Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zmiany w przyznawaniu środków na szkolenie pracowników

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515790 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 09:43

200 mln zł - tyle w 2017 r. ma do rozdysponowania Krajowy Fundusz Szkoleniowy. Zmieniają się kryteria przyznawania tych środków - mają one trafić przede wszystkim do grup najbardziej zagrożonych bezrobociem.

Powrót do artykułu: Zmiany w przyznawaniu środków na szkolenie pracowników

#2 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 09:43

Polecam korzystanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Firma w której pracuje nie chce przeznaczać środków na szkolenia pracowników. Udało mi się wszystko załatwić i dostałam 70 % dofinansowania. Skorzystałam ze szkolenia menedżerskiego, które organizowała firma Dworaczyński Consulting w styczniu. A miesiąc temu dostałam awans i oczywiście spora podwyżkę. Opłaca się inwestować w siebie :) Swoją drogą polecam szkolenia organizowane przez Dworaczyński Consulting dla kadry menedżerskiej i handlowców. Naprawdę solidnie poprowadzone warsztaty z trenerem o ogromnym doświadczeniu praktycznym z dziedziny zarządzania sprzedażą

#3 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 13:55

Polecam bezpłatne seminarium dla menedżerów sprzedaży organizowane we Wrocławiu - prelegent Lech Dworaczyński. Powtarzam całkowicie bezpłatnie więc firma nie musi nic inwestować. Portal Menedżer Sprzedaży wraz z Lechem Dworaczyńskim co roku dają taką możliwość skorzystania z bezpłatnego szkolenia by podnosić wiedze i umiejętności kadry kierowniczej. Pamiętaj kolejna szansa dopiero za roku. Więcej szczegółów tutaj: na stronie portalu Menedżer Sprzedaży

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych