywność lub brak informacji o wymiernych rezultatach szkoleń. Co zrobić aby proces szkoleniowy był dopasowany do biznesowych potrzeb organizacji, nie narażając jej na niepotrzebne koszty?

Powrót do artykułu: Szkolenia pracowników jako inwestycja

#2 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 09:48

Bardzo ciekawy artykuł. Szczerze powiedziawszy zwykle niewiele myślę o szkoleniach dla siebie i swoich pracowników, bo mam zaufaną firmę na którą zawsze mogę liczyć. Jeśli ktoś szuka wsparcia dla swojego działu handlowego polecam Dworaczyński Consulting. Współpracuje z nimi od lat i zawsze jestem zadowolony

#3 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 09:05

U nas kiedyś były szkolenia i integracje, zmienił się prezes i nie ma nic, nawet premii huh.png

#4 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 501 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 11:52

Jeśli firma zwraca uwagę na jakość oferowanych usług oraz chce się rozwijać to powinna stawiać na szkolenia dla pracowników. 

W wielu firmach coraz bardziej popularna jest usługa Redeploymentu:

https://www.lhhpolsk...nt/redeployment

Dzięki niej można lepiej przystosować pracownika do nowych zadań w firmie. 

#5 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 21:52

Co do szkoleń to moge polecić Wam soyer. Bardzo przydały mi się ich szkolenia a także certyfikat,który otrzymałam po ich ukończeniu. Były bardzo profesjonalne. Ponadto mają miłą atmosferę zajęć :) Tutaj macie wiecej informacji na temat prowadzonych kursów http://www.soyer.edu.pl  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych