Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kapitał przedsiębiorstwa i źródła jego pozyskiwania

wróć do serwisu Księgowość 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198587 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 18:56

Strategia finansowa przedsiębiorstwa powinna być ukierunkowana na pomnażanie jego wartości. Owa wartość zależy głównie od efektywnego wykorzystania posiadanych aktywów oraz od prowadzonej polityki pozyskiwania kapitałów. Wartość rynkowa przedsiębiorstwa jest maksymalna, gdy zachowana jest optymalna struktura kapitału. Celem niniejszego artykułu jest dokonanie charakterystyki kapitału. Szczególna uwaga została poświęcona jego źródłom, cechom i funkcjom oraz determinantom struktury kapitałowej.

Powrót do artykułu: Kapitał przedsiębiorstwa i źródła jego pozyskiwania

#2 Guest_Gall Anonim

Guest_Gall Anonim
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 18:56

Mają Państwo literówkę w zdaniu "Z wykorzystaniem obcego kapitału wiąże się możliwość odnoszenia tak zwanych odsetkowych korzyści podatkowych, zwiększających wartość zadłużonego przedsiębiorstwa oraz są ważnym czynnikiem pranym pod uwagę podczas optymalizacji struktury kapitału." Powinno być branym, nie pranym :)

#3 Guest_olaf

Guest_olaf
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 12:56

Na początku prowadzenia działalności to właśnie środki na jej prowadzenie były największym problemem. Jednak bardzo pomogły mi wtedy panie z Just Comply. Serdecznie polecam ich usługi!

#4 Guest_irek4848

Guest_irek4848
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 08:23

Jak można skontaktować się z Just Comply?

#5 Guest_olaf

Guest_olaf
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 07:20

JustComply ma swoją stronę, o tej samej nazwie co firma, można ich googlować. Tam znajduje się zakładka kontakt. Możesz zarówno napisać maila i albo zadzwonić. Ja kontaktowałem się i tak i tak, obie formy bardzo przystępne.

#6 Guest_Gina

Guest_Gina
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 03:29

Nazywam się Gina Acampora i rozmawiam dzisiaj jako najszczęśliwszy człowiek na całym dzikim świecie i powiedziałem sobie, że każdy kredytodawca, który ratuje moją rodzinę przed naszą biedną sytuacją, opowiem imię całego świata i jestem tak z przyjemnością powiem, że moja rodzina jest na dobre, ponieważ potrzebowałem pożyczki w wysokości 100 000 USD, aby rozpocząć całe życie, ze względu na mój zawód, jako ja jestem jedną mama, z 4 dziećmi i całym światem wydawało się, że to było wisząc na mnie, dopóki nie poznałem wysłaną przez Boga firmę pożyczkową, która zmieniła moje życie i rodzinę, bojaźń Bożą, Nora Mildred, była zbawcą BOGA posłanym do ratowania mojej rodziny kredytem w wysokości 100 000 USD kontakt z nią noramildred.loan@hotmail.com

#7 halko44

halko44

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 październik 2017 - 09:49

Całkowicie popieram mojego poprzednika. Nic dodać, nic ująć...

Działanie sprawia, że nasze marzenia stają się rzeczywistością i pozwala nam na pokonywanie murów niepowodzeń.

#8 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 203 postów

Napisano 12 październik 2017 - 12:37

Jeśli przedsiębiorca nie wie w jaki sposób finansować swoje inwestycje to zdecydowanie potrzebna mu pomoc fachowego doradcy finansowego. Sposobów na takie finansowanie jest wiele i tylko dobry doradca po analizie potrzeb i możliwości firmy, będzie wiedział jaką opcję zaproponować. Z takich firm doradczych mogę zaproponować Probitas Finance. Tutaj http://probitasfinance.pl/pl/  szczegółowa oferta firmy. Pomogli już wielu osobom także warto skorzystać.

#9 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 06 grudzień 2017 - 11:46

Mi pomogli :) Więc z doświadczenia mogę polecić. U mnie był problem z kredytem firmowym, którego potrzebowałem na małą inwestycję w firmie. Dopiero w Probitas Finance znaleźli coś dla mnie. Dostałem kredyt na dobrych warunkach,a biznes mi się rozwija :) Rewelacyjni jeśli chodzi o doradztwo finansowe dla firm.

#10 Guest_Zlomek Rafal

Guest_Zlomek Rafal
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2020 - 20:40

Debt loans for real estate We serve clients from all over Poland We also offer sale and leaseback of real estate for debts and investment purposes, mortgage loans without BIK for both companies and individuals. For full information please contact us on : zlomekrafal4@gmail.com

#11 Guest_Zlomek Rafal

Guest_Zlomek Rafal
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2020 - 20:41

Debt loans for real estate We serve clients from all over Poland We also offer sale and leaseback of real estate for debts and investment purposes, mortgage loans without BIK for both companies and individuals. For full information please contact us on : zlomekrafal4@gmail.com

#12 Guest_Zlomek Rafal

Guest_Zlomek Rafal
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2020 - 20:41

#13 Guest_Zlomek Rafal

Guest_Zlomek Rafal
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2020 - 20:42

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych