Skocz do zawartości

Wynagrodzenie - jak to obliczyć?

wynagrodzenie naliczanie kadry płace

wróć do serwisu Kadry 23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Pola

Guest_Pola
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 11:03

Witam,

co do powyższego zadania tez jestem ciekawa jak wygląda prawidłowe wyliczenie wynagrodzenia. Owszem powinniśmy wziąć pod uwagę 12 ostatnich m-cy ale dodatkowo powinniśmy właściwie wyliczyć wynagrodzenie w m-cu styczniu i lutym, kiedy to pracownik był na zwolnieniu. Nie ma w zadaniu informacji kiedy praca została podjęta, ani czy w roku 2016 chorował??? A i wynagrodzenie chorobowe powinniśmy wyliczyć za 10 dni, a zasiłek chorobowy za 6 dni.

Proszę o opinię czy dobrze myślę. Interesuje się tą tematyką ale nie pracuję w tej sferze. Nigdy nie wiadomo co się człowiekowi w życiu przyda ;-)

A może ktoś z was wie jak poprawnie rozwiązać to zadanie ;-) 

Pozdrawiam wszystkich!

#22 tomekmorawski1987

tomekmorawski1987

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 31 maj 2017 - 13:14

Nie zapomnij o padatku, chyba że chcesz płacić karę. Najgorzej obliczyć podstawę. Bardziej trudziłam się przy inwentaryzacji takiego asortymentu http://daa.pl/znV. Prawdziwe wyzwanie, ale da się przeżyć :)

#23 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20293 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 31 maj 2017 - 13:59

Nie zapomnij o padatku, chyba że chcesz płacić karę. Najgorzej obliczyć podstawę. Bardziej trudziłam się przy inwentaryzacji takiego asortymentu http://daa.pl/znV. Prawdziwe wyzwanie, ale da się przeżyć :)

Taaaa, marny marketing, nie stać cię na inny?

#24 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13974 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 31 maj 2017 - 15:31

"Bardziej trudziłam się" - i coś takiego pisze "tomekmorawski", co za bzdura  :wub: 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wynagrodzenie, naliczanie, kadry, płace

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy