Skocz do zawartości

Zdjęcie

Karta Dużej Rodziny - zwolnienie z opłat za wywóz śmieci

wróć do serwisu Księgowość 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198277 postów

Napisano 05 marzec 2017 - 11:53

Projekt nowelizacji Karty Dużej Rodziny autorstwa PiS przewiduje zwolnienie rodzin "trzy plus" w całości lub części z opłat za wywóz śmieci. To zmiana logiczna, nieduża, i sądzę, że zostanie przyjęta jeszcze w tej kadencji Sejmu - powiedział poseł PiS Adam Abramowicz.

Powrót do artykułu: Karta Dużej Rodziny - zwolnienie z opłat za wywóz śmieci

#2 Guest_PP

Guest_PP
  • Goście

Napisano 05 marzec 2017 - 11:53

Proszę o informację jaka jest data publikacji tego artykułu. To dość istotne, a brakuje tak podstawowych danych.

#3 Guest_Gusia

Guest_Gusia
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 07:57

Jak poprzednik w komenatrzu - po co taki artykuł, jak nie wiadomo z kiedy jest? Dzięki komentarzowi wiem, że stary i że nic się nie zmieniło.

#4 Guest_DOROSŁA

Guest_DOROSŁA
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 22:59

CHCIAŁAM WIEDZIEĆ,JEŻELI MIESZKA ZE MNĄ RODZINA DUŻA I NE CHCĄ PŁACIĆ ZA ŚMIECI CO ZROBIĆ.?

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 10:35

A gdzie można się więcej czegoś dowiedzieć na ten temat bo dzwoniłam do wójta a wójt nic o tym nie wie zniżki są ale dla kogo? proszę o jakieś informacje

#6 Guest_Matka Polka

Guest_Matka Polka
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 07:43

To jakiś chory żart! Produkcja śmieci XXL przy takiej rodzinie i mamy za śmieci nie płacić?! To kto będzie za mnie płacił?!

#7 Guest_Realna Duza Rodzina

Guest_Realna Duza Rodzina
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 11:21

@Guest_Matka Polka, wątpię czy masz dużą rodzinę lub cokolwiek wiesz o jej funkcjonowaniu. W dużej rodzine najczęściej śmieci w przeliczeniu na osobę jest bez porównania mniej ponieważ dobra są znacznie efektywniej wykorzystywane, chociażby sprzęty, ubrania dla dzieci itp. użytkowane przez kilkoro dzieci nie jedno zanim trafią na śmietnik. Duża rodzina w naturalny sposób jest bardziej 'zero waste' niż modne eko-blogerki ;)

#8 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 23:26

Czy to prawda

#9 Guest_Iro

Guest_Iro
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 22:22

Jak ktoś zazdrości to niech sprawi sobie conajmniej 3 dzieci.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych