Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rezygnacja z urlopu wychowawczego - wzór oświadczenia

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515641 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 22:47

Pracownik-rodzic, który jest w trakcie korzystania z urlopu wychowawczego i chciałby wrócić do pracy, powinien złożyć pracodawcy stosowne oświadczenie. Przedstawiamy wzór oświadczenia o rezygnacji z urlopu wychowawczego.

Powrót do artykułu: Rezygnacja z urlopu wychowawczego - wzór oświadczenia

#2 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 22:47

Witam, jestem obecnie na urlopie wychowawczym udzielonym na rok do sierpnia, chciałabym wrócić wcześniej do pracy, ile dni wcześniej powinnam o tym poinformować pracodawcę? i czy pracodawca może mi odmówić zmniejszenia etatu na 3/4?

#3 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 17:09

Witam, jestem w nauczycielem w przedszkolu i obecnie przebywam na urlopie wychowawczym. Ze względu na rozpoczęty awans zawodowy na nauczyciela mianowanego moja nieobecność w pracy nie może trwać dłużej niż półtora roku. Byłam na zwolnieniu od 20 października 2016 a 7 marca 2017 urodziłam córeczkę. Chcę wrócić do pracy 7 marca 2018 więc muszę jeszcze wykorzystać zaległy urlop. Czy mogę skrócić urlop wychowawczy i przejść na urlop wypoczynkowy? Jakie dokumenty powinnam przedłożyć dyrekcji?Czy jeśli pracowałam na pełen etat to teraz muszę zgodzić się na połowę, która proponuje mi dyrekcja?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych