Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie ubezpieczenia powinien wybrać motocyklista?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48684 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 07:53

Zgodnie z literą prawa każdy zarejestrowany motocykl musi być objęty obowiązkowym ubezpieczeniem OC. Czy warto do obowiązkowego OC dla jednośladu dobrać np. autocasco i NNW?

Powrót do artykułu: Jakie ubezpieczenia powinien wybrać motocyklista?

#2 Guest_motorniczy

Guest_motorniczy
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 07:53

oc dostałem pięknie przecenione od yanosika ale to niestety na furkę, chciałbym na moto również ale chyba niestety w ogóle nie mają ;/

#3 Guest_Joshua

Guest_Joshua
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 08:30

czy mozna miec OC Z Janosika na motor?

#4 Guest_Lizbon

Guest_Lizbon
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 08:46

oc dostałem pięknie przecenione od yanosika ale to niestety na furkę, chciałbym na moto również ale chyba niestety w ogóle nie mają ;/

Jak nie maja skoro slyszalem, ze maja .. cos masz lewe info chyba

#5 Guest_MorgenFreeman

Guest_MorgenFreeman
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 08:50

oc od yanosika? tego antyradaru? brzmi jak największy przekręt ever. ludzie olejcie to g...

#6 Guest_Donżuan

Guest_Donżuan
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 08:53

przekret bo co  ? ludie opanujcie sie, zawsze jak wchodiz jakas nowosc na rynek od razu PANIKA i niedowierzanie ,ja uwazam, ze warto sprobowac, a moze cos ciekawego sie ugra, slyszalem ze wiara zaoszczedzila po 300- 400 zl - wiec calkiem sporo, moze warto sprobowac, a nie od razu negowac?

#7 Guest_motorniczy

Guest_motorniczy
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 10:02

Jak nie maja skoro slyszalem, ze maja .. cos masz lewe info chyba

Lizbon internet chyba jest twoim wrogiem, nawet na stronie yu jest napiszane, że na samochody tylko i w dodatku tylko na prywtane

#8 Guest_Doland

Guest_Doland
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 11:08

przekret bo co  ? ludie opanujcie sie, zawsze jak wchodiz jakas nowosc na rynek od razu PANIKA i niedowierzanie ,ja uwazam, ze warto sprobowac, a moze cos ciekawego sie ugra, slyszalem ze wiara zaoszczedzila po 300- 400 zl - wiec calkiem sporo, moze warto sprobowac, a nie od razu negowac?

a dziwisz sie ludzią że są zrażeni? na każdym kroku się ich oszukuje państwo ich oszukuje całe życie to jak nagle słysza że yanosik jakieś cudowne oc wprowadził i liczy je innym sposobem i prze to jest tanie to są nieufni proste

#9 Guest_Kowales

Guest_Kowales
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 14:31

oc od yanosika? tego antyradaru? brzmi jak największy przekręt ever. ludzie olejcie to g...

Przecież to jest kwestia bezpiecznej jazdy z aplikacja Yanosik, nic w tym niebezpiecznego, miliony użytkowników od lat już korzystaja z yanka... chcesz mieć szanse na tańsza oferte ubezpieczenia OC to jeździsz z apka i dbasz o dobry styl jazdy a jak nie chcesz? nikt nie zmusza- daja możliwość oszczedzenia paru stówek na czymś co i tak jest obowiazkowe i jeszcze narzekaja...

#10 Guest_Janina

Guest_Janina
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 15:38

Zgodnie z literą prawa każdy zarejestrowany motocykl musi być objęty obowiązkowym ubezpieczeniem OC. Czy warto do obowiązkowego OC dla jednośladu dobrać np. autocasco i NNW?

Powrót do artykułu: Jakie ubezpieczenia powinien wybrać motocyklista?

NNW uważam, że obowiązkowo .Nie ryzykowałabym swego życia i obciążania moich najbliższych w razie niespodziewanych sytuacji . 

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 11:21

Ubezpieczenie OC na motocykl trzeba mieć, ale pozostałymi ubezpieczeniami nie warto się interesować, jeżeli jest się normalnym uczestnikiem ruchu drogowego, a nie kaskaderem.

#12 Guest_RAFD

Guest_RAFD
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 17:33

Wszystkie konieczne należy kupić. + coś dla siebie. Ja pożyczam samochody w Panek i tam wszystkie auta mają wykupione pełne pakiety ubezpieczeń. Prywatnie w motorze mam wyłącznie Oc + ubezpieczenie od kradzieży.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych