Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie po wypadku?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48779 postów

Napisano 08 marzec 2017 - 09:59

W przypadku szkód majątkowych (np. uszkodzenia samochodu), kwestia wartości odszkodowania jest względnie jasna. Kwota przekazywana przez ubezpieczyciela, powinna skompensować szkodę na majątku i jednocześnie nie może doprowadzić do wzbogacenia poszkodowanego.

Powrót do artykułu: Jak uzyskać wysokie odszkodowanie po wypadku?

#2 Guest_złuz

Guest_złuz
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 09:59

Niestety w Polsce ciężko jest uzyskać odszkodowanie, bo zazwyczaj ubezpieczyciel nie chce wypłacić wnioskowanej kwoty, no i czesto coś się kończy w sądzie. Dobrze, że jest ubezpieczenie ochrony prawnej (D.A.S. zdaje się to oferuje)...

#3 Guest_jupo90

Guest_jupo90
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 09:49

Dobrych, skutecznych prawników od odszkodowań mają w stowarzyszeniu Wokanda – wokanda.org.pl. U mnie to było dochodzenie zadośćuczynienia w sprawie karnej, także to nie ubezpieczyciel miał wypłacać, ale sprawca zdarzenia - zostałem pobity. Pieniądze zasądzono rzeczywiście uczciwe, choć i tak moich strat moralnych w pełni nie uregulują, ale lepsze to niż nic.

#4 Guest_komentarz

Guest_komentarz
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 15:54

Znam kilka wartościowych firm odszkodowawczych. EuCo, Polskie Centrum Odszkodowań, Votum, Kancelaria Makasiewicz i Wspólnicy. Wszystko zależy od tego, co osoba chce załatwić, co chce wywalczyć i jaką formę rozliczeń wybrać. samemu, przy poważnym wypadku człowiek i tak nie ma szans.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 00:47

Adwokat ktory zna sędziego.

#6 Guest_Jurando

Guest_Jurando
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 23:02

Tak jak zwykle w takich sprawach polecam odwiedzić prawnika. Sam sporo czytam o odszkodowaniach ponieważ walczę w sądzie. Mam prawnika z kancelarii wss i gdyby nie on wielu rzeczy nie byłbym wstanie sam ogarnąć z  powodu mojej niewiedzy i braku doświadczenia. Pozdrawiam

#7 Guest_PEŁNOMOCNIK

Guest_PEŁNOMOCNIK
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 15:34

Jeżeli ktokolwiek z Państwa rodziny , znajomych , sąsiadów był poszkodowany bądź utracił bliską osobę w wypadku w : komunikacyjnym , w pracy , w rolnictwie , błąd medyczny , prosimy o kontakt .

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu : 508 215 379 .

Przeanalizujemy każdą sprawę i jeśli będziemy mogli skutecznie pomóc , pomożemy uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie . Powyższe dotyczy wszystkich zdarzeń powstałych od dnia 10 sierpnia 1997r.

#8 Garamond

Garamond

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 05 maj 2017 - 10:34

Skorzystać z usług którejś z firm odszodowawczych?

#9 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 14:39

Nie ma co walczyc z ubezpieczelniami na wlasna reke. Lepiej od razu zglosic sie do specjalistow w tej dziedzienie. Sam zasiegnalem pomocy u Pana Andrzeja Frontczaka z cfpo i skutecznie uporal sie ze sprawa.

#10 marysiabiz

marysiabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 22:02

Ja po wypadku zgłosiłam się do Auxilii,koleżanka mi ich poleciła, a sama nie miałam głowy do wszystkich formalności i batalii sądowych. I dobrze zrobiłam, bo dzięki nim wygrałam wysokie odszkodowanie i przetrwałam odszkodowawczy zamęt :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych