Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odwołanie od decyzji urzędu pracy - wzór

wróć do serwisu Kadry 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516698 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 21:56

Od decyzji pozbawiającej statusu osoby bezrobotnej służy odwołanie. Jak napisać i złożyć odwołanie od decyzji wydanej przez urząd pracy? Przedstawiamy przykład odwołania.

Powrót do artykułu: Odwołanie od decyzji urzędu pracy - wzór

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 21:56

Ela

#3 Guest_grace

Guest_grace
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 21:22

czy ktos odwolywal sie od decyzji skreslenia z listy bezrobotnych z powodu choroby powyzej 90 dni

#4 Zielona Linia

Zielona Linia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 12:35

Wyrejestrowanie z tego tytułu nie ma okresu karencji. Kolejnego dnia można zarejestrować się ponownie, o ile nie przebywasz na zwolnieniu lekarskim. 

#5 Guest_Porti48

Guest_Porti48
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 15:24

zapomiałem zgłosić się do podpisu w urzędzie pracy i straciłem prawa bezrobotnego czy od tego też mogę się odwołać i co napisać w uzasadnieniu

#6 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:51

Mam podobną sytuację - ot przegapiony termin związany z poszukiwaniem zatrudnienia :/ kilka rozmów w krótkim czasie i termin wyleciał z głowy...czy to dobry pomysł, aby w ten sposób uzasadnić swoje niestawiennictwo?

#7 Guest_ala

Guest_ala
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 12:17

otrzymałam decyzje o wyrejestrowaniu z urzędu pracy bo byłam w szpitalu gdzie nie mogłam się wstawić proszę o pomoc w napisaniu

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2021 - 14:57

odmówilem podjecia pracy gdyz zostałem skierowany na pomocnika a ja jestem doswiadczonym facowcem. wyrejstrowali mnie. jak apisac odwołanie prosze o pomoc

#9 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

odmówilem podjecia pracy gdyz zostałem skierowany na pomocnika a ja jestem doswiadczonym facowcem. wyrejstrowali mnie. jak apisac odwołanie prosze o pomoc

#10 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2021 - 12:38

W pierwszym poście tego wątku masz zawarty artykuł, a w nim wzór, jak napisać odwołanie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych