Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyciskarki do soków zamiast sokowirówek

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102335 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 19:40

Wyciskarka do soków zawsze jest pod ręką, zajmuje mniej miejsca, niż sokowirówka i nie wymaga podłączenia do kontaktu. Wyciskarki do soków o ciekawym wzornictwie oraz kolorze mogą wprowadzić do kuchni odświeżający wygląd.

Powrót do artykułu: Wyciskarki do soków zamiast sokowirówek

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 19:40

ja mam wyciskarkę Muke jest śliczna i funkcjonalna. nawet pokrzywę zetrze do soku

#3 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 19:37

Też mamy Muke - oprócz tego, że wyróżnia się wyglądem ma jeszcze wiele innych zalet - dobrze radzi sobie z twardymi warzywami i owocami i jest to wyciskarka wolnoobrotowa dzięki czemu składniki zachowują lepszą jakość a urządzenie działa znacznie ciszej. :)

#4 Albercik

Albercik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 23:18

Słyszałem o tych Muke ale szczerze mówiąc nie miałem okazji próbować.. Natomiast jeśli chodzi o temat wyciskarek to mam to dość dobrze przerobione i w moich testach póki co najlepiej wypadły wyciskarki od Biochefa. Najsprawniej działają, w dodatku niektóre z nich mają duże otwory wsadowe, dzięki czemu wszystko jest bardzo szybkie też. Nie ukrywam, że to ważne, jak Ci dziecko płacze że chce sok natychmiast. :D:D

#5 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 142 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 25 wrzesień 2017 - 12:18

Hurom też mają duże otwory i bez krojenia można wrzucać zarówno owoce jak i twarde warzywa. Dodatkowo mają też do wyboru opcje czy chcemy sok czy koktajl. Kiedyś miałam taką wyciskarkę, co nawet marchewkę musiałam kroić na małe kawałeczki bo inaczej się zapychało. A ti raczej zajmowało dość sporo czasu.

#6 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 683 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 09:35

Ja jednak wolę sokowirówki.

Always look on the bright side of life!

#7 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 31 październik 2017 - 15:54

Ja jednak wolę sokowirówki.

Luke, dlaczego? Sokowirówki szybko się nagrzewają, przez co w soku nie zostaje zbyt wiele witamin i wartości odżywczych. Lepszym rozwiązaniem jest zakup wyciskarki wolnoobrotowej na https://energiazdrowia.pl/ która przez to, że pozostaje zimna, nie pozbywa się ich i sprawia, że sok przy jej pomocy wyciśnięty jest zdrowszy.

#8 Ad_38

Ad_38

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 06:01

Ja też mam wyciskarkę i nie zamieniłabym jej na nic innego. Używam starego modelu Kuvingsa i naprawdę jestem zadowolona. Chociaż słyszałam, że ostatnio wypuścili nowe fajne urządzenie https://wyciskarkiso...-kuvings-c9500/.

#9 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 27 luty 2018 - 17:03

Jak dla mnie wyciskarka jest zdecydowanie lepszym wyborem niż sokowirówka. Po pierwsze bowiem, jeżeli postawimy na taki sprzęt jak chociażby wyciskarka wolnoobrotowa Muke, nie stracimy tak dużej części zarówno owoców czy warzyw, jak dzieje się to w przypadku sokowirówek. Jednocześnie mamy sporo możliwości, ponieważ bez problemu uda nam się przygotować nie tylko soki, ale również koktajle, deserki dla dzieci, czy sorbety i bez względu na to, jak twarde produkty do ich przygotowania będziemy chcieli wykorzystać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych