Skocz do zawartości

Jaki adwokat od rozwodów najlepszy?

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kitka

Guest_kitka
  • Goście

Napisano 27 marzec 2017 - 12:22

Jaki adwokat od rozwodów najlepszy? Czym kierować przy jego wyborze? - Trójmiasto i okolice.

#2 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 06:07

Witam,

nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam natomiast na mój blog.

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#3 Guest_Anna Kowalska

Guest_Anna Kowalska
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 08:47

rozwodzesie.pl Kraków i Częstochowa

#4 Guest_oleola

Guest_oleola
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 11:02

Jak szukasz w okolicach Trójmiasta to w Tczewie znam bardzo dobrego i mogę polecić Kancelarię Adwokacką Cejrowski. Prowadził sprawę rozwodową mojej siostry i wszystko zakończyło się po jej myśli.

#5 adw.bozydar

adw.bozydar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 12:37

Na pewno nie kieruj się lokalizacją. Do dobrego adwokata warto pojechać nawet daleko. Lepiej mieć takiego prawnika z daleka i wygrać niż z okolic i przegrać. Mi przy sprawie rozwodowej pomógł adwokat wągrowiec. Proces przebiegł w miarę sprawnie, a co najważniejsze, po mojej myśli.

#6 Arniq

Arniq

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 18:13

Zgadzam się, że nie zawsze warto kierowac się lokalizacją. Czasem warto wybrac kogoś z odległego miasta jeśli  ma pomóc nam korzystnie rozwiązac sprawę. Jeśli szukasz dobrej kancelarii to zapoznaj się z ofertą  Legitimus http://prawnikgrodzisk.pl/ . Działają juz od 12 lat na rynku, mają sporo doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw. 

#7 Guest_stenka

Guest_stenka
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2017 - 07:45

No też nie przesadzajmy, jeśli ktoś szuka z okolic Trójmiasta to nie polecajcie kogoś z drugiego końca Polski? Jaki ma to sens??? Sama jestem z Tczewa i pan Cejrowski może Ci pomóc przy Twojej sprawie rozwodowej. Mi pomógł.

#8 Rabas

Rabas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 maj 2017 - 12:28

W mojej sprawie bardzo skuteczny okazał się ten specjalista:  www.kalicinski-kancelaria.com także mogę go polecić w 100 procentach.  Na całe szczęście cała sprawa została szczęśliwie rozstrzygnięta na moją korzyść a o to mi najbardziej chodziło. Także jestem bardzo zadowolony z jego usług,  konkretny człowiek. 

#9 Guest_Ada

Guest_Ada
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 11:59

No też nie przesadzajmy, jeśli ktoś szuka z okolic Trójmiasta to nie polecajcie kogoś z drugiego końca Polski? Jaki ma to sens??? Sama jestem z Tczewa i pan Cejrowski może Ci pomóc przy Twojej sprawie rozwodowej. Mi pomógł.

Bardzo dobry adwokat.

Pozdrawiam

#10 SławekDmowski

SławekDmowski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 15:23

http://www.mariuszboruch.pl/ - najlepsza kancelaria radców prawnych Kraków o jakiej słyszałem w sprawach rodzinnych, ale biznesowych też.

#11 Rouger

Rouger

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 10:50

Musisz do dobrego adwokata albo kancelarii się z tym problemem wybrać. Kancelaria Antczak ze swojej strony mogę powiedzieć że jest dobra parę razy mnie obsługiwali i wszystko co potrzebowałem uzyskałem do tego sprawę rozwodową wygrałem i też założenia które chciałem uzyskać dostałem. 

#12 Guest_ranking

Guest_ranking
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 14:50

Jak zajrzycie na Ranking Prawników (prawnikzpolecenia.pl) znajdziecie szeroką ofertę adwokatów i radców prawnych z różnych miast z Polski. Ponadto wybór właściwego prawnika zdecydowanie ułatwią Wam znajdujące się na ich temat opinie. 

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 15:16

Jeśli chodzi o sprawdzoną kancelarię to może skontaktuj się z piotrbanczyk.pl?

#14 Eliza Pola

Eliza Pola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 14:17

;)

#15 Guest_Juliett

Guest_Juliett
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 14:18

Ja niestety nie polecę z okolic Trójmiasta bo tu nie mieszkam. Bardzo polecam panią Magdalenę Grześkowiak . Jest  to adwokat z Warszawy. Dzięki tej pani wygrałam sprawę rozwodową a w szczególności sprawę o podział majatku .

#16 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 10:52

Jednym ze skuteczniej działających radców prawnych w zakresie spraw rozwodowych jest w Trójmieście Michał Mindykowski. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni kilkunastu lat świetnie sobie radzi ze sprawami rodzinnymi. Sam byłem wdzięczny znajomym, że polecili mi go. Jakbyście chcieli się z nim umówić na wizytę to ma kancelarię w Gdańsku na Uphagena 17/2 (Wrzeszcz).

#17 Guest_tymonkruda

Guest_tymonkruda
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 09:52

Pani Justyna z jwc kancelaria z Krakowa jest niezastąpiona w rozwodach!!

#18 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 10:28

Dlaczego chcesz najlepszego adwokata, czyzbys chcial(a) dostac jak najwiecej z waszego dorobku? Czy juz nie liczy się dobro osoby ktora kiedyś kochalas/es

Jaki adwokat od rozwodów najlepszy? Czym kierować przy jego wyborze? - Trójmiasto i okolice.

#19 Guest_helcia78

Guest_helcia78
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:06

W Łodzi za najlepszego fachowca od rozwodów uchodzi mecenas Cyrański. Sprawdziłam tę opinię osobiście, pan mecenas poprowadził moją sprawę rozwodową. Proces zakończył się pełnym sukcesem. Wygrałam rozstrzygnięcie co do winy męża, ale i wysokie alimenty. A pana adwokata Cyrańskiego polecam każdemu, kto ma sprawę rozwodową.

#20 Kazoo

Kazoo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 luty 2019 - 17:46

W przypadku wyboru adwokata do rozwodu, najlepiej kierować się opiniami. Na szczęście teraz z łatwością można  odnaleźć informacje w internecie, a w tym masę opinii o adwokatach. Nie ma ryzyka, że nadziejemy się na kogoś niekompetentnego - od razu to będzie widać po opiniach. Na tej podstawie wybieraliśmy adwokata od rozwodów dla mojej siostry. Trafiliśmy na Kancelaria Prawna Lublin Ubi Ius i zaufaliśmy opiniom z internetu - potwierdziły się ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych