Skocz do zawartości


Ubezpieczenie turystczne

wycieczka ubezpieczenie kwota

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 15:22

Do jakiej kwoty warto się ubezpieczyć wyjeżdżając na wakacje za granicę. Chodzi mi o wycieczkę własnym samochodem do Francji, bez wielkiego planowania i mieszkaniu w drogich hotelach. Planujemy spać pod namiotami.#2 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 17:30

Czy pobraliście już Państwo w NFZ kartę EKUZ? Możecie wtedy liczyć na podstawowe zabezpieczenie, ale np. akcji poszukiwawczych, transportu helikopterem czy sprowadzenia do kraju (a wszystkie trzy są bardzo kosztowne) taka karta nie obejmuje. Dlatego właśnie warto wykupić polisę.

Dobrze byłoby zabezpieczyć się na kwotę minimum 25.000 EUR/osobę na Koszty Leczenia (KL) oraz OC w życiu prywatnym na minimum 100.000 zł, gdyby zdarzyło się coś uszkodzić, albo niechcący zrobić komuś krzywdę (i przez to np. pozbawić go zarobku na jakiś czas, a zarabia w EUR). Dobre ubezpieczenie można mieć za naprawdę niewielką kwotę, trzeba tylko wybrać firmę i ofertę, która po pierwsze zadziała, a po drugie jest dopasowana do naszych potrzeb i możliwości.  W razie dalszych pytań proszę o kontakt, chętnie podpowiem.

Pozdrawiam, Michał Mazur (tel. 50 633 18 91)

 #3 Ekspert PZU

Ekspert PZU

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 15:27

@Guest_Gość, możesz skorzystać np. z ubezpieczenia PZU Wojażer. Szczegóły znajdziesz w serwisie Moje PZU, tam również wyliczysz składkę i zakupisz polisę.

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wycieczka, ubezpieczenie, kwota

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych