Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naturalne kosmetyki w PL

produkty konopne

44 odpowiedzi w tym temacie

#21 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 31 październik 2017 - 03:28

ostatnio jako że prowadze z zona zaklad kosmetyczki i zajmuje się zamowieniami to zaczęliśmy używać produktów od http://www.aruba.rzeszow.plmaja na pewno konkurencyjne ceny i co ważne stawiają na jakość i trwałość

#22 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 03 grudzień 2017 - 16:43

Kosmetyki naturalne stosuję od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć że sprawdzają się o niebo lepiej od zwykłych. Mniej uczulają, są delikatniejsze dla skóry. Jeśli ktoś chce wypróbować to dość duży wybór mają tu https://eapteka.pl/- sama tam zamawiam i mogę ich polecić.

#23 wacława

wacława

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 19:28

ja nie stosuję naturalnych kosmetyków czy też tzw. Domowych sposobów na jakieś problemy skórne czy jakieś inne dolegliwości.  Wolę zakupić specjalistyczny krem w aptece i mieć pewność że mi pomoże. Tak jak to było z pojawieniem się worków pod moimi oczami.  Wystarczyło pójść po krem Remescar, zacząć stosować i moje problemy zniknęły  :)

#24 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 17 styczeń 2018 - 11:55

dsad

#25 wizawi

wizawi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 20:28

Takie kosmetyki najlepiej kupować w aptekach. Sama przeszukałam ostatnio apteki Poznań, żeby znaleźć mój ulubiony krem z avene, ale mogłam go sobie zarezerwować przez internet, więc odebrałam od razu tego samego dnia.

#26 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 19:35

Z naturalnych kosmetyków to polecam make me bio, szczególnie ich szampony są bardzo fajne, mają też kremy nawilżające. Używam ich od dłuższego czasu i moja cera i włosy poprawiły się na lepsze, zdecydowanie.

#27 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 21 maj 2018 - 16:30

jeśli chodzi o ulubioną markę naturalnych kosmetyków to uważam, że jedne z lepszych produktów znajdziecie w Eldan Cosmetics. Używam ich od dawna i uważam, że są bardzo skuteczne a przy tym bezpieczne. Jednym z ulubionych kremów jest np Idractive Moisture Daily Protection. Skutecznie nawilża na wiele godzin a dodatkowo fajnie sprawdza się jako baza pod makijaż :)

#28 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 29 maj 2018 - 13:53

Sylevco ma bardzo dobre naturalne kosmetyki, szczególnie szampony i żele do ciała. Ja mam dość wrażliwą skórę i są idealne, nie podrażniają i nie uczulają. No i na kontigo mają je teraz w fajnej promocji.

#29 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 12:01

Kiedyś nie zwracałam uwagi na skład kosmetyków, w ostatnim czasie staram się o wiele bardizej na to patrzeć i wybierać kosmetyki, które są o wiele lepsze w składzie. Jednak widać w nich różnice w skutecznosci. Jest to równeiż zdrowsze.... Unikam kosmetyków które mają w składzie

parabeny

parafinę

wazelinę 

ewentuanlnie mocne konserwanty

Zajrzyjcie sobie w poszukiwaniu do tego sklepu: https://darmarsklep.pl/- aktualnie mają tam spory wybór dobrych firm kosmetycznych 

#30 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 12:22

Hildegard Braukmann. Raczej trudno znaleźć porządne kosmetyki za takie pieniądze.

Od nich kilka produktów mamy rzeczywiście sprawdzonych i dały one efekt.

Po prostu nie używajcie byle czego. Tylko po porządnych kosmetykach można się spodziewać zmiany in plus. 

#31 Guest_OlaT

Guest_OlaT
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 18:52

Za jakie pieniądze ? dokładnie ? To jeszcze zależy do czego dokładnie mają być te naturalne kosmetyki. Ja np stosuję takie do  pielęgnacji  tatuażu . Mam kosmetyk, który faktycznie ma skład wegański , jest bez parabenów i jest w mega naturalny, kosmetyk nazywa się Tattoo Butter Loveink. 

#32 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 15 październik 2018 - 08:06

A właśnie, że wcale nie trzeba przepłacać za dobre kosmetyki. Ja sporo kupuję w aptece, sprawdzam skład, jeśli o takie oparte na naturalnych składnikach kosmetyki chodzi, to dla mnie botame nie ma sobie równych, a to mój ulubiony krem: https://www.doz.pl/a...okosowym_100_mlLepszy niz sam olej kokosowy, bo ma lepszą konsystencję, mniej tłustą i lepiej się wchłania, nie trzeba tyle czekać.

#33 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 443 postów

Napisano 22 październik 2018 - 01:49

Używałam już na prawdę większości kosmetyków i w zasadzie żaden kosmetyk nie spełnił moich oczekiwań i wymagań. Z tego względu postanowiłam zacząć testować kosmetyki pod kontrolą lekarza. Szukając ofert firm, które zajmują się testami kosmetyków trafiłam tutaj 

https://hamilton.com.pl/ . Ta firma oferuje testowanie kosmetyków pod kontrolą lekarza. Otrzymałabym od nich kosmetyk a także niewielkie pieniądze za wzięcie udziału w teście. Co myślicie o takich testach? Brałyście moze w nich udział?

#34 Guest_dominika87

Guest_dominika87
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 13:34

Do moich ulubieńców należą produkty Sylveco. Bardzo dobre i delikatne kosmetyki. Ich balsam myjący do włosów to mój absolutny faworyt. W Toruniu kupuję te produkty w Drogerii Dicentra, gdzie po raz pierwszy spotkałam się z balsamem myjącym. Prowadzą też sklep internetowy www.drogeriadicenta.pl. Polecam.

#35 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 10:41

Jest teraz nawet sporo polskich kosmetyków naturalnych i to na przykład takich ja te http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ bardzo dobrych, są one również wegańskie czyli teraz bardzo modne i poszukiwane

#36 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:39

Czy te kosmetyki są skuteczne?

#37 adamowska

adamowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 13 luty 2019 - 15:02

Pewnie tak, te naturalne zawsze są skuteczniejsze

#38 Tomek43

Tomek43

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 13:46

A ja chce zapytać o rozjaśniacze z oferty https://ktpi.pl/cate...iacze-do-wlosow czy są tu osoby, które korzystały i mogą napisać jakąś małą recenzję? Żona się uparła na zmianę koloru włosów i mówiła żebym jej zamówił jednak przezorny zawsze ubezpieczony i wolę najpierw naszych forumowiczów, a raczej forumowiczek spytać - jak to wyglada?

Ciekawa firma pozycjonująca strony www Extraseo Katowice

#39 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 12:11

Naturalne kosmetyki zdecydowanie na przestrzeni ostatnich lat stają się coraz bardziej popularne, do tego trzeba też dodać rosnącą świadomość konsumentów. Niektórzy uważają, że takie kosmetyki są drogie, ale to niekonieczne prawda, często też trafiają się różnego rodzaju promocje.

#40 Bartek299

Bartek299

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 09:17

No to tak samo ja mogę spytać o https://ktpi.pl/cate...a-dekoloryzacja bo moja zona za często chodzi do fryzjera na jakieś zmiany kolorów, dekoloryzacje, farbowania i tak dalej mam już dość trochę, bo nie ukrywam, że to kosztowny biznes. Jakby jej pokazać takie kosmetyki i spytać czy może robić to na własną rękę, co myślicie? :D 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych