Skocz do zawartości

jakie studia?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_gość gość

Guest_gość gość
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 15:38

Informatyka - najlepiej rokuje na przyszłość

brawo ty, co za bufonada

#22 sabina999

sabina999

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 marzec 2018 - 20:29

Informatyka z pewnością jest dobrym wyborem, ale nie wystarczą same studia. Zrozumcie wreszcie, że świat się zmienia, a żadnej firmie nie zależy na tym, aby współpracować z uczelniami. Faktem jest to, że potem mają problem ze znalezieniem pracownika, ale tajemnica jest dla nich ważniejsza, a ludzi można prostych rzeczy nauczyć w miesiąc.

#23 mistif

mistif

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 11:46

To kierunek nie dla kazdego...

#24 Marianna5

Marianna5

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 20:54

Informatyka - najlepiej rokuje na przyszłość

Zgadzam się w całej rozciągłości :)! Informatycy teraz zarabiają najwięcej i są ciągle poszukiwania - łatwo o pracę :)!

#25 maneula

maneula

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 23 maj 2018 - 21:32

co myślicie o studiach Administracja Skarbowa w WSB: http://www.wsb.pl/by...tracja-skarbowa Moja chrześnica była na praktykach w US i zapragnęła studiować właśnie w takim kierunku. Bardzo jej się to spodobało :) Z jednej strony cieszę się, że nie chce się zdecydować na modne ostatnio zarządzanie czy psychologię tylko chce spróbować czegoś innego. Z drugiej nie jestem pewna czy Adminstracja Skarbowa to rzeczywiście ten najlepszy wybór i czy po skończeniu tych studiów nie będzie mieć problemu ze znalezieniem pracy.

#26 oliwia999

oliwia999

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 18 czerwiec 2018 - 20:27

Ja polecam kryminologia i kryminalistyka studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne na Wyższej Szkole Prawa: https://www.prawowro...kryminalistyka/ Wybrałam te studia, bo od dawna interesuje się przestępczością i jestem bardzo zadowolona. Studia są bardzo ciekawe, dobrze rokują na przyszłość, więc jeśli Cię to interesuje, to polecam z własnego doświadczenia :)

#27 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 682 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 08:08

A co myślicie o studiach doktoranckich na które trwa rekrutacja w wsb.edu.pl? Posiadają zarówno ofertę studiów, jak i seminarium doktorskich, z takich dziedzin jak pedagogika czy nauka o zarządzaniu. To dobry sposób na pogłębienie wiedzy oraz ugruntowanie swojej pozycji na rynku pracy.

#28 Eliza Pola

Eliza Pola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 20:56

Ojj to wszystko zależy. Kto jakie ma predyspozycje ;) Widzisz, ja studiowałam technologie chemiczną na politechnice Wrocławskiej i chyba to był błąd. Spełniałam niestety ambicje moich rodziców. A co jest przyszłościowe ? Hmmm, ja myślę, że należy iść na takie studia, które będą nas satysfakcjonować. By nauka nie była aż taką udręką ( I tak zawsze jest ze względu na obszerność materiału, ale jak się studiuje to co sie lubi i jest się w tym dobrym, to wtedy jakoś nie ma tak ciężko). Ja skończyłam filologie angielską ;)  Pozdrawiam

#29 Guest_juicyfruit

Guest_juicyfruit
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 10:54

Ja się własnie wybieram na magisterkę. Rozważam ewentualnie połaczenie ze studiami podyplomowymi, bo WSB daje taką opcję. Co o tym myślicie? Ktoś robił dwa dyplomy jednocześnie?

#30 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 13:47

No nie wiem, czy sobie poradzisz, chociaż to w sumie prywatna uczelnia, więc pewnie płacisz i masz wszystko. ;)

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#31 oliwia999

oliwia999

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 10:38

Ja jestem teraz na etapie studiów podyplomowych. Wybrałam Coaching studia podyplomowe na WSE w Krakowie i jestem bardzo zadowolona ze swojej decyzji. Po pierwsze studia te kształtują praktyczne umiejętności potrzebne w późniejszej karierze zawodowej, a po drugie jest to kierunek z przyszłością, ponieważ nieustannie poszukiwani są specjaliści z tej dziedziny, Jeśli zainteresował Cię ten kierunek, to tutaj masz pełen opis oferty: http://www.podyplomo...rtner-w-rozwoju

#32 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 14:23

Siostra niedawno skończyła zarządzanie na http://wsge.edu.pl/i...tudia-i-stopnia  szybko znalazła pracę w zawodzie i całkiem przyzwoicie zarabia jak na to że jest tuż po studiach. Ja na pewno odradzałabym studia typowo humanistyczne, lepiej zdecydować się na jakieś kierunki typu administracja, zarządzanie, informatyka.

#33 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 14:36

Siostra niedawno skończyła zarządzanie naszybko znalazła pracę w zawodzie i całkiem przyzwoicie zarabia jak na to że jest tuż po studiach. Ja na pewno odradzałabym studia typowo humanistyczne, lepiej zdecydować się na jakieś kierunki typu administracja, zarządzanie, informatyka.

tobie jak widać nic nie pomoże, kiedy na taką durną robotę się połaszczyłaś

#34 Guest_vikto

Guest_vikto
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 14:59

Po kilku latach przerwy zdecydowałam się na skończenie pedagogiki, mam 1 stopień zrobiony, w końcu pora na magistra, zdecydowałam się na WSB bo tam też robiłam pierwszy stopień, teraz przy zapisach jest spory rabat na czesne.

#35 Guest_irek

Guest_irek
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 17:28

to ile możesz zaoszczędzić dzięki takim upustom na WSB ?

#36 Guest_vikto

Guest_vikto
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 19:40

Z innej bajki mam pytanie. Czy korzystał ktoś z prawnika przez tax care? Jak to działa?

to ile możesz zaoszczędzić dzięki takim upustom na WSB ?

czesne wychodzi od 162 zł miesięcznie jak się do 16 lipca zapiszesz, jest spora obniżka bo ta kwota jest mega przystępna, z kilku kebsów czy wyjść do kina móżna zrezygnować żeby zainwestować w wykształcenie

#37 Guest_oe wsb

Guest_oe wsb
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 20:47

Witam,
Irek,zapisując się do 16 lipca czesne wyniesie mniej aż o 600 zł, oraz nie poniesie Pan żadnej opłaty wpisowej.

Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB II stopnia

#38 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 14:32

Jeśli chodzi o Toruń to ja zapisałem sie niedawno na studia podyplomowe na tej uczelni http://kj.edu.pl/ . Moim zdaniem maja bardzo ciekawą ofertę kierunków i jeśli także szukacie na prawdę dobrej uczelni to lepiej trafić nie mogliście. Polecam wam znaleźć coś dla siebie bo na prawdę warto

#39 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 18:53

czyli ile  łącznie mogę zaoszczędzić zapisując się wcześniej na WSB ?

#40 Guest_oewsb

Guest_oewsb
  • Goście

Napisano dziś, 13:57

czyli ile  łącznie mogę zaoszczędzić zapisując się wcześniej na WSB ?

Witam,
Zapisując się do16 lipca możesz liczyć na zniżkę w wysokości 600 zł oraz wpisowe za 0 zł.

W razie pytań służę pomocą.

Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB II Stopnia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych