Skocz do zawartości

Jaki adwokat od rozwodów najlepszy?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kitka

Guest_kitka
  • Goście

Napisano 27 marzec 2017 - 12:22

Jaki adwokat od rozwodów najlepszy? Czym kierować przy jego wyborze? - Trójmiasto i okolice.

#2 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 06:07

Witam,

nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam natomiast na mój blog.

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#3 Guest_Anna Kowalska

Guest_Anna Kowalska
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 08:47

rozwodzesie.pl Kraków i Częstochowa

#4 Guest_oleola

Guest_oleola
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 11:02

Jak szukasz w okolicach Trójmiasta to w Tczewie znam bardzo dobrego i mogę polecić Kancelarię Adwokacką Cejrowski. Prowadził sprawę rozwodową mojej siostry i wszystko zakończyło się po jej myśli.

#5 adw.bozydar

adw.bozydar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 12:37

Na pewno nie kieruj się lokalizacją. Do dobrego adwokata warto pojechać nawet daleko. Lepiej mieć takiego prawnika z daleka i wygrać niż z okolic i przegrać. Mi przy sprawie rozwodowej pomógł adwokat wągrowiec. Proces przebiegł w miarę sprawnie, a co najważniejsze, po mojej myśli.

#6 Arniq

Arniq

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 18:13

Zgadzam się, że nie zawsze warto kierowac się lokalizacją. Czasem warto wybrac kogoś z odległego miasta jeśli  ma pomóc nam korzystnie rozwiązac sprawę. Jeśli szukasz dobrej kancelarii to zapoznaj się z ofertą  Legitimus http://prawnikgrodzisk.pl/ . Działają juz od 12 lat na rynku, mają sporo doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw. 

#7 Guest_stenka

Guest_stenka
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2017 - 07:45

No też nie przesadzajmy, jeśli ktoś szuka z okolic Trójmiasta to nie polecajcie kogoś z drugiego końca Polski? Jaki ma to sens??? Sama jestem z Tczewa i pan Cejrowski może Ci pomóc przy Twojej sprawie rozwodowej. Mi pomógł.

#8 Rabas

Rabas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 maj 2017 - 12:28

W mojej sprawie bardzo skuteczny okazał się ten specjalista:  www.kalicinski-kancelaria.com także mogę go polecić w 100 procentach.  Na całe szczęście cała sprawa została szczęśliwie rozstrzygnięta na moją korzyść a o to mi najbardziej chodziło. Także jestem bardzo zadowolony z jego usług,  konkretny człowiek. 

#9 Guest_Ada

Guest_Ada
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 11:59

No też nie przesadzajmy, jeśli ktoś szuka z okolic Trójmiasta to nie polecajcie kogoś z drugiego końca Polski? Jaki ma to sens??? Sama jestem z Tczewa i pan Cejrowski może Ci pomóc przy Twojej sprawie rozwodowej. Mi pomógł.

Bardzo dobry adwokat.

Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych