Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkolenia i kursy dla początkujących księgowych

początkujący księgowy poczatkujący ksiegowy staż praca kursy szkolenia

wróć do serwisu Księgowość Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Sofiimagic

Sofiimagic

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 kwiecień 2017 - 15:14

Witam smile.png

Obecnie jestem na finiszu studiów magisterskich "Rachunkowość i zarządzanie finansami". Miałam praktykę w biurze rachunkowym przez 3 miesiące, gdzie nauczyłam się podstaw prowadzenia KPiR, troszkę płatnika- jednak stanowczo za mało. Po studiach chciałabym dostać dobry staż/pracę, w biurze rachunkowym. Wydaje mi się, że ta praca będzie nieco lepsza od pełnej księgowość, aczkolwiek mogę być w błędzie, ponieważ nie miałam z nią styczności w praktyce. Będę wdzięczna za informacje dotyczące pracy w biurze rachunkowym vs księgowa w dużej firmie. 

Mianowicie, chcę sama przygotować się do pracy, uzupełniając braki ze studiów, zapisując się na szkolenia i kursy. W planach mam szkolenie z "Płatnika" oraz "Specjalista do spraw podatkowej księgi przychodów i rozchodów", a także "II stopień certyfikacji Specjalista ds. rachunkowości - księgowy, bilansista" z SKwP.

Mam do was pytanie odnośnie kursów i szkoleń, które pomogą mi do wprowadzenia się do samodzielnej pracy na stanowisku księgowa oraz zapewnią lepszą perspektywę pracy. Mam dużą mobilizację i zapał do nauki. Wiem, że dużo pracy i wysiłku przede mną, dlatego chcę obrać odpowiednią ścieżkę. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: początkujący księgowy, poczatkujący, ksiegowy, staż, praca, kursy, szkolenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych