Skocz do zawartości

Jaki adwokat od rozwodów najlepszy?

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_mirka

Guest_mirka
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 06:15

Podobnie jak wielu innym osobom na tym forum w moim rozwodzie pomagał mecenas Cyrański z Łodzi. Bardzo się bałam, czy sobie poradzę w sprawie przeciwko mojemu byłemu mężowi. Postanowiłam skorzystać z porady pana mecenasa. Już w czasie pierwszego spotkania Pan mecenas Cyrański wszystko mi objaśnił i bardzo mnie uspokoił. Uwierzyłam wtedy, że może mi się udać, że nie jestem z góry skazana na porażkę. Postanowiłam wtedy, że powierzę mecenasowi Cyrańskiemu poprowadzenie mojej sprawy. Nie mogłam lepiej wybrać. Pan mecenas podszedł do mojej sprawy z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Był zawsze świetnie przygotowany i bardzo aktywny. Sprawa została w wygrana, sąd stwierdził, że winę ponosi mój były mąż. Dostałam też wysokie alimenty. Najlepsze, co można zrobić, kiedy ma się rozwód, do poprosić o pomoc pana adwokata Cyrańskiego.

#22 Guest_arniiee

Guest_arniiee
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 22:20

Ze swojej strony mogę polecić adwokat Anne Legieć. Dostałem na nią namiary jak potrzebowałem adwokata do sprawy rozwodowej. Pani Anna bardzo profesjonalnie i rzetelnie podeszła do tematu. Na początku dużo pytała, aby poznać dogłębnie sytuację, a później zaczęły się działania. Sprawa rozwodowa zakończona, a temat już zamknięty. Jeżeli szukacie profesjonalisty w tym zawodzie to zdecydowanie polecam!

#23 Guest_Dituś

Guest_Dituś
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 04:14

Jeżeli nie macie daleko do Łodzi, to z rozwodem najlepiej jest pójść do adwokata Cyrańskiego. Przekonałam się o tym na własnej skórze, kiedy pan mecenas Cyrański reprezentował mnie w mojej sprawie rozwodowej. Miał bardzo profesjonalne podejście do sprawy na każdym etapie, przed sądem występował bardzo aktywnie, zbijał dowody prawnika mojego byłego męża. Wszystkich świadków przemaglował i wycisnął z nich, co się naprawdę działo w tym moim nieszczęsnym małżeństwie. A działo się sporo. Jak nietrudno się domyślić, sąd przyznał nam rację i stwierdził, że to była wina mojego męża. Dzięki temu przyznano mi alimenty i nadal je dostaję. Bardzo się cieszę, że poszłam do mecenasa Cyrańskiego. To najlepsze, co można było zrobić.

#24 prykoto

prykoto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 10:01

Takich informacji poszukaj na jakichś lokalnych grupach. Ewentualnie popytaj wśród znajomych. 

#25 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 20:26

Z własnego, dość dużego doświadczenia mogę polecić kancelarię kancelaria-kowalscy.pl

#26 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 983 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 07:48

Racja, najlepiej poszukać gdzieś w swojej okolicy, a w dobie internetu nie powinno być to większym problemem. Adwokat pomaga zresztą nie tylko przy rozwodzie, czy ustalaniu alimentów na dziecko, ale też choćby przy próbie ich podwyższenia: http://swiatmamy.pl/...oc-do-adwokata/, choć oczywiście trzeba znać się na przepisach by wiedzieć kiedy szanse na pozytywne rozpatrzenie sprawy są duże. Adwokaci bywają różni, najlepiej po prostu poszukać o nich opinii na różnych stronach.

#27 Kludyna2

Kludyna2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 14:56

Ja mogę polecić kancelarię JST z Warszawy. Mają tam wielu specjalistów w różnych dziedzinach, m.in właśnie w prawie rodzinnym czy prawie pracy. 

#28 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 12:35

Sprawy rozwodowe bywają różne. Niektórzy rozwodzą się w porozumieniu i potrafią się dogadać (głównie dla dobra dziecka) Wiele osób jednak walczy. I w sprawach takich bardzo ważne jest nawiązanie kontaktu z dobrym adwokatem, bo inaczej możemy wiele stracić.

Ze swojej strony polecam tę kancelarię z Krakowa:

https://cpkoscielniak.pl

Sam z jej usług nie korzystałem ale korzystała osoba z mojej rodziny i bardzo jej pomogli. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#29 Guest_kajka

Guest_kajka
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 09:59

• Adwokat Cejrowski reprezentował mnie w mojej sprawie rozwodowej. Świetne podejście, dzięki niemu byłam spokojna o sam przebieg sprawy. Wszystko poszło dobrze. 

#30 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 19:56

Moją sprawę prowadził adwokat Dudek z kancelarii www.adwokat-plonsk.pl. Jestem zadowolona z tej współpracy. Delikatne podejście do tematu, ale jednocześnie skutecznie zwłaszcza w kwestiach ustalenia podziału opieki i ustalenia kwestii alimentacyjnych. Polecam.

#31 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 09:57

ja korzystałam z pomocy piotrbanczyk.pl i jestem mega zadowolona

#32 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 16:06

Ja polecam z zakresu prawa rodzinnego - tak przy rozwodach, jak i przy sprawach okołorozwodowych - adw. Magdalenę Zientarską (Warszawa, ale wiem, że prowadzi sprawy w całej Polsce). Jest młoda, ale ma duże doświadczenie. Miałem okazję poznać się na jej pracy przy mojej sprawie rozwodowej, gdy Pani mecenas jeszcze była na aplikacji, z jej pomocy korzystali także moi znajomi w ostatnim czasie i byli bardzo zadowoleni. 

#33 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 635 postów

Napisano 08 październik 2019 - 07:07

Podczas rozprawy rozwodowej, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi opieka nad dzieckiem, alimenty oraz szereg innych spraw, warto skorzystać z pomocy adwokata. Jeżeli spodziewamy się trudnej batalii sądowej, dobrze mieć obok siebie solidne wsparcie prawnika, który nie pozwoli zbić się z tropu czy wyprowadzić z równowagi. Dlatego polecam Ci zajrzeć tutaj http://mami.pl/adwok...czasie-rozwodu/ skąd dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć wybierając dobrego adwokata do sprawy rozwodowej.

#34 Guest_Leo

Guest_Leo
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 02:25

w całej Warszawie do rozwodu i alimentów najlepsza Adwokat Joanna Łapińska, znana i skuteczna

#35 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 31 październik 2019 - 08:03

W moim przypadku pomoc uzyskałam u świetnej prawniczki adwokat Adriany Duks-Taniewskiej w Gdańsku z www.duks.pl. To życzliwa, pełna empatii i wyjątkowo kompetentna osoba, która wysłucha i pomoże najlepiej jak potrafi. Dzięki udało mi się rozwikłać trudną sytuację podziału majątku i opieki nad dziećmi podczas rozwodu.

#36 Olka798

Olka798

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 10:28

mnie rozwodził Tomasz Tomaszczyk, bardzo rzeczowy i zaangażowany, dzięki  niemu mąż nie puścił mnie w samych skarpetkach

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych