Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mycie parowe samochodu – na czym to polega?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48844 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 09:02

Mycie parowe samochodu staje się w Polsce coraz popularniejsze. Na czym polega taki proces? Czym różni się od tradycyjnego mycia pojazdu?

Powrót do artykułu: Mycie parowe samochodu – na czym to polega?

#2 Guest_mycie parą

Guest_mycie parą
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 09:02

Najszkodliwsza dla lakieru samochodowego jest zawsze chemia. Więc im mniej mocnej chemii tym lepiej. Także szorowanie lakieru szczotkami, gąbkami powoduje mikrozmatowienia i po latach powłoka nie jest już tak lśniąca. Dlatego im mniej się używa tego typy specyfików tymlapiej. Mycie parowe w tym względzie jest całkiem OK

#3 Guest_Melcia

Guest_Melcia
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 16:59

Raz na kilka miesięcy zamawiam usługę czyszczenia parowego w firmie Roco Clean z Warszawy. Mam dwójkę małych dzieci, samochodem poruszam się na co dzień i ZAWSZE mam brudno w środku. Dzieci rozleją sok, bywa, że zwymiotują podczas jazdy, wejdą w brudnych butach itd. A czyszczenie parowe nie dość, że usuwa skutecznie najgorszy brud, to na dodatek zabija wszelkie bakterie i likwiduje niemiły zapach. Sama nie posiadam urządzenia do czyszczenia parowego i nie widzę potrzeby, aby wydawać tyle pieniędzy na jego zakup. Wolę skorzystać z usług firmy, któa się tym zajmuje.

#4 Guest_Texil

Guest_Texil
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 16:04

Raz na jakiś czas zamawiam czyszczenie parowe foteli i tapicerki samochodowej w firmie Roco-Clean. Mamy w domu 3 alergików tak więc samochód koniecznie musi być czysty i pozbawiony bakterii. Generalnie mycie parą wodną jest zdrowe i ekonomiczne, wszak nie potrzebujemy żadnych detergentów.

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1852 postów

Napisano 01 grudzień 2017 - 12:58

Trzymajcie namiary - http://www.carscare....gowe-mycie-auta

Pewnie, że koszty mycia auta są niewielkie, ale skoro już chcecie to zrobić, to zlećcie od razu mycie detailingowe.  W ten sposób powinno się wam udać usunąć wszelkie ślady, na aucie nic nie pozostanie i w końcu karoseria będzie wyglądać jak należy. Klasyczna myjka nie da takiego efektu. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#6 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 16:59

Tak naprawdę kolejny pomysł, żeby kierowcy płacili za czyszczenie więcej niż na zwykłej myjni, ja wolałem sobie zainwestować w dobre kosmetyki samochodowe, w chemiczna-hurtownia ostatnio sobie zamówiłem szampon samochodowy z woskiem meguiar's i wystarczy trochę czasu poświęcić, co jest też świetnym relaksem żeby auto samodzielnie w super stanie utrzymać, bez płacenia za myjnię- zrobi się to samemu do tego lepiej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych