Skocz do zawartości

gdzie wynająć auto w Warszawie

wypożyczalnia aut wypożyczalnia samochodów wynajem aut wynajem samochodów rent a car car hire

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Arthur

Guest_Arthur
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 10:02

Jaką wypożyczalnie samochodów możecie polecić?

#2 Guest_Maja

Guest_Maja
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 10:04

Ja używałam ostatnio samochód od LECAR Polska! Nowiutki samochód, dobra obsługa - Polecam :-)

#3 Guest_Maciek Kujawa

Guest_Maciek Kujawa
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 18:41

Brałem auto od Panek - doskonała wypożyczalnia pod wieloma względami. Nadają się tak na krótsze jak i dłuższe wynajmy. Cenowo również przyzwoicie.

#4 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 20:01

Fajnych ofert sprzedaży samochodów na pewno u nas nie brakuje. Gdybym sam miał coś polecić, byłby to jeden z salonów Bawaria Motors BMW w Jankach, Katowicach, Gdańsku bądź też w Warszawie. Mamy tam bowiem możliwość zakupu zarówno nowych, jak i używanych samochodów na nader przystępnych warunkach. Ponadto jeżeli ktoś ma takie życzenie, może zlecić wyszukanie określonego modelu i zostanie on sprowadzony do salonu. Poza tym tak generalnie BMW jest bardzo dobrą marką, a samochody są niezawodne i fajnie się prezentują:)

#5 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 02 maj 2017 - 19:59

W Wawie nie wiem szczerze mówiąc, która jest warta uwagi. Za to na pewno ]wypożyczalnia samochodów w Białymstoku - Autowypożyczalnia RYKI jest świetna. Ma szeroka ofertę nowych aut na wynajem w niskich cenach. Do tego bardzo szybko idzie załatwić taki wynajem -minimum papierologii co czasem jest bardzo ważne.

#6 gadanie

gadanie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 02 maj 2017 - 21:27

A może jakaś międzynarodowa wypożyczalnia typu Hertz.

#7 Garamond

Garamond

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 05 maj 2017 - 10:36

Pytanie czego się szuka: niskiej ceny czy prestiżu.

#8 Guest_Radik

Guest_Radik
  • Goście

Napisano 21 maj 2017 - 11:33

Jeżeli szuka się solidnych samochodów to Panek zdecydowanie. Nie są bez wątpienia najtańsi, ale jeżeli nie na tym nam zależy to na pewno jest to dosonały pomysł. My pożyczaliśmy kilka razy tam samochód. Nigdy nie było choćby najmniejszych kłopotów.

#9 Rydzan

Rydzan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 maj 2017 - 14:32

Ja ze swojej strony mogę polecić tą wypożyczalnię: http://euro-rent.pl/ mają naprawdę fajną ofertę aut , korzystałem z ich usług już wiele razy i nigdy nie miałem żadnych problemów technicznych ani jakichkolwiek.  Sprawdź może Ci się spodoba ich oferta.

#10 Albercik

Albercik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 07:01

Ja osobiście mogę polecić http://www.carforyou.com.pl/ - jak do tej pory jesli chodzi o wynajem samochodów Warszawa chyba nie dorobiła się lepszej miejscówki. A uwierzcie mi, że przetestowałem już parę firm. No ale jak tu napisano - nie sprawdzisz, nie przekonasz się.

#11 Guest_vertss

Guest_vertss
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 09:19

Nie wiadomo dlaczego moja Vectra parę tygodni temu odmówiła posłuszeństwa jak wracałem z roboty z Katowic i musiałem pomoc drogową wzywać. Dzwoniłem do Szymbud, na stronie szymbud.com/pomoc-drogowa jest do nich kontakt. Szybko przyjechał gościu i naprawił usterkę. Coś się tam przy silniku porobiło, nie znam się na mechanice, więc nie będę udawał, że wiem dokładnie co to było, ale facet naprawił na miejscu. Polecam ich, mają rzeczywiście fachowców.

#12 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 13:35

polecam firmę Start Car rent  stronka start.rent brałem ostatnio autko od nich nówka sztuka żadnych problemów 

#13 Guest_Małgosia

Guest_Małgosia
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2017 - 21:03

Polecam wypożyczalnię Bziuk! Bardzo miła i pomocna obsługa, a do tego świetne auta!

#14 vikav

vikav

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 sierpień 2017 - 12:46

Wypożyczalnia Avis - mają fajne promocje dzięki którym można wypożyczyć auto dużo taniej: 

https://www.avis.pl/...omocje-w-polsce

#15 Sarnes

Sarnes

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 11:01

Jeśli poszukujesz dobrej wypożyczalni to powinna Cię zainteresować wypożyczalnia samochodów gdynia.

Mają fajne autka w dobrych cenach. Ja zawsze od nich wynajmuję i jestem zadowolony.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypożyczalnia aut, wypożyczalnia samochodów, wynajem aut, wynajem samochodów, rent a car, car hire

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych