Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak uzyskać rozwód?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672287 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 13:23

Postępowanie rozwodowe jest niewątpliwie traumatycznym przeżyciem dla każdego z małżonków. Niemniej jednak, gdy jeden z małżonków, bądź też oboje, dojdą do przekonania, iż w ich ocenie brak jest perspektyw na dalsze trwanie małżeństwa, warto poznać procedurę prowadzącą do uzyskania rozwodu i przesłanki, którymi kierować się będzie sąd orzekając wyrok rozwodowy.

Powrót do artykułu: Jak uzyskać rozwód?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 13:23

czy w toku procesu rozwodowego można złożyć wniosek o wydanie zakazu kontaktu z dzieckiem jednego z rodziców z uwagi na szczególne dobro dziecka?

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 10:41

czy w toku procesu rozwodowego można złożyć wniosek o wydanie zakazu kontaktu z dzieckiem jednego z rodziców z uwagi na szczególne dobro dziecka?

Można

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 00:23

Prosze o komentarz jakiegoś faceta,który wie że jego żona ma kogoś na boku,ale nie ma na to dowodu.Jak wygląda wtedy rozwód.Z orzeczeniem o winie czy nie?

#5 mari8

mari8

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 10 czerwiec 2020 - 10:59

Ważne jest, aby wszystkie dostępne informacje były jak najbardziej rzetelne, bo jak wiadomo - rozwód to temat trudny i niezwykle wymagający. Zadbaj więc o siebie i przejdź przez te czas bardzo rozsądnie i dobrze. Polecam zatem https://www.adwokatr.../trudny-rozwod/ to dobry pomysł na to, aby częściowo poznać możliwości w tym aspekcie. 

#6 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2020 - 13:53

Rozwód pozostaje często w związku z kościelnym procesem o nieważność małżeństwa. Nt. zapraszam na mój blog względnie do moich artykułów na Tym Portalu

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

a.bolesta@op.pl

#7 cebulka

cebulka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 18 czerwiec 2020 - 12:27

Ja zawsze wolę takie sprawy zostawić profesjonalistom, dlatego od razu z różnymi sprawami prawnymi udaję się do Kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. W Gliwicach mają świetne opinie. Poza tym czy to sprawy biznesowe, czy właśnie rozwód - oni zawsze mi pomagali na najwyższym poziomie.

#8 Guest_Magdallena

Guest_Magdallena
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2020 - 11:06

Wina drugiej strony może być ewidentna, ale pozostaje kwestia jak to udowodnić w sądzie, żeby np. nagrania z ukrycia nie zostały odrzucone. Skontaktowałam się w pierwszej kolejności z kancelarią p. Lilianny Skiby w Łomiankach, zostałam odpowiednio pokierowana i udało się zebrać mocne, niepodważalne argumenty oraz korzystny dla mnie wyrok i podział majątku. 

#9 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 23 wrzesień 2020 - 19:34

Niestety rozwód jest często czasochłonnym i traumatycznym przeżyciem. Ja również przez to przechodziłam. Mieliśmy z byłym mężem wspólną firmę oraz dom i żadne z nas nie chciało ustąpić drugiemu. Podczas rozpraw rozwodowych reprezentował mnie adwokat z kancelarii www.kawecka-guzek-aleksandrowicz.pl. Na szczęście ostatecznie udało nam się dojść do porozumienia i nasze drogi całkowicie się rozeszły.

#10 HANIA123456

HANIA123456

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 11 październik 2020 - 15:36

Polecam zapoznać się:

https://wolczkiewicz...-z-orzeczeniem/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych