Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Naturalne kosmetyki w PL

produkty konopne

78 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Majka

Guest_Majka
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2020 - 16:15

Ostatnio znalazłam świetne polskie kosmetyki z alg seaweex i jestem niesamowicie z nich zadowolona, jakościowo nie odbiegają od drogeryjnych a są niesamowite

#62 Guest_juter

Guest_juter
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2020 - 14:26

W naszym gabinecie kosmetycznym stosujemy zabiegi z algami marki seaweex i są naprawdę niesamowite, jakość pierwsza klasa i piękne działanie

#63 Guest_patrycja

Guest_patrycja
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2020 - 14:57

Ja uwielbiam zamawiac z drogierii internetowej larose.care 

#64 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 07 październik 2020 - 11:47

One zawsze polecane, ale ich cena sprawia, że ludzie i tak sięgają po te "zwykłe'. Niestety, ale tak to wygląda.

#65 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 09 październik 2020 - 06:28

A Miya? Ich kosmetyki są naturalne czy nie do końca? Wiem, że mają np. dużo wegańskich.

#66 Guest_Gojek

Guest_Gojek
  • Goście

Napisano 23 październik 2020 - 22:43

Lubię kosmetyki z Bielendy, też mają naturalne linie np. ta Eco Nature. Jedna z moich ulubionych, 99 % skład naturalny, a i udało mi się doprowadzić do porządku suchą skórę

#67 ewelka89

ewelka89

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 29 październik 2020 - 08:41

jeśli chodzi o naturalne kosmetyki to mogę polecić markę Weleda <3 rewelacyjne produkty, dość duży wybór, a ceny przystępne :)

priorin

thym uvocal

koktajle odchudzające

#68 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 30 październik 2020 - 01:54

Nie zna niestety. A skórę mam bardzo wrażliwą, więc stosuję tylko sprawdzone marki. Od jakiegoś czasu używam kosmetyków do ciała solverx, bardzo dobrze się u mnie sprawdzają. Mają kosmetyki do twarzy i ciała i linię dla mężczyzn.

#69 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 767 postów

Napisano 25 listopad 2020 - 16:40

Dobre kosmetyki to ja polecam wam zamawiać internetowo, tam mają największy wybór i też są często ciekawe wyprzedaże. Tutaj https://eveline.pl/m...pielegnacja-ust  właśnie patrzę za kosmetykami do pielęgnacji ust, znacie tego producenta? Słyszałam o nim dobre opinie.

#70 Guest_Kala

Guest_Kala
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2020 - 22:33

Lubię wegańskie kosmetyki ecocera, to polska dość tania marka, a jakością nie ustępuje topowym firmom. Ich suchy szampon i bronzery to must have w mojej kosmetyczce. Niewielkim kosztem i nakładem pracy mogę się wyszykować na eleganckie wyjście. 

#71 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 15 grudzień 2020 - 14:51

Osobiście uważam, że jedną z fajniejszych ofert naturalnych kosmetyków ma sklep https://e-naturalne..../c/Do-ciala/155. Bardzo cenie sobie masła zwłaszcza te marki Lunia. Bardzo szybko się wchłaniają, genialnie odżywiają skórę, a przy tym można je stosować nawet mając alergię- sama niestety jestem uczulona na masę kosmetyków i wybranie nieodpowiedniego kończy się przykrymi konsekwencjami. Tutaj nie mam takiego problemu:)

#72 weronikastoklosy

weronikastoklosy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 luty 2021 - 18:14

Myślę, że coraz więcej jest firm, które produkują kosmetyki naturalne. Ja bardzo lubię robić zakupy w nowych sklepach, mają fajne promki :) Ostatnio kupowałam w https://www.natuo.pl/ i zostałam bardzo mile zaskoczona.

#73 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów

Napisano 11 luty 2021 - 08:39

Kosmetyki z Logona generalnie. Jak dla mnie sprawdzają się idealnie, zwłaszcza krem rumiankowy na dzień, krem z marchewką i żel aloesowy do mycia twarzy.

Z nacomi sprawdziły mi się oleje do twarzy. Używałam do tej pory czarnuszkę, konopny, arganowy. Mam też tamanu ale jeszcze nie używałam...

https://www.cocolita.pl/olejki

Naturalnych olejków polecam poszukać na Cocolita. W sklepie sa dobre promocje na takie kosmetyki. 

#74 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 233 postów

Napisano 25 marzec 2021 - 14:37

Można całe domowe SPA zaprojektować przez sklep https://spa-ceylon.pl. Zaczynasz od kremu do mycia, później dobierasz maseczki, mydełka ochronne z lawendą ułatwiające zasypianie, ogólnie relaks, świece zapachowe. Zrobiłam sobie takie mini studio w łazience, nawet mężowi się podoba i dłużej się relaksujemy. Niedawno też odkryłam u nich peelingi naturalne, częściowo powiązane z ajurwedyjskimi składnikami aktywnymi. Świetne odświeżenie skóry, nie mam żadnych skutków ubocznych. Peelingi rzadko robiłam, bo jednak skóra wrażliwa, skłonna do uszkodzeń, więc testuję tylko produkty wysoko oceniane i naprawdę polecane przez konkretnych ludzi.

#75 anetaluty

anetaluty

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 12:02

Dla mnie naturalne kosmetyki to absolutna podstawa. Delikatny żel do mycia twarzy i wegański krem to moje must have.

#76 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 21:07

A co powiedzielibyście na przykładowo zakup markowych kosmetyków, perfum i innych rzeczy w znacznie lepszej cenie. A co powiedzielibyście w ogóle na zarobek pochodzący ze sprzedaży takich produktów? Bo firma Avon jak możecie nawet tutaj www.konsultantka.pl/nasza-misja/ się dowiedzieć daje ogromne możliwości rozwoju. I nie ma tutaj żadnego przymusu, jest to praca przyjemna i korzystna pod wieloma względami.

#77 Daisygirl

Daisygirl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 01 czerwiec 2021 - 07:13

Ja postawiłam na kosmetyki tlenowe od https://www.faberlic...metyki-tlenowe/ . Pielęgnacja twarzy i ciała tymi kosmetykami jest znacznie skuteczniejsza, ponieważ skóra lepiej oddycha i staje się bardziej zrelaksowana, a przez to szybciej się regeneruje. Praca gruczołów łojowych jest znormalizowana, a warstwa lipidowa odbudowana. To tylko kilka niezwykłych zalet tego typu kosmetyków!

#78 kerryjane72

kerryjane72

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 05 czerwiec 2021 - 11:06

Coraz więcej osób na takie zakupy się decyduje, też tego typu kosmetyki są łatwiej dostępne muszę przyznać :) Szczególnie warto poszukać sobie tych w internecie, ja tak najczęściej robię zakupy kosmetyczne;) Co do kosmetyków do włosów to stronka https://urodyczas.pl/niesforne-wlosy perfekcyjnie się sprawdza.

#79 zaksiegowana

zaksiegowana

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 09 lipiec 2021 - 08:04

Naturalne kosmetyki to absolutne must have w mojej kosmetyczce… Produkty konopne też maja w niej swoje miejsce… Równie istotne są dla mnie także oryginalne bibułki OCB. Doświadczenie i pasja w tworzeniu bibułek do jointów tej firmy to gwarancja niskich cen przy zachowaniu  wysokiej jakości produktów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych