Skocz do zawartości

Kredyt dla firm. Bez KRD. Na oświadczenie do 500tys zł.

finansowanie dla firm kredyt firmowy firmowy kredyt kredyt dla firm finansowanie firm

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_PiotrM

Guest_PiotrM
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 15:21

Bank Ci odmówił? Dobrze trafiłeś

Brak zdolności? Jesteśmy w stanie Ci pomóc

Krajowy Rejestr Długów ? To dla nas żadna przeszkoda

Zależy Ci na czasie ? Ekspresowo przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy

Oferujemy szeroki wachlarz finansowania:

- kredyt w rachunku bieżącym to dodatkowa gotówka na finansowanie bieżących potrzeb firmy.

- kredyt obrotowy przeznaczony jest na finansowanie bieżących potrzeb związanych z prowadzoną działalnością.

- kredyt inwestycyjny to długoterminowy kredyt przeznaczony na finansowanie projektów inwestycyjnych firmy.

Nowoczesne doradztwo kredytowe wyspecjalizowane w pomocy przedsiębiorcom z różnych branż.

Nasza wiedza i doświadczenie kluczem do rozwoju Twojej firmy.

Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju smile.png 

--

Piotr M.

tel. +48 730-805-201

e-mail: kontakt@firmowekredyty.eu

www: firmowekredyty.eu

#2 Jarecki85

Jarecki85

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 kwiecień 2017 - 07:08

Szczerze mówiąc ja korzystałem osobiście z innego rozwiązania. Najpierw zdecydowałem się poszukać dostępnych mi opcji i dopiero wtedy udałem się do konkretnego banku w celu zasięgnięcia dokłanych informacji. Najprościej jest według mnie sprawdzić wszystko za pomocą wyszukiwarki kredytów - ja korzystałem z http://www.totalmone...redyty_dla_firmi w krótkim czasie znalazłem wszystko, czego potrzebowałem. Taki kredyt może często być bodźcem do nagłego rozwoju firmy, więc moim zdaniem w określonych przypadkach jak najbardziej warto go wziąć.

#3 Guest_ZFCC

Guest_ZFCC
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 21:37

Ja zawsze szukam kredytów na własną rękę. Tak trafiłem na kredyt inwestycyjny w Raiffeisen Polbank, ich warunki mi odpowiadały najbardziej.

#4 Guest_guldan

Guest_guldan
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 19:36

ja w swojej firmie chce teraz wziac kredyt inwestycyjny na rozwoj. dobre warunki oferuje raiffeisen polbank i to wlasnie ich wybiore.

#5 olsa99

olsa99

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 13:56

Konkretna pożyczka oO. Ja ostatnio potrzebowalam duzo mniej i zglosilam sie do firmy https://bosspozyczka.pl/ . Nie było to 500 tys a 5 tys. Dostałam je bez zadnych problemow i formalnosci. Wszystko zalatwiane przez internet wiec nawet nie musiałam się ruszać z biura ;)

#6 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 11:35

no spory dług jak na strat :) dla nie tez wystarczyło mniej, przynajmniej nie miałam żadnych problemów ze spłatą. ale też wybrałam pożyczkę pozabankową

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: finansowanie dla firm, kredyt firmowy, firmowy kredyt, kredyt dla firm, finansowanie firm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych