Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie
- - - - -

Szkolenia i kursy dla księgowych

szkolenia kursy absolwent po studiach pierwsza praca księgowa asystent księgowości

wróć do serwisu Księgowość 26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 16:39

Ja takie pytania zadanie na Facebooku na grupie "Księgowość Moja Pasja" tam jest wielu życzliwych księgowych i kadrowych.

#22 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 16:42

Ja takie pytania zadaje na Facebooku na grupie "Księgowość Moja Pasja" to największa grupa na Facebooku dla księgowych i kadrowych.

#23 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2020 - 19:27

Z tymi kursami to jest tak, że trzeba poświęcić dużo uwagi na znalezienie takiego, które nie będzie powielaniem powszechnie dostępnej wiedzy

racja , tylko jak znależć taki kurs ktory nie będzie powielaniem ?

#24 aurelia.jasiek94

aurelia.jasiek94

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 październik 2020 - 12:52

Też szukam dobrego szkolenia. 

#25 AdamNetpex

AdamNetpex

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 październik 2020 - 11:21

Witam wszystkich,

ja korzystałem ze szkoleń dla księgowych od ApexNet. W zależności od tego jakie ustawy wchodziły w życie, korzystałem z wiedzy, jaką oferowała ta firma. Obecnie wybieram się na szkolenie w związku z tym jak wzrasta płaca minimalna 2021, jakie zmiany należy wprowadzić w kadrach i płacach. Wstępne informacje można znaleźć na ich blogu! 

Pozdrawiam

Katarzyna Dobry

#26 Guest_Karina

Guest_Karina
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2021 - 20:41

Ja również polecam kursy ale wiem, że Akademia MDDP zmienia nazwę na ADN Akademia. Można szukać szkoleń pod nową nazwą.

#27 Guest_Karina

Guest_Karina
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2021 - 10:08

ja jestem wierna mddp akademia biznesu- bylam u nich na kursie księgowym, środkach trwalych i rodo i nie mają sobie równych – raz byłam w skwp i nic z niego nie wyniosłam – ale u nich podobno jest zalezy jak się trafi, co nie zmienia faktu że cenowo do mddp porównywalnie a dla mnie różnica kolosalna

Kursy są świetne. Podwyższanie swoich kompetencji zawsze będzie w cenie. Słyszałam, że Słyszałam, że Akademia MDDP zmienia nazwę na ADN Akademia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenia, kursy, absolwent, po studiach, pierwsza praca, księgowa, asystent księgowości

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy