Skocz do zawartości

Zdjęcie

tani ale dobry kurier

wróć do serwisu Moja Firma 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 oksymoron

oksymoron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 04:17

Witam serdecznie, zastanawiam się przy okazji wdrażania planu zakładania firmy nad wyborem kuriera. Wszędzie tematy są pozakładane, także tutaj ale z najtańszymi usługami. A mi chodzi o osiągnięcia złotego środka między ceną a jakością usług. Pomożecie?

#2 carlosss

carlosss

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 25 marzec 2017 - 04:24

zależnie od oczekiwań może się zmienić ocena kuriera z jednej skrajności w drugą mimo że coś robią zgodnie z regulaminem. w tym momencie cenowo chyba najlepiej wyglądają brokerzy więcc to wśród nich należałoby szukac konkretów.

#3 oksymoron

oksymoron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 00:30

a czy oni dobrze dostarczają paczki? obawiam się, że mogą przy małych firmach mieć opóźnienia bo np. mało zatrudnionych osób czy flota pojazdów może być za mała na realne zapotrzebowanie.

#4 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 19:57

uwaga na kurier broker.pl to złodzieje nie zwracają pieniędzy za pobraniem..

#5 Guest_hohlikhen

Guest_hohlikhen
  • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 22:42

broker to nie kurier tylko pośrednik - u niego zamawiasz jednego z dostępnych kurierów i są to raczej większe firmy, tyle, że odpowiadają za dostarczenie paczki, a jeśli chodzi o opłatę to płacisz u brokera. w tym powyższym nie korzystałem nigdy to się nie wypowiadam,, jest jednak z pewnością wielu rzetelnych.

#6 oksymoron

oksymoron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 22:31

aaaa czyli to jest tak, że wystarczy tylko przez takiego brokera zamówić i przychodzi np kurier z siódemki i to on już się paczką zajmuje tak?

#7 Guest_hohlikhen

Guest_hohlikhen
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 20:41

Dokładnie, ale od razu widać że jesteś laikiem w temacie bo siódemka już nie istnieje od dawien dawna, jakaś większa i na pewno lepsza firma ich przejęła. na szczęście bo nie błyszczeli solidnością

#8 Guest_struna

Guest_struna
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 00:28

Ale ogólnie dobrze mówi smile.png macie jakichś ulubionych brokerów? To stosunkowo nowe rozwiązanie, a właściwie od niedawna dopiero się rozwija ta branża więc słabo z opiniami na necie na te tematy

#9 Guest_goździkowa

Guest_goździkowa
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 23:53

Ale ogólnie dobrze mówi smile.png macie jakichś ulubionych brokerów? To stosunkowo nowe rozwiązanie, a właściwie od niedawna dopiero się rozwija ta branża więc słabo z opiniami na necie na te tematy

z takich bardziej zaawansowanych logistycznie systemów nadawczych będzie na pewno sendego. nie dość, że samymi wysyłkami zarządza bezproblemowo to można jeszcze integrować ze swoim oprogramowaniem do sprzedaży. dla mnie głównym kryterium nie jest nawet cena, a to, że przy niskich cenach jednocześnie nie ttrzeba mieć umowy tak jak z bezpośrednio kurierem

#10 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 21 czerwiec 2017 - 18:15

Ja mam najbardziej pozytywne doświadczenia z tym brokerem https://www.ebox24.p...-kurier-krajowy. Przede wszystkim ceny przesyłek - mega atrakcyjne. Współpracują z wieloma najbardziej cenionymi firmami kurierskimi, posiadają wieloletnie doświadczenie na rynku i cieszą się pozytywną opinią wśród klientów - wystarczy sprawdzić opinie na ich temat na portalu opineo, Ja jeszcze nigdy się nie zawiodłam, śmiało polecam. 

#11 Guest_zigi547

Guest_zigi547
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 10:08

Kuriera szybko przez internet można zamówić na pewno na stronie kurierpolska24.pl. Ja w sumie z innych stron nie korzystałam także nie mam porównania. Robili mi wysyłkę szafki w związku z przeprowadzką jakiś czas temu i pamiętam, że byłam zadowolona. Szybko, bez uszkodzeń, w korzystnej cenie, dużo mi się bardziej opłacało niż wynajmowanie samochodu dostawczego jak to zazwyczaj ludzie robią przy przeprowadzkach.

#12 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 22:37

Jestem wygodnickim stworzeniem, dlatego wolę wszystko załatwiać na bliskapaczka.pl. Mają multum punktów partnerskich, nie muszę czekać za kurierem ani nic takiego. Do tego zero problemów z formularzami, dla mnie to zbawienie nigdy papierologii nie lubiłem

#13 pojednanie

pojednanie

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaBochnia

Napisano 06 grudzień 2017 - 13:39

Dla mnie, a właściwie dla klientów moich aukcji, które prowadzę, kluczowe znaczenie ma cena przesyłki. Nie korzystam więc z usług jednej firmy kurierskiej, ale za każdym razem wysyłam za pośrednictwem fastpost.pl, gdzie zawsze mogę sprawdzić i porównać najtańsze oferty kurierów. Wystarczy, że podam wymiary i wagę przesyłki oraz kod pocztowy odbiorcy i dostaję listę wraz z cenami. Wybieram najtańszą opcję, drukuję list przewozowy, umawiam kuriera i mogę wysłać paczkę.

#14 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 15:57

Tani i dobry jest inpost. Ale też przychylam się do korzystania z usług brokera.

#15 wowowicz

wowowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 19:07

Ja mogę polecić Ridersów - to firma kurierska z doświadczeniem, zarówno w przesyłkach krajowych, jak i zagranicznych. My korzystamy z ich usług głównie jeśli chodzi o dokumenty, zawsze trafiają w terminie i pod wyznaczony adres, nie spotkała nas jeszcze żadna "niespodzianka", a z kurierami niestety różnie to bywa...

#16 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 16:17

No to i tanim i dobrym jest https://www.sendit.pl/. Sam korzystam, więc wiem coś na ten temat. Spróbujcie, a na pewno bedziecie korzystać już zawsze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych