Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak dbać o opony w samochodzie?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49366 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 10:55

W jaki sposób można zadbać o opony w samochodzie? Jakie wpływ na ich stan ma styl jazdy czy sposób ich przechowywania?

Powrót do artykułu: Jak dbać o opony w samochodzie?

#2 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 10:55

no właśnie opon nie ma co pomijać bo im bardziej solidnie o nie dbamy tym dłużej posłużą, ja teraz testowałem sigmę z k2 i bardzo dobrze daje sobie radę z czyszczeniem, efektem mokrej opony i nabłyszczenie rzeczywiście są widoczne a opona chroniona więc dłużej będzie mam nadzieję w dobrej kondycji

#3 Guest_Gregg

Guest_Gregg
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 21:27

Sigma jak najbardziej, dobra jakość w bardzo fajnej cenie, ogólnie k2 jak najbardziej daje radę, bardzo ich lubię. Jezeli ktoś chce faktycznie zadbać nie tylko o jakość, ale i wygląd opony - nabłyszczacz jak najbardziej, nie są to wielkie pieniądze a samochód z efektownymi oponami to jest jednak to ;)

#4 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 14:23

dobra, dobra dbanie to jedna sprawa ale jednak jak się opon nie wymienia to umówmy się- za wiele się nie zdziała, ja teraz na logistyce opon nowe zamawiałem i bardzo szybko dostarczyli a z tegorocznej produkcji więc nie ma co się z tą wymianą opon co wstrzymywać

#5 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 07:34

Dobrze konserwować i opony będą służyć latami. Polecam do tego K2 Bold - moim zdaniem produkt no.1 jeżeli chodzi o konserwacje opon.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych