Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zdrowe przekąski

wróć do serwisu Sektor Publiczny 78 odpowiedzi w tym temacie

#61 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 11:44

Co podjadacie w pracy?

#62 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 237 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 lipiec 2018 - 14:50

Ostatnio znalazłem jeszcze bardzo ciekawe i wyglądające fajnie przekąski - https://www.e-piotri...dla-zdrowia/894. Generalnie zacząłem się odżywiać zdrowo jakiś czas temu i mam manie szukania zdrowych produktów. Wychodzi to na dobre, bo można trzymać formę ;)

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#63 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:34

Może warzywa w dipach? Zdrowe i szybko się je robi.

#64 Rumzi

Rumzi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 13:17

no racja

Usługi Remontowo-Budowlane Start
ul. Konrada Wallenroda 2c/5
20-607 Lublin
NIP: 9462168253
Regon: 060343621
tel.: 693 466 295
e-mail: info@lublinrolety.pl

#65 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 515 postów

Napisano 06 wrzesień 2018 - 10:54

Generalnie staram sie  w pracy nie podjadać. Jak podjadałam mialo to kiepski wpływ na moja wagę oraz na komputer( ciągle jakieś okruchy leciały na klawiature, na którą potem nie mogłam się patrzeć). Dobrze jest zjesć z rana duże sniadanie, dzieki temu nie będziecie odczuwali łaknienia. Przynajmniej nie tak szybko.

Kilka propozycji zdrowych przekąsek jest w tym artykule:

http://www.rehmed.co...ski-dla-dzieci/

Uwielbiam warzywa i owoce pod każdą postacią.

No i czasami piekę domowe ciasteczka owsiane.Są o wiele zdrowsze od tych sklepowych ( przynajmniej wiem jaki jest skład domowych ciasteczzek) 

#66 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 733 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 06:23

Ja często sięgam po warzywa i owoce. Można je spokojnie chrupać.

#67 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 613 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 19:31

Moim zdaniem jako zdrowe przekąski można używać batonów wytwarzanych samodzielnie. Na tej stronie kcalmar.com można znaleźć wiele gotowych przepisów oraz diet i dobrać je pod swoim kątem. Witryna ta oferuje również ciekawego bloga z cennymi wskazówkami oraz umożliwia umówienie się z dietetykiem.

#68 Markko

Markko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 01 październik 2018 - 01:52

Daktyle - doskonała alternatywa dla słodyczy.

#69 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 578 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 11:07

No wlasnie sama wcześniej też tak myślałam oraz wcinałam suszone bakalie bez opamiętania.Potem dopiero doczytałam,ze maja w sobie praktycznie tyle cukru co słodycze oraz tyle samo kalorii. Sa nieco zdrowsze, ale i tak powinno się ich unikać na rzecz tradycyjnych owoców oraz warzyw. 

Jeśli ktoś na forum ma problemy z tolerancją glutenu, polecam zajrzeć sobie na stronę

https://bezgluten.pl...ezy_uzywac.html

Opisane jest tutaj jakiej mąki używać przy przygotowywaniu takich potraw. 

#70 Guest_karola2983

Guest_karola2983
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 13:00

Owoce suszone jem z umiarem, bo wiem, że mają sporo cukru, ale są zapychającą przekąską. Lubię też chrupać orzechy, najczęściej włoskie, ale maksymalnie garść dziennie, tak samo chipsy bananowe. Taka paczka ze Swojskiej Piwniczki (500g) wystarcza mi więc na wiele dni. 

#71 DapHsc

DapHsc

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaGąbin

Napisano 07 marzec 2019 - 13:19

Poszukaj przepisu na "kulki mocy" z orzeszkami ziemnymi. Bardzo fajne i smaczne :)

#72 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów

Napisano 07 maj 2019 - 16:06

Ja w pracy zawsze podjadam jakieś przekąski bakaliowe :D Od jakiegoś czasu mamy w firmie automat, w którym są tylko zdrowe i pyszne przekąski. Kiedyś mieliśmy w automacie vendingowym same śmieciowe jedzenie, takie jak chipsy, paluszki czy batony.. no i słodkie, gazowane napoje! Szczerze mówiąc to mało kto z tego korzystał... takie jedzenie jest nie tylko niezdrowe, ale też sprawia, że chce nam się bardziej spać, jesteśmy znużeni i tak dalej... Na szczęście nasz szef był takiego samego zdania i wspólnie postanowiliśmy, że najlepiej będzie zmienić dostawcę produktów do maszyny vendingowej :) Najbardziej przypasowała nam oferta z https://ebakalland.p.../przekaski.html , bo przekąski z bakalland'a chyba wszystkim smakują :D Są pyszne, zdrowe i pełnowartościowe. No i odkąd mamy takie zdrowe produkty, to wszyscy kupują przekąski z automatu :D No i potem podjadamy je podczas pracy! Ale takie bakaliowe pyszności to samo zdrowie :) A jakie pyszne!

#73 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 13 maj 2019 - 13:09

Warzywa w słupkach i owoce! To najlepsze przekąski!

#74 regi87

regi87

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 12:53

Sporo słyszałem o przekąskach robionych na bazie konopi. Znalazłem też sklep https://www.swiat-ko...ie-odmiany.html ale oni tutaj mają feminizowane nasiona. Wiem, że medyczna marihuana pomaga na wiele dolegliwości i działa prozdrowotnie ale nie mam pojęcia gdzie mogę ją dostać. Jakieś pomysły?

#75 mariuszgronek

mariuszgronek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 06 lipiec 2019 - 12:49

Nie ma czasu na podjadanie hehe :D

#76 Martyna82

Martyna82

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 06 lipiec 2019 - 13:07

W dzisiejszych czasach jest niezwykle trudno o dobrej jakosci pozywienie. Wiekszosc produktow jakie mozemy znalezc na sklepowych polkach niestety ma w sobie wiele skladnikow chemicznych. Wlasciwie pozostaje tylko jedna opcja, podszkolic sie w zakresie pieczenia ciast. Wtedy bedziemy dopiero mogli mowic o jedzeniu czegos zdrowego jesli wybierzemy odpowiednia skladniki oczywiscie. Przeszukujac blogi internetowe wiele z nich porusza ten wazny dla nas temat. Osobiscie to bardzo cenie sobie serwisy na ktore to sami uzytkownicy wrzucaja swoje najlepsze przepisy. Jednym z takich bez watpienia jest - https://uwielbiam.pl...ka-bezglutenowagdzie znajdziemy praktycznie wszystko. Zerknij sobie w ta kategorie, a sami sie o tym przekonacie :) Czas przygotowania takze bardzo krotki wiec to duzy plus.

#77 Cathleen

Cathleen

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 09:53

Ja uwielbiam kokosanki :) banalny przepis z małą ilością cukru :) wystarcza białka jajek trochę cukru brązowego, kokos i olej kokosowy :) no cudowna przekąska, i co ważniejsze tak nisko kaloryczna :)

#78 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 07:05

Jak możecie nazywać coś co ma dodany cukier zdrową przekąską?

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#79 Chichop2

Chichop2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 26 październik 2019 - 19:04

Przekąski :D To coś dla mnie. Lubię eksperymentować w kuchni i ogólnie też staram się robić tak aby gotować zdrowo. Używać jak najmniej cukru itd. Ostatnio pichciłem sobie coś takiego https://uwielbiam.pl...szonami-z-chili . Pyszne przede wszystkim a oprócz tego jest to według mnie zdrowe :) Całkiem proste w przygotowaniu również :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych