Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Wypowiedzenie umowy przez pracownika zwolnienie chorobowe itd

wynagrodzenie wypowiedzenie chorobowe l4 urlop

wróć do serwisu Kadry Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 rrr1r

rrr1r

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 09:59

Witam,

jakie powinnam dostać wynagrodzenie? Od 7 października byłam zatrudniona na umowę na okres próbny do 31 grudnia 2016, kwota brutto wynagrodzenia to 1850 zł. Od 31.12.2016 dostałam umowę na czas określony do 31 maja 2017 r. 

Dnia 18 lutego doszło do wypadku w pracy (protokól powypadkowy zostal spisany), dostałam L4. W tym miesiącu również jestem na tym samym L4. Tamto zwolnienie miałam od 18 lutego do 1 marca. W tym miesiącu dostałam L4 od 2 marca do 22 marca, nie wiem jak obliczyć wynagrodzenie jakie powinnam otrzymać. Złożyłam wypowiedzenie, które upłynie 25 marca. 

Ile przysługuje mi urlopu za tamten rok 4 dni czy 3? W tym roku 5? To moje drugie zatrudnienie. Pracodawca nie jest zadowolony, że się zwalniam i dlatego boję się, że będzie chciał mnie oszukać... Chciałabym dowiedzieć się jak powino wyglądać wynagrodzenie od 1 do 25 marca oraz ekwiwalent za urlop. Wymiar urlopu wynosi 20 dni, w tamtym roku u poprzedniego pracodawcy 5 dni urlopu mialam wyplacone tyle mi przysługiwało. Jestem zatrudniona na cały etat i od stycznia na umowie mam napisane wynagrodzenie 2000 brutto.

Proszę o pomoc. 
Z góry serdecznie dziękuje.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wynagrodzenie, wypowiedzenie, chorobowe, l4 urlop

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych