Skocz do zawartości

jakie studia?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 55 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_jone

Guest_jone
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 01:41

A po tym terminie nadal można się zapisać? Obowiązuje również jakaś zniżka, czy już za późno?

#42 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 316 postów

Napisano 23 lipiec 2019 - 09:17

A nie ma informacji na stronie albo może warto zadzwonić do sekretariatu? Ja jeszcze nie podjęłam decyzji, choć interesuje mnie szkoła medyczna Warszawa, bo tam mieszkam i mają to być studia uzupełniające, więc by połączyć je z pracą, nie chcę tracić dodatkowych pieniędzy i czasu na dojazdy. To będzie po prostu dla mnie dużo wygodniejsze. 

#43 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 26 lipiec 2019 - 11:19

ja wybrałem Administrację na WSEHu w Bielsku :) uważam, że jest to bardzo przyszłościowy kierunek 

#44 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 08:16

Rozważam powrót na podyplomowe...

#45 Guest_oe wsb

Guest_oe wsb
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 08:19

Witam,
jone, promocja została przedłużona, tym razem zapisując się do 12.08. możesz liczyć na zniżkę w wysokości 300 zł oraz brak opłaty wpisowej.
Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB II Stopnia

#46 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 320 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 08:21

Prywatnych uczelni jest naprawdę wiele, więc w zasadzie jest w czym wybierać. ;)

#47 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2019 - 11:42

oczywiście że jest wiele dlatego trzeba znaleźć tą odpowiednią która zapewni wysoki poziom nauczania jak odpowiednie przygotowanie do zadań dlatego zastanawiam się nad WSB i kierunkiem Informatyka w biznesie.

#48 Guest_merry

Guest_merry
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 18:44

Nie wiecie czy na WSB jest jeszcze ta promocja na zapisy na studia i czy obejmuje też studiaj 2-stopnia? Nie mogę na ich stronie znaleźć

#49 Detektyw Piotr Kościelny

Detektyw Piotr Kościelny

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 16:06

Przede wszystkim zastanów się co chcesz w życiu robić. Nie sztuka wybrać uczelnię tylko po to aby mieć papierek.  Specjalistów z humanistyki na zmywaku w Anglii jest już wystarczająco dużo.

Detektyw na zdrady. Badania DNA. Alimenty. Obserwacja.

http://www.detektyw-koscielny.pl

#50 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 30 sierpień 2019 - 09:08

Po prostu studiuj to, co lubisz. Jeśli jesteś z tego dobry, znajdziesz w tym zawód. Nieważne, czy będzie to kierunek humanistyczny, techniczny czy jeszcze inny.

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#51 Guest_oe wsb

Guest_oe wsb
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 06:43

Nie wiecie czy na WSB jest jeszcze ta promocja na zapisy na studia i czy obejmuje też studiaj 2-stopnia? Nie mogę na ich stronie znaleźć

Witam,

merry, promocja cenowa w WSB trwa do 16.09., czesne jest obniżone o 300 zł oraz nie ma opłaty wpisowej. W razie jakichkolwiek pytań, pozostaję do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB II stopnia

#52 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 18:48

czyli dzięki tym zniżkom ile mogę zaoszczędzić ?

#53 Guest_oe wsb

Guest_oe wsb
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 08:47

Witam,

W obecnej promocji nie pobieramy żadnej opłaty wpisowej. Zachęcam do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam,

Andrzej Czarnecki

Online Ekspert WSB II Stopnia

#54 Brayan121

Brayan121

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 październik 2019 - 19:55

Możesz skontaktować się z tymi specjalistami https://buki.org.pl/...atyka/warszawa/. Wielokrotnie pomagali mi w różnych przedmiotach, w szczególności w matematyce, zarówno w szkole, jak i na pierwszych roky uniwersyteckich. Spójrz na stronę, jest wiele usług i specjalistów. Jestem pewien, że znajdziesz właściwy kierunek.

#55 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 246 postów

Napisano 23 październik 2019 - 09:57

A czy myśleliście może nad wyborem szkoły policealnej? W mojej opinii to również dobra opcja kształcenia jeśli zależy Wam na wysokiej jakości, przygotowaniu do konkretnych zawodów i do tego dodatkowych kursach. Ja uczęszczałem do https://asedukacja.pl/ i zdecydowanie polecam, ponieważ jako nieliczni są w stanie zapewnić dobre warunki, konkretny plan nauki i do tego odpowiednie przygotowanie do egzaminów kwalifikacyjnych oraz samej pracy zawodowej. 

#56 kamarek

kamarek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów
  • LokalizacjaPuławy

Napisano 16 styczeń 2020 - 08:15

Studia podyplomowe MBA Project Management https://wsaib.pl/kan...ment/o-studiach, których kolejna edycja niebawem startuje na WSAiB skierowana jest do menadżerów średniego i wyższego szczebla. Absolwenci tego kierunku zostają wyposażeni w kompleksową wiedzę dotyczącą zarządzania projektami, programami oraz portfelem projektów połączona z zaawansowaną wiedzą o biznesie i kompetencjami zarządzania organizacją.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych