Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkolenia pracowników jako inwestycja

wróć do serwisu Kadry 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515814 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 09:48

Inwestycje w rozwój zasobów ludzkich są postrzegane jako najkorzystniejsza lokata kapitału oraz czynnik zwiększający konkurencyjność przedsiębiorstwa na rynku. Jednocześnie programy szkoleniowe są bardzo często uważane za źródło marnotrawstwa, ze względu na ich niską efektywność lub brak informacji o wymiernych rezultatach szkoleń. Co zrobić aby proces szkoleniowy był dopasowany do biznesowych potrzeb organizacji, nie narażając jej na niepotrzebne koszty?

Powrót do artykułu: Szkolenia pracowników jako inwestycja

#2 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 09:48

Bardzo ciekawy artykuł. Szczerze powiedziawszy zwykle niewiele myślę o szkoleniach dla siebie i swoich pracowników, bo mam zaufaną firmę na którą zawsze mogę liczyć. Jeśli ktoś szuka wsparcia dla swojego działu handlowego polecam Dworaczyński Consulting. Współpracuje z nimi od lat i zawsze jestem zadowolony

#3 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 09:05

U nas kiedyś były szkolenia i integracje, zmienił się prezes i nie ma nic, nawet premii huh.png

#4 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 11:52

Jeśli firma zwraca uwagę na jakość oferowanych usług oraz chce się rozwijać to powinna stawiać na szkolenia dla pracowników. 

W wielu firmach coraz bardziej popularna jest usługa Redeploymentu:

https://www.lhhpolsk...nt/redeployment

Dzięki niej można lepiej przystosować pracownika do nowych zadań w firmie. 

#5 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 21:52

Co do szkoleń to moge polecić Wam soyer. Bardzo przydały mi się ich szkolenia a także certyfikat,który otrzymałam po ich ukończeniu. Były bardzo profesjonalne. Ponadto mają miłą atmosferę zajęć :) Tutaj macie wiecej informacji na temat prowadzonych kursów http://www.soyer.edu.pl  

#6 Guest_Lutis

Guest_Lutis
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 09:14

Szkolenia są bardzo fajnie przygotowywane przez Soyer - szczerze mówiąc jedne z lepszych na jakich byłam! organizator jest na prawdę rzetelny.

#7 Guest_Damian76

Guest_Damian76
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 23:32

Szkolenie stałych pracowników jest bardzo dobrą inwestycją dla firmy. Sam kładę na to duży nacisk w swojej firmie. Niedawno odbyło się u mnie szkolenie działu sprzedaży przez firmę Vade.

#8 Guest_Lodzia

Guest_Lodzia
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 21:21

ja polecam szkolenia organizowane prze z Soyer - fajnie prowadzone, materiały, ogrom wiedzy przekazywane. No i prowadzący zawsze pomocni!

#9 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 09:50

Warto inwestować w swoich pracowników jeżeli rzeczywiście są rzetelni :) Moim zdaniem wato zrobić na pewno dla nich Pakietu Microsoft bo samodzielnie m.in w excelu naprawdę ciężko się odnaleźć. Ja sam byłem na takim szkoleniu w Firmie Informatycznej Szansa i zdecydowanie polecam. Super nauczyciele, którzy zwracają przede wszystkim uwagę na potrzeby klienta. A na koniec dodatkowo zapewniają certyfikat Microsoft. 

#10 Guest_leklerk

Guest_leklerk
  • Goście

Napisano 31 marzec 2018 - 18:21

Profesjonalne szkolenia dla kierowców z obszaru ADR robi/orgnizuje firma danwoj z miejscowości Oborniki koło Poznania. Warto zajrzeć na stronę i zobaczyć, jak wyglądają takie profesjonalne szkolenia, bez dwóch zdań dopasowane do potrzeb klientów.

#11 Marcin1244

Marcin1244

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 kwiecień 2018 - 16:10

Szkolenia informatyczne w firmie IT School to też świetna sprawa - Panowie z tej firmy specjalizują się zwłaszcza w pakiecie Office - Excel, Word i Access. Z programowania też organizują, a certyfikaty dobrze później prezentują się w CV  ;)

Kurs Excel

#12 Shane

Shane

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 22 maj 2018 - 12:22

Szkolenia dla pracowników są na pewno ważne myślę, że większości pracownikom biurowym przyda się jakiś podstawowy kurs z offica - czasami niektórzy naprawdę mają braki w podstawowych umiejętnościach, a przez to dużo czasu zajmuje im wykonanie jakiejś prostej pracy. Takie kursy można zrobić online np tu imperiumszkoleniowe.pl albo w siedzibie firmy. A poza tym teraz trudno jest o specjalistów więc w ofercie pracy zaznaczenie, że przewidujemy cykl szkoleń jest na pewno atrakcyjna dla potencjalnych pracowników.

#13 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 12:14

A co myślicie o ofercie firmy https://leadership-c.../kurs-12-pytan/ Rosnące koszty, stracone zyski, nadgodziny i frustracja. To obraz większości realizowanych projektów. Heroicznie starasz się dostarczyć na czas coś, co już od dawna wymknęło się spod kontroli. Jest tego za dużo, za ogólnie i do tego wszystko cały czas się zmienia! Masz już dosyć i najchętniej zamknąłbyś przedsięwzięcie, bo to nie tak miało być. Brzmi znajomo? Może tego nie wiesz, ale dzięki właściwemu zarządzaniu projektami jesteś w stanie robić co najmniej 20% więcej niż teraz.

#14 PanDragon

PanDragon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 13:32

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...

Szczęście to radość z nowego dnia, bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc

#15 Guest_Krzysiek45

Guest_Krzysiek45
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2018 - 17:19

Zgadzam się z tym w 100%. Warto inwestować w kadrę. U mnie od ponad pół roku są regularne szkolenia prowadzone przez firmę vade.com.pl i widać sporą poprawę w jakości wykonywanych usług.

#16 oliwia999

oliwia999

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 10:32

Ja też się pod tym podpisuję. Naprawdę warto inwestować w szkolenie pracowników, nie tylko dla dobra firmy, ale i dla nich, bo dzięki możliwościom rozwoju będą mieć zdecydowanie większą motywację do pracy. U nas w firmie bardzo często uczestniczymy w szkoleniach z marketingu, a dzięki temu każdy z nas jest na bieżąco i ciągle się rozwija. Jeśli interesuje Was taka tematyka, to więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj: https://questuspl.we...-marketingowych

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych