Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Czy chodzicie na siłownie

74 odpowiedzi w tym temacie

#61 bilok

bilok

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 01 czerwiec 2020 - 22:09

Trenuję Krav Maga https://tribesquad.pl/i też dodatkowo rozwijam siłę, bo to ważne. Kompleksowo się staram. Wcześniej siłownia, teraz kettle, super siła progresuję.

#62 Robert7979

Robert7979

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 05 sierpień 2020 - 09:38

Jak najbardziej, powinno sie przecież dbać o zdrowie

#63 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 750 postów

Napisano 01 wrzesień 2020 - 09:20

A mnie ciekawi jakie macie zdanie o elektrostymulacji i czy któraś z Was może chodziła na takie ćwiczenia?

Bo zastanawiałam się ostatnio czy się nie zapisać:

Mianowicie nie zależy mi konkretnie na zrzuceniu kg bo jestem szczupla osoba ale chciałabym wymodelować wybrane części ciałą i zastanawiam się czy jest to najlepsze.
Co o tym sądzicie?

#64 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 833 postów

Napisano 25 wrzesień 2020 - 14:44

Ja staram się chodzić na siłownie minimum trzy razy w tygodniu.

#65 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 29 wrzesień 2020 - 11:38

Ja chodziłam przez rok, potem kilka razy odpuściłam trening i w końcu całkiem przestałam chodzić.... jakoś ciężko mi się zmotywować.

#66 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 30 wrzesień 2020 - 07:04

A co sądzicie o trenerach personalnych? Warto zacząć samemu czy z takim specjalistą?

#67 darjj

darjj

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 październik 2020 - 08:54

wydaje mi się, ze jak komus zalezy na efektach, to jednak mimo wszystko lepiej zaczac trenowac z trenerem personalnym. Ale tez nie takim z pierwszego brzegu. Jak już wydawac dodatkowe pieniadze w tym temacie, to warto po prostu postawic na specjalistow z prawdziwego zdarzenia, dobrych, doświadczonych itp. Generalnie warto sprawdzic opinie, żeby pracowac z kims porządnym. Z doświadczenia wiem, ze dobry trener personalny jest naprawde pomocny. Dzieki nim wykonujemy odpowiednie cwiczenia, żeby po prostu zbliżać się do konkretnych celow. A te cele mogą być rozne. Chodzi np. o nabycie miesni i zrzucenie tkanki tluszczowej itp. Na dodatek dobry trener personalny podpowie odnośnie diety, zmotywuje, kiedy będziemy mieli gorszy dzien. A inna wazna kwestia jest taka, ze taki fachowiec zadba o nasze bezpieczeństwo w czasie wykonywania ćwiczeń

#68 Soldier

Soldier

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 26 październik 2020 - 13:58

Teraz niestety nie ma jak chodzić na siłownię, ale chodzę jeśli się da. Teraz do domu zamówiłem sobie odżywki białkowe i planuję ćwiczyć w domu. Efektów może nie będzie zbyt dużych, ale przynajmniej powstrzymam regres.

#69 markopolo

markopolo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaCaelum Świebodzin

Napisano 02 luty 2021 - 12:55

No dokładnie, całkowicie przestać ćwiczyć nie można jeśli nie masz dostępu do siłowni. Pomyśl też and zakupem taśm oporowych zamiast na przykład ciężarków. W sklepie https://reha.best/ takie kupisz, a nie są drogie.

#70 jakub.m

jakub.m

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 11 luty 2021 - 15:19

Jak sobie radzicie kiedy wszystko pozamykane, ćwiczycie w domu?

#71 Tomka87

Tomka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 15 luty 2021 - 12:48

U mnie ten problem rozwiązał się w taki sposób, że w zamian swój czas przeznaczyłem na grę w squash w http://www.squash-rzeszow.pl/ - polecam każdemu, to super alternatywa i masa dobrej zabawy przy okazji.

#72 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 27 marzec 2021 - 21:42

Ćwiczącym polecam usługi trenera personalnego Macieja Łukomskiego - to doświadczony i kompetentny trener. Potrafi idealnie dobrać właściwy trening do zamierzonych celów oraz odpowiednio motywować do działania.

#73 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 939 postów

Napisano 16 kwiecień 2021 - 12:56

Teraz w czasie pandemii nie chodzę na siłownie, nawet jak jest to możliwe. Aktualnie ćwiczę w domu i stosuje produkty https://esterydy.pl/które są dla mnie bardzo ważne. 

#74 Syśka

Syśka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 16 kwiecień 2021 - 15:53

Staram sie chodzić przynajmniej 2-3 razy w tygodniu.

koksy

#75 Guest_Róża

Guest_Róża
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2021 - 18:28

Trenuję regularnie pod okiem mojego trenera personalnego Michała Tlocka. Polecam go jako świetnego trenera, posiadającego wiedzę i doświadczenie w fitness i sportach sylwetkowych. Każdy trening jest efektywny, a oczekiwane rezultaty zauważyłam już po kilku tygodniach treningów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy