Skocz do zawartości

gdzie wynająć auto w Warszawie

wypożyczalnia aut wypożyczalnia samochodów wynajem aut wynajem samochodów rent a car car hire

56 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 10:25

Mam mały sklepik i opcja wypożyczenia auta dostawczego jest naprawdę świetna, bo nie muszę brać samochodu w leasing, tylko wypożyczam na czas robienia zakupów i płacę za godzinę. Znalazłem wypożyczalnię BZIUK, która ma taką ofertę, a nawet można wypożyczyć samochód długoterminowo. Nie ma kosztów eksploatacji a jeśli chcemy wcześniej zrezygnować to też nie ma problemu. 

#22 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 11:21

Tutaj popatrz. Mają wygodną usługę wynajmu aut w ramach car sharing. Aplikacja wyszukuje wolne pojazdy w okolicy, Ty wypożyczasz, a później zostawiasz auto na wybranym obszarze. Ciekawe i wygodne rozwiązanie.

#23 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 12:08

Jeśli chodzi o wypożyczalnię aut w Warszawie to mogę Ci polecić firmę BZIUK. Mają dobre ceny, auta są zadbane i gwarantują pełną pomoc przy załatwianiu formalności. Skorzystałem z ich usług i wybrałem dla siebie Opla Combo Maxi. Mega sprawa, zależy do jakich celów będzie autko potrzebne. Polecam! :)

#24 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 16 luty 2018 - 10:59

tylko z Wynajem Aut Premium z Matuszewskiej. Oni to tam mają dopiero samochody! Jestem zdania, że skoro już się ktoś zdecyduje na wynajęcie samochodu na kilka dni to warto się powozić czymś konkretnym :) Poza tym oni tam mają naprawdę niezłe ceny jak za samochody klasy premium.

#25 Guest_igła

Guest_igła
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 22:07

Jak potrzebujecie auto zastępcze z oc sprawcy wypadku, to warto sprawdzić sobie EuCOcar. Ta firma działa naprawdę szybko.

#26 Guest_arek78

Guest_arek78
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 16:01

Panek- jak dla mnie najlepsza wypożyczalnia. Duży wybór samochodów i rabaty dla stałych klientów. Najbardziej jednak podoba mi się możliwość wynajęcia auta we wskazane przeze mnie miejsce, dzięki czemu zawsze oszczędzam czas. 

#27 Guest_ceddd

Guest_ceddd
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 09:30

Renaul Captur pożyczałem za 75 złotych przez stronę ddpartner.com.pl nie tak dawno i sobie chwalę – i auto i samą wypożyczalnię. Żeby wóz dostać musiałem mieć tylko prawko i dowód osobisty, nie chcieli przy okazji mojego opisu z aktu urodzenia tak jak inni :PP

#28 Maciek_wwa

Maciek_wwa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 marzec 2018 - 16:14

Z tym wypożyczaniem jest różnie. Wynajem osobówki jak nawali nam własny samochód może być koniecznością. Jak nie mamy samochodu i potrzebujemy przejechac gdzieś sporadycznie to carsharing jest w porządku - cenowo wychodzi podobnie jak utrzymanie własnego auta. Z wynajmem dostawczaków nie jest już tak kolorowo. Wynajem nowoczesnych aut w dużych firmach jest drogi, a formalności mogą trwać mnóstwo czasu. W mniejszych firmach można znaleźć tańsze opcje, ale samochody bywają wysłużone. Według mnie optymalną opcją jest wynajęcie samochodu z kierowcą - nie trzeba się o nic martwić, a cenowo wychodzi jak zwykły wynajem.

Przeprowadzki, transport mebli Warszawa http://duzywoz.pl  :)

#29 Guest_Dymitr

Guest_Dymitr
  • Goście

Napisano 31 marzec 2018 - 22:39

W przypadku wypożyczalni Panek są i dostawcze w dobrej klasie, ale i zwykłe osobówki też, także dla każdego coś miłego się znajdzie na pewno. Ja rekomenduję, bo cenowo i organizacyjnie stoją po prostu na wystarczającym poziomie. 

#30 Guest_borson123

Guest_borson123
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 21:40

na Żwirki i Wigury jest Wynajem Aut Premium i ich mogę polecić z czystym sumieniem. Już kilka razy od nich wynajmowałem samochód (różne: BMw, Audi) i samochody są pierwsza klasa!

#31 Guest_arkadiusz_wojcik

Guest_arkadiusz_wojcik
  • Goście

Napisano 31 maj 2018 - 11:37

Zamawiałem ostatnio auto w Panek on-line. Auto było zadbane i cenowo według mnie też ok. Mogę z pewnością polecić.

#32 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 19:53

Miejsc, w których można wynająć samochód jest od groma - wartą polecenia wypożyczalnią jest https://wynajemsamoc...awa.pl/modlin/ - w jej ofercie można znaleźć zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, czy elektryczne - przy pomocy strony internetowej można dokładnie określić, gdzie chcemy samochód odebrać, na jaki czas go wypożyczyć i w jakie miejsce odstawić...

#33 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 13:14

a ja zdecydowanie polecam wypożyczalnię  4rent.waw.pl  Mieszczą się na Bemowie ale podstawiają pod  wskazany adres. Mi podstawili na Wawer za free. ceny niskie a standard naprawdę wysoki. Auta są nowe i czyste a obsługa sprawna.

#34 Guest_radek02

Guest_radek02
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 18:08

Panek jest super wypożyczalnią. Mają też carsharing, gdzie można wypożyczyć auto na minuty

#35 madzia001

madzia001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 07:48

Jeżeli chodzi o wypożyczalnie samochodów w Warszawie to polecam carmines.pl, wielokrotnie wypożyczałam samochód od nich. Oferują auta renomowanych marek, w pełni sprawne technicznie, w bardzo dobrym stanie wizualnym, z udokumentowanym przebiegiem, no i oczywiście ubezpieczone oraz zatankowane. Ostatnio wypożyczałam Mercedesa GLE i spisał się świetnie, auto można odebrać z lotniska, albo też przywiozą Ci je pod wskazany adres, dla mnie było to idealne bo podstawili je pod hotel. 

#36 albertoo2

albertoo2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 15:37

A czy na terenie Lublina coś polecacie w tym temacie? Czy myślicie, że np. zastepcze.lublin.pl jest ok? Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie w tym obszarze ;)

Wcześniej czy później sprawy, które za sobą zostawiłeś, same cie dopadną

#37 martinrekk

martinrekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 14:26

Mogę podpowiedzieć markę DD Partner,, mają samochody w dobrych cenach, ale też na standardzie się jeszcze u nich nie naciąłem. Jak mi podstawiają samochód to wiem, że mogę śmiało w niego wsiąść i jeździć bez obaw, że mi koło odpadnie ;P Rozpiska marek i cen jest na ddpartner.com.pl.

#38 Guest_Filipek

Guest_Filipek
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 07:54

Ja zdecydowanie mogę polecić wypożyczalnię samochodów sportowych - cylindersi. Miałem okazję z nimi ,,współpracować" podczas organizowania prezentu koledze na ślub, którego marzeniem zawsze było przejechać się Mustangiem! Wypożyczalnia posiada Mustanga GT, cudownego, więc wraz z kolegami, jako prezent na kawalerski, zorganizowaliśmy my mu przejazd właśnie tym samochodem do ślubu ;). Myślę, że prezent wyszedł zacnie, nie dość, że spełnił swoje marzenie, to jeszcze w jeden z najważniejszych dni w swoim życiu. Wypożyczalnia mega rzetelna! 

#39 Guest_Robert W.

Guest_Robert W.
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2018 - 10:13

Ja ostatnio skorzystałem z wypożyczalni iFleet ( www.iFleet.pl ). Bardzo fajne ceny i nowe samochody, na dodatek mieszczą się w salonie samochodowym na Górczewskiej, więc naprawdę fajna obsługa.

#40 osoba21

osoba21

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 sierpień 2018 - 15:33

Ostatnio wynajęłam auto jak jechałam nad morze w Panek. Super bo możesz odstawić w wybranym miejscu na terenie Polski. Mają przejrzystą ofertę. Przy zwrocie nie miałam żadnych problemów.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypożyczalnia aut, wypożyczalnia samochodów, wynajem aut, wynajem samochodów, rent a car, car hire

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych