Skocz do zawartości

Firma się rozrosła a wraz z nią...problemy

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Tadeusz

Guest_Tadeusz
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 13:54

Dzień dobry, mam własną firmę, początkowo było to małe biuro księgowe, na ten moment mam już ładną grupę pracowników i stałych klientów. Niestety okazało się, że ktoś próbuje pode mną kopać dołki. Mimo, że nie mam nic do ukrycia, nie działam niezgodnie z prawem ani nic w tym stylu, to jednak nieprzyjemnie jest czuć oddech nieustannej kontroli z rąk kogoś nastawionego na zniszczenie mojej firmy. Doszło do tego, że próbowano u mnie zainstalować podsłuch. Coś co było dla mnie wyłącznie jak z filmów w dzisiejszych czasach okazało się realne. Jak postępować z takim osobnikiem, czym i gdzie się kierować?

#2 Guest_ojmalina

Guest_ojmalina
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 02:34

a znasz osobnika z imienia i nazwiska albo widzenia? jeśli tak to to jest przestępstwo gospodarcze i spokojnie możesz to zgłosić odpowiednim organom. tylko tu by się dowody i świadkowie przydali bo inaczej to słowo przeciwko słowu

#3 Guest_Tadeusz

Guest_Tadeusz
  • Goście

Napisano 10 marzec 2017 - 11:49

Nie, nie znam niestety albo stety, bo nie wiem czy wolę nie wiedzieć. Zacząłem się jednak zastanawiać czy da się sprawdzić biuro na obecność jakichś podsłucjhów itp straszna rzecz tak zderzyć się ze ścianą zawiści właściwie bez powodu.

#4 carlosss

carlosss

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 17:11

da się ale to trzeba by wiedzieć czego szukać albo zatrudnić profesjonalistę chociaż nie wiem czy konkretnie taka profesja istnieje. jest też opcja kupienia odpowiedniego sprzętu http://www.spyshop.p...ow-gps-204.html coś takiego to chyba właśnie tobie by się przydało

#5 AntoniGie

AntoniGie

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 22:53

miałem znajomego ktory potrzebował i nieomieszkałem się wprosić na prezentację takiego czegoś. sprytne i w takich sytuacjach przydatne. 

#6 frankky

frankky

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 18 maj 2017 - 11:03

Mozna poszukac np detektywa który ma sprzet do lokalizowania podsłuchów i kamer. Samemu raczej się nie opłaca kupować. wydał byś na dobry sprzęt ponad 6 tys

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy