Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Szkolenia i kursy dla księgowych

szkolenia kursy absolwent po studiach pierwsza praca księgowa asystent księgowości

wróć do serwisu Księgowość 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sofiimagic

Sofiimagic

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 kwiecień 2017 - 13:42

Witam smile.png

Obecnie jestem na finiszu studiów magisterskich "Rachunkowość i zarządzanie finansami". Miałam praktykę w biurze rachunkowym przez 3 miesiące, gdzie nauczyłam się podstaw prowadzenia KPiR, troszkę płatnika- jednak stanowczo za mało. Po studiach chciałabym dostać dobry staż/pracę, w biurze rachunkowym. Wydaje mi się, że ta praca będzie nieco lepsza od pełnej księgowość, aczkolwiek mogę być w błędzie, ponieważ nie miałam z nią styczności w praktyce. Będę wdzięczna za informacje dotyczące pracy w biurze rachunkowym vs księgowa w dużej firmie. 

Mianowicie, chcę sama przygotować się do pracy, uzupełniając braki ze studiów, zapisując się na szkolenia i kursy. W planach mam szkolenie z "Płatnika" oraz "Specjalista do spraw podatkowej księgi przychodów i rozchodów", a także "II stopień certyfikacji Specjalista ds. rachunkowości - księgowy, bilansista" z SKwP.

Mam do was pytanie odnośnie kursów i szkoleń, które pomogą mi do wprowadzenia się do samodzielnej pracy na stanowisku księgowa oraz zapewnią lepszą perspektywę pracy. Mam dużą mobilizację i zapał do nauki. Wiem, że dużo pracy i wysiłku przede mną, dlatego chcę obrać odpowiednią ścieżkę. 

#2 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 22:39

Zapraszam do grupy na faceboku KSIĘGOWOŚĆ MOJA PASJA

#3 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 19:48

Planuję znaleźć nową pracę w księgowości jednak wciąż nie mam wystarczającego doświadczenia żeby móc pracować większych przedsiębiorstwach. Myślę o jakichś kursach które mnie odpowiednio przygotują na przyszłość. Znalazłam ostatnio centrum szkoleniowe soyer http://www.soyer.edu.pl/które również oferuje certyfikaty ukończenia wybranego kursu. Wydaję mi się, że to będzie strzał w dziesiątkę.

#4 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 15:33

Tak naprawdę praktykę (tyle że nie w biurze) może zdobyć sama, ucząc się obsługi poszczególnych programów. Wiele z nich (np. RESET2) udostępnia wersje demo, które możesz pobrać na jakiś czas i zapoznać się z nimi. Zawsze to dobry argument w rozmowie, że program już znasz, teraz tylko zależy Ci na ugruntowaniu zdobytej już wiedzy. 

#5 Guest_Remka

Guest_Remka
  • Goście

Napisano 11 maj 2017 - 18:12

no nie wiem, ja byłam na kursie organizowanym przez Soyera i szczerze mówiąc nie tylko uczyłam się obsługi programu co owszem jest ważne, ale też dlaczego tak a nie inaczej się coś liczy. Warto jednak wiedzieć i znać zasady!

#6 Guest_Odik

Guest_Odik
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 15:12

no bo moim zdaniem warto wiedzieć i znać zasady! a na takich kursach jak organizuje je soyer tej wiedzy jest na prawdę sporo także jest to wiedza w którą warto zainwestować!

#7 Anna Hanna

Anna Hanna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 12:04

Polecam TAXMANIA Akademia Podatkowa w Kielcach. Bogata oferta edukacyjna, szkoleń, kursów. Podaje linka do strony http://www.taxmania.pl/

#8 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 13:24

A może kogoś z was zaciekawi szkolenie https://leadership-c...nia-projektami/ Szkolenia mają wpływ na komunikację wewnątrz przedsiębiorstwa. Pracownicy mają okazję zetknąć się z osobami z innych działów przedsiębiorstwa, wymienić doświadczenia i po prostu poznać się. Istotnym czynnikiem poprawy wewnętrznej komunikacji mogą być wspólne treningi kierowników i podwładnych. Jest to pole do nauki współpracy i do wypracowania efektywnych sposobów porozumiewania się pomiędzy różnymi szczeblami zarządzania. Szkolenie jest też sposobem rozpowszechniania i przekazu kluczowych wartości kultury organizacyjnej.

#9 Blazej1990

Blazej1990

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 10:48

Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Z całą pewnością uda się znaleźć ciekawe informacje.

Ale pękaj, serce moje,
Bo usta milczeć muszą.

#10 extreme90

extreme90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:05

z jakiego miasta jestes?

#11 zieba

zieba

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano wczoraj, 11:30

Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Z całą pewnością uda się znaleźć ciekawe informacje.

Różnego rodzaju szkolenia z takich dziedzin jak księgowość, rozliczanie projektów unijnych, kwestie związane z zamówieniami publicznymi, prawo budowlane czy energetyczne, kwestie związane z ochroną danych osobowych itd organizuje w Semper. Szkolenia organizowane są najczęściej w tych największych miastach typu Kraków, Poznań, Wrocław, Warszaw czy Zakopane.

Aktualna lista zbliżających się szkoleń wraz z cennikiem dostępna jest na szkolenia-semper.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenia, kursy, absolwent, po studiach, pierwsza praca, księgowa, asystent księgowości

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych