Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy chodzicie na siłownie

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 19:37

Czy chodzicie na siłownie? Czy może ćwiczycie w domu, lub w ogóle tego nie robicie?

#2 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 263 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 19:15

Ja od 3 miesięcy regularne uczęszczam na siłownię (Tak postanowienie noworoczne, jednak stale się go trzymam i nie wydaje mi się, że zrezygnuję)

#3 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 21:37

A czy trenerzy personalni to dobry pomysł? 

#4 wizawi

wizawi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 09:39

dobry bo znaja sie na temacie ale niestety to moda w naszym kraju ktora niebawem przeminie

#5 Aderic

Aderic

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 marzec 2017 - 10:34

Moim zdaniem lepiej poczytać trochę w internecie na temat odżywiania i ćwiczeń. Trenerzy personalni biorą ogromne pieniądze za pojedyncze godziny, więc stała opieka takiego trenera jest raczej mało opłacalna.

#6 Grafpol

Grafpol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 01:59

według mnie warto chodzić na siłownię . Są tam specjaliści którzy mogą wam pomóc w ćwczeniach.

Chwytam jego rękę i ściskam ją mocno, przygotowując się na spotkanie z kamerami. Boję się chwili, w której będę musiała ją puścić...

#7 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 263 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 17:27

Jeżeli stać Cię na trenera, to na pewno warto w niego zainwestować, otrzymasz wiele wskazówek, które doprowadzą Cię do sukcesu znacznie szybciej i nie będziesz błądził. Jeżeli jesteś z Warszawy, to pomyśl nad wynajęciem http://www.albertkosmider.pl/a jeżeli nie, to prowadzi on też usługi online

#8 Arniq

Arniq

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 19:00

Ja zamierzam się zapisac bo pasuje mi pozbyc się trochę tłuszczyku po zimie no i zrobić formę zanim wskoczę w letnie ciuchy. Znalazłem fajną i bardzo nowoczesną siłownię w Krakowie - Energym http://www.energym.c...16-enersilownia  . Mają kilka placówek w mieście. Sa niezle wyposażone i mają całkiem fajnych trenerów. Własnie czegoś takiego mi trzeba!

#9 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 08:25

Ja staram się ćwiczyć w domu. Na początku moje ćwiczenia opierały się głównie na masie mojego ciała, ale z czasem zaczęłam dodawać sobie ciężar oczywiście odpowiedni do mojego poziomu. Jeżeli chodzi o częstotliwość, to dla osoby początkującej trzy razy w tygodniu absolutnie wystarczy. I polecam też nie robić sobie dwóch dni przerwy, bo to nas rozleniwia i później ciężko wrócić do ćwiczeń. Jeżeli chodzi o ciężarki to polecam firmę https://www.omega-fi...le-cat-303.html

#10 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 08:59

Ja jutro idę po raz pierwszy od dłuższego czasu. Czuję, że najwyższy czas zabrać się za siebie.

#11 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 12:40

Ja mam siłownię u siebie i nie muszę nigdzie chodzić. Teraz będę zamawiać ramy sufitowe ze strony mtidea.pl/sklep/ramy/77-rama-sufitowa.html żeby móc na nich zamontować kółka gimnastyczne czy liny do wspinania. Czas zadbać o siebie w końcu.

Always look on the bright side of life!

#12 francescaz

francescaz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 19:16

Moim zdaniem dużo lepszym pomysłem jest inwestowanie w domowe siłownie. Np. tutaj jest świetny sprzęt fitness :) Nie ma to jak własny sprzęt ;)

Dziewczyna taka jak ona potrzebuje mężczyzny, który twardo stąpa po ziemi i będzie dla niej oparciem. Nie wie jeszcze, że ktoś taki jak ty lepiej wygląda w pojedynkę niż w parze.

#13 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 871 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 czerwiec 2017 - 13:53

A może zainteresują was także oferowane przez http://www.vitalityboutique.pl/zajęcia fitness. Moim zdaniem jest to naprawdę dobry i profesjonalny klub fitness z Krakowa. Zobaczcie sami. 

#14 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 09:14

Nie, nie czuje potrzeby, żeby chodzić, choć może powinnam dla utrzymania zdrowego trybu życia

#15 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 478 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 16:43

ja niestety nie ale muszę to zmienić i wziąć się za siebie.

#16 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 15:17

Ja chodzę regularnie. Moim ulubionym przyrządem do ćwiczeń jest maszyna smitha. 

#17 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 478 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 09:38

Ja do niedawna nie miałam czasu zupełnie na siłownię ani na to, żeby sobie poszukać jakiegoś ciekawego klubu sportowego. Ale z ratunkiem przyszło moje szefostwo które w ramach systemu motywacyjnego, zaproponowało nam korzystne zniżki z systemu https://pakietyoksystem.pl/ i dzięki temu, możemy chodzić do wybranych obiektów sportowych i wybierać ulubione dyscypliny za znacznie mniejsze pieniądze. To znacznie bardziej ułatwia sprawę i pozwala oddać się ulubionym ćwiczeniom.

#18 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 18:19

Warto chodzić na siłownie a jeśli szukacie modowych wskazówek to polecam ten blog, www.jestmodnie.pl ciekawa alternatywy wymyślają i opisują na tym blogu zamiast siłowni !

Szukacie dobrej pożyczki ? Interesują was tylko najlepsze oferty z szybką decyzją o udzieleniu pożyczki i dobrym terminem spłaty pożyczki ? Jeśli TAK ! To koniecznie zajrzyjcie na pożyczka online gdzie znajdziecie mega oferty najlepszych pożyczek na rynku. Alternatywą mogą być pożyczka przez internet dla małych i dużych firm !

skup mieszkań Warszawa

#19 Jaaan

Jaaan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 09:00

chodze regularnie, polecam jako przerywnik w pracy biurowej.

#20 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 09:42

Chodzę regularnie. Najgorzej zawsze wybrać się pierwszy raz. Wiele osób nie wiem bowiem co ze sobą zabrać. Tutaj https://sklepgwinner...ba-na-silownie/ jednak jest wszystko dokładnie wyjaśnione, więc nie trzeba kombinować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych