Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak założyć jednoosobową działalność gospodarczą przez internet?

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197464 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 12:03

Chcesz założyć jednoosobową działalność gospodarczą? Żeby to zrobić, wystarczy zarejestrować się online w Centralnej Ewidencji Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Zapoznaj się z instrukcją, jak otworzyć własną firmę przez internet.

Powrót do artykułu: Jak założyć jednoosobową działalność gospodarczą przez internet?

#2 Guest_Olga

Guest_Olga
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 12:03

Generalnie otwieranie takiej jednoosobowej działalności nie jest takie straszne jak je malują i ja jakoś dałam radę, chociaż wiadomo było parę przeciwności jednak jak postanowiłam sobie, że chce zajmować się haftem komputerowym i kupiłam hafciarkę z bernina to nie było już szans na wycofanie i cieszę się, że zdecydowałam się na ten krok, pracowanie na siebie daje mi wiele satysfakcji

#3 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 19 maj 2017 - 13:12

Jeżeli chodzi o zakładanie jednoosobowej działalności gospodarczej to dobrze przeczytać jak zabrać się za to krok po kroku, żeby mieć pewność, że nie zaliczy się żadnej wpadki 

#4 Guest_Etatowiec

Guest_Etatowiec
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 21:20

Olga - gratuluję samozaparcia i odwagi! Fajnie że ci wyszło. Ja teraz stoję przed decyzją etat vs firma. Brakuje mi trochę wiedzy z dziedzin biznesowych i to jest mój największy problem. Nie mam kogo zapytać o fachową poradę przez co pewnie wybiorę etat...

#5 Guest_Doris

Guest_Doris
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 16:15

Etatowiec, wlasna firma to mega przyjemność , szczególnie jak patrzysz gdy się rozwija i prężnie działa. Ale doskonale rozumiem Twoje obawy bo sama mam milion pytań i brak odpowiedzi. Mam cichą nadzieję że w końcu znajdę kogoś z kim bedę mogła pogadać o wątpliwościach i ruszę z miejsca ;)

#6 Guest_Coca

Guest_Coca
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 17:48

Warto też poszukać takiej osoby w rodzinie albo wśród znajomych @Doris nie masz nikogo takiego ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych