Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyt we frankach - porady RPO i Rzecznika Finansowego

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 10:03

Osoby, które zaciągnęły kredyt we frankach mogą liczyć porady ekspertów Rzecznika Praw Obywatelskich i Rzecznika Finansowego. W styczniu i lutym będzie można skorzystać z porad w ramach akcji „Masz kłopot z pożyczką frankową? Dowiedz się, co możesz zrobić”.

Powrót do artykułu: Kredyt we frankach - porady RPO i Rzecznika Finansowego

#2 Guest_Lola

Guest_Lola
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 10:03

Najlepiej jest iść do sądu. Ja tak zrobiłam i przy pomocy dobrej kancelarii wygrałam sprawę, a mój kredyt został przewalutowany. Teraz walczę jeszcze o zwrot nadpłat, które do tej pory zrobiłam. Jeśli ktoś z Was jest w podobnej sytuacji to polecam kancelarię Primus, a zwłaszcza Pana Dawida Warszawskiego, który prowadził moją sprawę.

#3 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 17:52

Na pewno warto skorzystać z profesjonalnej pomocy w zakresie kredytu frankowego, gdyż wiele osób zbiera potężne baty związane ze skokiem waluty. Niektórzy nie są w stanie udźwignąć tak dużego obciążenia finansowego. Dlatego dobrze poszukać pomocy w zakresie zawyżonego kursu waluty, którą może udzielić fachowa kancelaria prawna kpprimus.pl. Przeanalizują oni dokładnie zawartą umowę kredytową i na pewno znajdą wyjście z każdej, trudnej sytuacji.

#4 Guest_concept54

Guest_concept54
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 19:37

Póki co ja staram się możliwie najkorzystniej przewalutować pieniądze, już nie przez bank, a w kantorze internetowym Pluskantor.pl. Jest duża różnica w wycenie.

#5 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 19:51

Brat kupuje CHF w Amronet , z tego co od niego wiem, kurs w tym kantorze pozwala mu około 70 zł zaoszczędzić na każdej racie. Ciekawy sposób aby frankowiczom było lżej.

#6 Guest_norbert

Guest_norbert
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2017 - 11:26

Jakby tak w Gieldawalut.pl po kursie własnym? Możliwe że oszczędność byłaby jeszcze większa. warto spróbować

#7 Guest_adamowicz

Guest_adamowicz
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 19:07

No, no...ta elastyczność w Gieldawalut.com mnie zainteresowała:) A , że jeszcze przez miesiąc prowizja jest o 80% niższa, to tym bardziej zachęca.

#8 Guest_Tja34

Guest_Tja34
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 00:29

Świetną opcją jest też w Gieldawalut.com cashback- generuje dodatkowe oszczędności przy każdym przewalutowaniu.

#9 Guest_Prokop

Guest_Prokop
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 20:18

Do spłacania kredytu trzeba wybrać kantor tani, szybki i bezpieczny. Z doświadczenia to Plsukantor.pl bym polecił.

#10 Guest_sKOT

Guest_sKOT
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 00:36

Bezpieczeństwo na pierwszym planie w finansach- oczywiste prawda? Z korzystną wyceną walut idealnie łączy to Amronet, nie zawiódł mnie od lat.

#11 Guest_Lamb34

Guest_Lamb34
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 20:13

Jakbym musiał kupować regularnie franki to pewnie przez pluskantor.pl, nieraz kupowałem EUR w tym kantorze i na wycenę CHF też spojrzałem, jest równie korzystna i bardzo praktycznie się współpracuje z tym kantorem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych