Skocz do zawartości

Składki ZUS

zus składki

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 16:14

Witam.

Zaglądając ostatnio na moje konto internetowe w Zusie zauważyłem, że w zakładce subkonto wysokość składki należnej jest wyższa niż kwota składki opłaconej. O czym to świadczy ? Pracodawca nie opłacił mi pełnej składki emerytalnej ? 

Jeśli udam się do mojego oddziału ZUS to moge otrzymać informacje czy pracodawca odprowadza pełne składki ?

Pozdrawiam

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 marzec 2017 - 09:59

Witam.

Zaglądając ostatnio na moje konto internetowe w Zusie zauważyłem, że w zakładce subkonto wysokość składki należnej jest wyższa niż kwota składki opłaconej. O czym to świadczy ? Pracodawca nie opłacił mi pełnej składki emerytalnej ? 

Jeśli udam się do mojego oddziału ZUS to moge otrzymać informacje czy pracodawca odprowadza pełne składki ?

Pozdrawiam

Tak, powinni udzielić informacji.

#3 Guest_Grypa

Guest_Grypa
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 14:04

Help: Nauczyciel zarabia ma wynagrodzenie w wysokości 580,35. Jest zatrudniony na 3/18 et. Jak wyliczyć 1 dzien urlopu bezpłatnego w marcu? Program liczy 29,02 zł stawka. (dodam, że  planowana ewidencja pracy to 30,66, przepracowane 29,33, plan. dyd. 13,8, przepr. dyd. 13,20. I dlaczego pokazuje współczynnik obniżenia 0,6/12????

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 12:56

Witam,

jak myślicie czy zus wlepia kary za nieterminowe przesyłanie deklaracji? mam na myśli zus dra  lub zus zla, albo miesięczne deklaracje firmy?

#5 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 13:36

notoryczne niedopełniania obowiązków względem zus zaowocuje kontrolą. a w trakcie kontroli różne rzeczy mogą się wydarzyć.karę też możesz dostać.

mnie kiedyś GUS straszył karą za nie składanie statystyk, pomimo że statystyka o którą się dopominali nie dotyczyła mojej działalności gospodarczej i nie mogłam jej przygotować. długo trwała bitwa ale się udalo

#6 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13476 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 07 kwiecień 2017 - 16:22

"czy zus wlepia kary za nieterminowe przesyłanie deklaracji? " - nie nakłada żadnych kar 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zus, składki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych