Skocz do zawartości

Zdjęcie

Działalność gospodarcza- kasa

biznes lublin działalność gospodarcza dofinansowania dotacje pieniądze

wróć do serwisu Moja Firma 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zośka1

Zośka1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 12:01

Witam,

Jestem osoba bezrobotną, i tak sobie siedząc na tym bezrobociu zaczęłam myśleć, że może założyłabym własna działalność gospodarczą i wymyśliłam, że to całkiem dobry  pomysł tylko nie wiem skąd wziąć na to finanse, mam jakiś grosz odłożony na czarna godzinę, ale wydaje mi sie ze to moze być ciut za mało a pożyczek nikt mi nie udzieli bo nie mam zabezpieczenia.Dlatego proszę o podpowiedzi czy są na rynku obecnie dotacje, dofinansowania dla takich ludzi jak ja, biznes rozkręcić chcę w województwie lubelskim.

#2 Guest_Iwona Jędruszczuk

Guest_Iwona Jędruszczuk
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2017 - 13:34

Witam

Właśnie ruszył Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 9 Rynek pracy, Działanie 9.3 Rozwój przedsiębiorczości współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach programu realizowanych jest wiele projektów właśnie w województwie lubelskim w których pozyskać można bezzwrotne dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej. W ramach projektu można uzyskać bezzwrotne WSPARCIE W FORMIE JEDNORAZOWEJ DOTACJI INWESTYCYJNEJ w kwocie około 23.400 zł, WSPARCIE POMOSTOWE w kwocie 1.850 zł wypłacanego przez 12 miesięcy, a ponadto SZKOLENIA I DORADZTWO.

Jeżeli już wiesz, jaką podejmiesz decyzję – i brzmi ona: ZAKŁADAM WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ :

·         ZADZWOŃ 534 803 803

·         PRZYJDŹ do biura projektu „Własna firma szansą na sukces” – ul. B. Prusa 8, bud. C, lokal nr 17, Lublin

·         NAPISZ: dotacje@lubelskie.net.pl

i zapytaj o BEZZWRTONĄ DOTACJĘ NA OTWORZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ w łącznej wysokości 45.600 zł

#3 Zośka1

Zośka1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 09:13

Dziękuję, oferta jest ciekawa i na pewno będę chciała dowiedzieć się więcej na ten temat

#4 PiterXXX

PiterXXX

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 10:00

W Urzędzach Pracy są często na początku roku dotacje, możesz wniosek złożyć gdy mają nabór i czekasz miesiąc na rozpatrzenie. Ja tak robiłem gdy zakładałem firmę, część sprzętu brałem w i-leasingu jeszcze.

#5 Guest_Marek1234

Guest_Marek1234
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 10:55

Byłem w biurze projektu Własna firma....., całkiem miłe panie tam są, pomagają jak jest jakiś problem, mozna pogadać i dowiedzieć się co trzba i jak to dalej wygląda, widać, że wiedzą co robią. Polecam smile.png

#6 Guest_viktor66

Guest_viktor66
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 09:18

PiterXXX - gdzie brałeś ten sprzet w i-leasingu? Własnie się nad tym zastanawiam i patrząc po opiniach i recenzjach na ten moment dość mocną pozycje + dobrą ofertę ma PlatformaFinansowa.pl czy brales wlasnie od nich? Jezeli tak to skontaktuj sie ze mna bo chce zapytac o pare rzeczy smile.png

#7 Guest_Lius

Guest_Lius
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 08:42

i-leasing udziela platforma finansowa, także na pewno o to mu chodziło,  sklepach internetowych widnieją takie płatności i-leasing. Zadzwoń sam do nich i zapytaj, ja raz z leasingu od tej firmy korzystałem, w sumie na niedrogi sprzęt, bo 2 smartfony na firmę, ale dość tanio to wyszło w leasingu, od nich nawet za kilkaset złotych produkt w leasing weźmiesz.

#8 www.bezszefa.pl

www.bezszefa.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 04 maj 2017 - 10:42

Witam, warto iść dowiedzieć się do swojego urzędu pracy zapytać o dotacje na rozpoczęcie działalności oraz zajrzeć na stronę http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/Na tej stronie znajdzie Pani najbliższy punkt konsultacyjny, a wszystkie porady związane z dotacjami unijnymi są bezpłatne. 

www.bezszefa.pl - strona , która poprowadzi Cię krok po kroku, od pomysłu do założenia działalności, zrealizowania Twojego marzenia, przekucia pasji w zarabianie pieniędzy. Zapraszamy i działamy! wink.png 

wkrótce kurs online "własna firma" - od pomysłu do zarejestrowania działalności.

#9 Guest_sylwiapoi

Guest_sylwiapoi
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 19:46

Ja się właśnie zastanawiam nad wzięciem sprzętu komputerowego w leasing online poprzez platformę finansową. Wiecie coś na ten temat opłaca się to??? Znajomy mi polecił i na forach też dużo pozytywnych opinii widzę 

#10 Guest_Fitek

Guest_Fitek
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 19:57

Ja się właśnie zastanawiam nad wzięciem sprzętu komputerowego w leasing online poprzez platformę finansową. Wiecie coś na ten temat opłaca się to??? Znajomy mi polecił i na forach też dużo pozytywnych opinii widzę 

Opłaca się opłaca mój narzeczony jakieś 3 miesiące temu brał leasing przez platformę finansową i bardzo sobie chwali ta decyzję. I to nie był ostatni jego leasing w tej firmie już planuje następny no ale zobaczymy 

#11 Guest_sylwiapoi

Guest_sylwiapoi
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 15:41

Czyli widzę, że polecacie ten leasing online także na następny tydzień zadzwonię i się dopytam wszystkiego bezpośrednio do firmy  

#12 Brevio

Brevio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 08:06

Dotacje na otwarcie działalności gospodarczej – bezzwrotne

24 000 zł

CHCESZ ZAŁOŻYĆ SWOJĄ FIRMĘ?

Masz pomysł na swój biznes, a nie posiadasz środków na rozpoczęcie działalności?

Nie posiadasz doświadczenia w prowadzeniu firmy, a zależy Ci na jego zdobyciu?

Chcesz być niezależny finansowo?

Chcesz pracować na własny rachunek, bo możesz poświęcać na pracę tyle czasu ile uda Ci się wygospodarować pomiędzy innymi zajęciami?

Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś/eś twierdząco czekamy na Twoją aplikację!

Pomożemy Ci rozkręcić Twój własny biznes.

Doradzimy, wesprzemy finansowo w założeniu firmy / nawet do 30 tys. złotych, przeszkolimy Cię w bieżącym prowadzeniu działalności.

Uczestnikami projektu mogą być wyłącznie osoby spełniające wszystkie dwa niżej wymienione kryteria:

1. Osoby od 30 roku życia pozostające bez zatrudnienia

2. Osoby, które uczą się, zamieszkują na obszarze jednego z powiatów woj. dolnośląskiego: wrocławskiego, wołowskiego, górowskiego, lwóweckiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, lubańskiego, złotoryjskiego, legnickiego, dzierżoniowskiego, kłodzkiego, wałbrzyskiego, kamiennogórskiego, strzelińskiego, polkowickiego oraz ząbkowickiego.

Zapraszamy tych wszystkich, którzy:

Mają własny pomysł na biznes – pomożemy go zrealizować!

Chcą być niezależni, ale nie wiedzą co mogliby robić – doradzimy gotowe rozwiązania, pokażemy co możesz robić aby stać się niezależnym przedsiębiorcą.

Zgłoś się do nas!

Messenger / e-mail: kariera@brevio.pl

Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, proszę o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, który znajduje się na stronie: www.dotacjanabiznes.com.pl  zakładka: o projekcie Rekrutacja. Formularz ten należy wysłać na adres korespondencyjny:

EBDF

Biuro projektu

Dobry start w biznesie

Eureka Sp. z o.o.

ul. Kościerzyńska 10

51-416 Wrocław

Aby przyspieszyć proces, może Pan/Pani wysłać skan formularza na adres e-mail: kariera@brevio.pl (jednak konieczne jest przesłanie formularza Pocztą Polską!)

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia!

#13 Guest_Bizzona

Guest_Bizzona
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 10:20

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu:  bizzona.pl

#14 MalwinaBossFinance

MalwinaBossFinance

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 09:59

Wiedziałeś/-aś że można wyleasingować praktyczne wszystko? 

Od wyposażenia biura (meble, komputery), poprzez samochody aż do specjalistycznych maszyn. Zapewnimy finansowanie na KAŻDY środek trwały o wartości już od 1 tys. zł. Mamy niezwykle rozbudowaną ofertę leasingową, ponieważ współpracujemy z ponad 32 firmami leasingowymi. Dzięki temu możemy dopasować ofertę do klienta na bardzo atrakcyjnych warunkach. Leasing już od 0% wkładu własnego (nawet dla nowych firm! Dla porównania wkład własny dla nowych przedsiębiorstw w innych instytucjach wynosi nawet 15-20%)

Możemy zaproponować także inne formy finansowania

- kredyty obrotowe, inwestycyjne, deweloperskie a także  inne formy , niezależnie od stażu, formy prawnej czy zdolności kredytowej.

Dopiero OTWORZYŁEŚ DZIAŁALNOŚĆ?

Naszym klientom oferujemy szeroką ofertę finansowania młodych przedsiębiorstw.

- finansowanie na start- procedura uproszczona pozwala uzyskać 35 000zł, pełna nawet 100 000zl, a to wszystko z konkurencyjnym oprocentowaniem!

Wystawiasz faktury długoterminowe? Poprawimy PŁYNNOŚĆ FINANSOWĄ w Twojej firmie!

- oferujemy dostęp do pełnej oferty 17-tu firm faktoringowych (skorzystanie z usługi niewidoczne w BIK)

Interesują Cię FUNDUSZE UNIJNE?

- pomagamy pozyskać niskooprocentowane środki na start nowej działalności lub dla firm z dłuższym stażem, ofertę dopasowujemy indywidualnie, dostępne wysokie kwoty, oprocentowanie już od 0% !

Masz problemy z zaległościami w ZUS, US? Wpisy w bazach gospodarczych? Niskie dochody? Na to również mamy rozwiązanie!

- dla klientów w bardziej skomplikowanej sytuacji finansowej oferujemy pozyskanie kapitału  bez zabezpieczeń rzeczowych do kwoty 20.000 zł, z zabezpieczeniem nawet do 80% wartości zabezpieczenia.

Chciałbyś UBEZPIECZYĆ rodzinę? A może firmę, samochód, mieszkanie..?

- mamy bogatą ofertę  wszystkich liczących się Towarzystw Ubezpieczeniowych obejmującą zarówno ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, firmowe, życiowe i zdrowotne oraz turystyczne. Współpracujemy również Prudential !

Dlaczego warto z Nami współpracować?

Wyróżnia Nas ogromna przekrojowość oferty i wieloletnie doświadczenia naszych doradców – współpracujemy z przeszło 70-cioma instytucjami finansowymi takimi jak Banki, Towarzystwa Ubezpieczeniowe, Firmy Leasingowe i Faktoringowe.

Wciąż rozszerzamy naszą ofertę, gdyż rozumiemy, że rynek się zmienia, a my musimy zmieniać się razem z nim. Nie boimy się żadnego tematu - obsługa spółek kapitałowych, kredyty deweloperskie, start-upy…. - tam gdzie inni kończą, my dopiero zaczynamy.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Zapraszam serdecznie do naszego biura w Legnicy przy ul. Wrocławskiej 10/18A, gdzie przy filiżance kawy omówimy propozycję współpracy.

Pozdrawiam,

Malwina Wawrowska

Tel. 511500621 

e-mail: m.wawrowska@bossfinance.pl

#15 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 13:00

jeżeli masz dochody min 1050 zl to możesz się ubiegać o pożyczkę pozabankową. i tak mi się wydaje ze to chyba jedyna opcja.. 

#16 Margonello

Margonello

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 13:43

Świetnie, dzięki wielkie za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym ;) Z całą pewnością mi się przydadzą :)

Jaśmin, pomyślał, rozchylając wargi w uśmiechu pełnego goryczy uznania. Egzotyczny kwiat, który otwiera swe pachnące płatki tylko pod osłoną nocy

#17 Bartek299

Bartek299

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 26 kwiecień 2019 - 11:36

A na działania takie jak https://www.extraseo...nie-zabrze.html skąd bierzecie środki? Tak dobrze firmy prosperują, że z dochodów wystarcza czy na jakieś inne sposoby? Wiem, że pozycjonowanie przekłada się na zyski w firmie i chcę jakiś budżet na to przeznaczyć tylko jaka kwota jest odpowiednia? 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biznes, lublin, działalność gospodarcza, dofinansowania, dotacje, pieniądze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych