Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa Kia Rio 2017 – wrażenia z jazdy

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48824 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 11:03

Nowa Kia Rio ma pomóc koreańskiej marce w zwiększeniu udziału w rynku samochodów segmentu B. Rio to po Sportage i Cee’d trzeci najlepiej sprzedający się model Kii (także w Polsce). Oczekiwania wobec najnowszej generacji miejskiego auta są duże. Zarówno po stronie producenta, jak i potencjalnych klientów.

Powrót do artykułu: Nowa Kia Rio 2017 – wrażenia z jazdy

#2 Guest_nek

Guest_nek
  • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 11:03

Mam picanto z silnikiem 1,3 z automatycznę skrzynią biegów.Myslałem o Rio ale przy takim przyspieszeniu ( poj1,4 ) do 100km/h tj 13,9 s z automatyczną 4ro biegową skrzynią biegów nie do zaakcetowania.Tj jest tylko do miasta lub na spacer.Nie ma w ofercie automatycznej skrzyni skrzyni 6 cio biegowej

#3 Guest_nek

Guest_nek
  • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 11:07

Przepraszam miało być z slinikiem 1,2

#4 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 15:44

Autor nie wypowiedział się na temat jakości wykończenia i wyciszenia samochodu. Czytałem opinię, że auto jest słabo wytłumione - czuć spory hałas i i wibracje. Jaka jest prawda?

#5 gadanie

gadanie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 17:56

Samochody marki KIA są coraz lepsze. Kilka lat temu bym nie kupił, a teraz chętnie.

#6 Guest_Gekon

Guest_Gekon
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 06:31

Autor nie wypowiedział się na temat jakości wykończenia i wyciszenia samochodu. Czytałem opinię, że auto jest słabo wytłumione - czuć spory hałas i i wibracje. Jaka jest prawda?

A w tym fragmencie? cyt."To, co nieco rozczarowuje to jakość tworzyw użytych do wykonania deski rozdzielczej. Nie można nic zarzucić jakości montażu poszczególnych elementów, ale twarde tworzywa mogłyby się chociaż aż tak nie świecić."

#7 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 09:55

Mam RIO model z 2016. Cicho i żadnych wibracji.Więcej niż 140 nie jechałem, więc nie wiem jak przy większych prędkościach.

#8 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 23:27

Mam Rio z 2017 roku , silnik 1,0 t-dgi. Wszystko działa perfekcyjnie. Jechałem w Niemczech z prędkošcią 170 km/h, wnętrze całkie dobrze wyciszone. Bardzo dobrze prowadzi się to auto.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych